Awet Asghedom
Awet Asghedom

Awet zaczął tańczyć już jako nastolatek. Pierwsze taneczne kroki stawiał w tańcu towarzyskim, ale trenował także inne techniki, takie jak hiphop/street dance. W 2010 zaczął tańczyć salsę i bachatę, a w 2014 roku został zaproszony do grupy pokazowej Salsa Sincera. W międzyczasie, w 2013 roku, odkrył kizombę.

Po jakimś czasie zajęcia w Holandii przestały mu wystarczać i zaczął podróżować po Europie, aby uczyć się od najlepszych. Międzynarodowe eventy i warsztaty doprowadziły go na poziom zaawansowany w kizombie, ale także spowodowały, że zafascynował się ewolucją tego tańca, co ostatecznie zaowocowało jego trwającym do dzisiaj romansem z Urban Kiz.

Awet uczył się pod okiem swoich największych urbanowych inspiracji - Enaha, Mouna i Curtisa. Ukończył również instruktorski kurs u Curtisa i Caroli. Na co dzień Awet prowadzi regularne zajęcia Urban Kiz w Amsterdamie, jednak nadal aktywnie uczestniczy w najważniejszych europejskich festiwalach i eventach. Jeździ na nie zarówno rekreacyjnie jak i jako nauczyciel, szerząc Urban Kiz i związaną z nim pasję po Europie. 
Wideo z Awet:
Zobacz ostatnie newsy dla Awet:
Warsztaty Urban Kiz dla średnio zaawansowanych 22.09

Warsztaty Urban Kiz dla średnio zaawansowanych 22.09

Już 22.09 zapraszamy na wyjątkowe warsztaty z Urban Kiz, które poprowadzą Awet Asghedom (Amsterdam) oraz Agnieszka Pawińska (Warszawa). Zajęcia skierowane są do osób średnio zaawansowanych. Zapraszamy od 19:00 do 22:20 do naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11
Więcej
Kizomba w pigułce w 1 weekend - Awet & Aga 23-24.09

Kizomba w pigułce w 1 weekend - Awet & Aga 23-24.09

Już 23-24.09 serdecznie zapraszamy na intensywny weekendowy crash course kizomby od zera. Zajęcia poprowadzą Awet Asghedom (Amsterdam) i Agnieszka Pawińska (Warszawa). 6h warsztatów umożliwi Ci poznanie podstaw i ruszenie na parkiet już po 1 weekendzie! Zajęcia odbywają się w naszej lokalizacji Miedziana 11.
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...