Patrycja Wiśniewska
Patrycja Wiśniewska

Młoda, pełna pasji i zaangażowania w taniec, który wypełnia każdą cząstkę jej ciała. Romans z zoukiem zaczęła w 2012 roku. Jest początkującą instruktorką, która do tańca porwie każdego, kto choćby na nią spojrzy. Ucząc przekazuje swoją ideę zouk’a, jako sztuki emocji i zmysłowości. Mimo ognistego temperamentu, który pokazała tańcząc salsę i bachatę, swoją liryczną stronę odkryła w krokach jazzowych. Jednakże teraz śmiało mówi, że to zouk skradł jej serce.

Jak każda wielka miłość, ta również poczęła się od głębokiej niechęci. Patrycja z uporem nie chciała skorzystać z zaproszenia na kurs zouk’a, do momentu kiedy nie zobaczyła nagrania występu Pasty’ego i Josty na Amstrdam Salsa & Zouk Festival 2012. Zakochana bez pamięci zaczęła dążyć do ideału swoich mentorów. Z czasem do jej inspiracji dołączył duet Xandy i Evelyn, którzy wzruszają tańcem i niesamowitą interpretacją muzyki.

Patrycja przede wszystkim stawia na żywą emocję, rytm i wolność w wyrażaniu siebie. Technikę i taniec pod linijkę zepchnęła na drugi plan. Brak ukończonej szkoły tanecznej nie stał się przeszkodą, a wręcz motywacją by jako samouk ciężko ćwiczyć i trenować poznając swoje ukryte możliwości.

Styl Patrycji charakteryzuje się zmysłowością i lekkością. W tańcu liczy się z silną relacją z parterem, która przeobraża się w wir uniesień, pełen emocji i gry ciała. Wolna jak ptak oddaje w tańcu całą siebie, mając pełną świadomość swojego ciała. Na swój sukces Patrycja pracowała bardzo ciężko. Początek studiów dziennych potrafiła godzić z wycieńczającymi treningami i dorywczą pracą w weekendy. Jej wybory uwarunkowało pochodzenie z małej wsi podwarszawskiej, Jazgarzewszczyzny.

Pochłonięta pasją do tańca i przekonaniem o obowiązku wyższego wykształcenia, powtarzała maksymę, że „sen jest dla słabych”. Teraz, kiedy już może uczyć tego, co w jej istnieniu najpiękniejsze, pozwoliła sobie na zwolnienie tempa, by móc cieszyć się życiem jak normalna dziewczyna.

Zapytana o definicję zouk’a odpowiada z uśmiechem: Zouk to taniec dwóch dusz.Kursy, które prowadzi Patrycja:
Zobacz ostatnie newsy dla Patrycja:
Liborowo-Sabrosowy Zimowy wyjazd w Alpy 16-25.03.18

Liborowo-Sabrosowy Zimowy wyjazd w Alpy 16-25.03.18

Po raz pierwszy!! KOOPERACJA!
Salsa Libre Adventures i Salsa Sabrosa (KRK)!
Zimowy wyjazd w Alpy - będzie epicko!
Mnóstwo tańca, szaleństwa i najlepszego klimatu! 
Nie będzie to na pewno bezsprzecznie największy wyjazd, nie będzie to też taki Dramat jak sylwester! Ale rozwalimy system na 100%!!
Więcej
BIG BANG! Nowy rok, NOWA LOKALIZACJA, nowe kursy i warsztaty

BIG BANG! Nowy rok, NOWA LOKALIZACJA, nowe kursy i warsztaty

Amigos! Jeszcze raz życzymy Wam wszystkiego najlepszego i wszystkiego tanecznego w Nowym Roku!
A my librowo zaczynamy Nowy Rok NOWĄ LOKALIZACJĄ na Żelaznej 59 :)
Nowe kursy dla początkujących (P1) i wyjadających ;) weekendowe warsztaty dla już tańczących oraz crash coursy od podstaw w styczniu i w lutym!
Zobaczcie co mamy dla Was nowego :)
Więcej
BachaZouk Pati & Sambor 25.01

BachaZouk Pati & Sambor 25.01

Mix dwóch niezwykłych osobowości polskiej sceny tanecznej! Dominik Sambor "Sambi" bachatowy król parkietu oraz Patrycja Wiśniewska flow-zoukowa księżniczka w jednej parze! Zapraszamy na cykl 4 spotkań po 2h już od czwartku 25.01 o 20:10 do naszej nowej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
Zouk Flow z Pati wtorek 21:15 od 23.01

Zouk Flow z Pati wtorek 21:15 od 23.01

Ladies ! Już od 16.01 zapraszamy na regularny kurs ZOUK FLOW, czyli zajęcia podczas których skoncentrujecie się na sobie, własnej swobodzie ruchu, stylu i pięknie. Kurs od wtorku 23.01 o 21:15 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59 poprowadzi zjawiskowa Patrycja Wiśniewska.
Więcej
Jakiś dramat nie sylwester w Alpach 2017/18

Jakiś dramat nie sylwester w Alpach 2017/18

Sylwester? z tańcami? nartami? deseczką? w alpach? w mega cenie? bez sensu.
Myślisz że mogłoby być fajnie? Zastanawiasz się czy się nie zapisać?
ZREZYGNUJ. TO BĘDZIE DRAMAT.
Zamknij tę stronę i daj nam spokój. Nie pisz maila i nie wpłacaj zadatku i niech Cię nawet nie korci...
Więcej
Bachatowa energia i zoukowy feeling- bachazouk 10.02

Bachatowa energia i zoukowy feeling- bachazouk 10.02

Już 10.02 zapraszamy na 4h wyjątkowych warsztatów weekendowych. Zajęcia z bachazouka poprowadzą zjawiskowi instruktorzy Patrycja Wiśniewska  i Dominik Sambor. Warsztaty odbędą się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
Zouk poziom P2 z Patrycją i Mariuszem

Zouk poziom P2 z Patrycją i Mariuszem

We czwartki o 19:05 zapraszamy do kontynuowania nauki zouka na poziomie P2. Jego zmysłowy świat pokażą Wam zjawiskowi instruktorzy Patrycja Wiśniewska i Mariusz Lewandowski. Zajęcia odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11.
Więcej
Summer Dream Camp - Ustka 2018

Summer Dream Camp - Ustka 2018

Salsa Libre ADVENTURES przedstawia: 
SUMMER DREAM CAMP - USTKA 25.08 - 1.09.2018
czyli szalony, nieprzewidywalny, pełen samych najlepszych instruktorów i speców od animacji i bezsprzecznie największy polski salsowo-bachatowo-kizombowo-zoukowy event wyjazdowy!
Więcej
Nowy sezon 2017/18 w Salsa Libre

Nowy sezon 2017/18 w Salsa Libre

BIG BANG! Zaczynamy Nowy Sezon 2017/18 w Salsa Libre! Nowe kursy już dostępne w naszym grafiku - ruszamy od października!
Najszerszy wybór zajęć, najlepsza kadra instruktorska, w tym nowi instruktorzy, tętniąca życiem społeczność salsowa, bachatowa, kizombowa i zoukowa, świetne warunki nauki, 3 lokalizacje!

Więcej
Patrycja Wiśniewska - Galeria
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...