Salsa 8 / 8

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom P4
Terminy zajęć:  wtorek o 20:10
Start:
19 Sep 2017
2017-09-19 20:10:00 CEST

Salsa P4 z Adą i Markiem

Zapraszamy na niepowtarzalne, dynamiczne i wesołe zajęcia z Adą i Markiem. Poziom początkujący wyższy (P34) - zapraszamy do dołączenia do grupy! Szczególnie osoby, które miały przerwę i chcą wrócić do tańczenia salsy.
Zapraszamy na Miedzianą 11 


Wtorki 20:10
Lokalizacja: 
Miedziana 11
Zapraszamy! :)

Adriana Drozdowicz - jedna z najbardziej utalentowanych tancerek salsy w stolicy. Przekaże Ci nie tylko cenne informacje o technice podążania za prowadzeniem, ale również mnóstwo wskazówek co do stylingu i pomoże znaleźć swój własny styl w salsie!

Marek Domański - założyciel Salsa Libre, tancerz i znany instruktor salsy. Na jego zajęciach poznasz mnóstwo użytecznych i efektownych, a przede wszystkim prowadzalnych figur do użycia na parkiecie oraz mnóstwo informacji i wskazówek co do udoskonalenia ruchu Twojego ciała w salsie tak, żebyś nie tańczył tylko "rękami i nogami", ale całym ciałem :)

Ich wspólne zajęcia znane są z wyluzowanej atmosfery oraz dużej dawki poczucia humoru ;) Każde ich zajęcia będą dla Ciebie jak miniwakacje!

Zobacz jak tańczą Ada i Marek:

Miedziana 11

Miedziana 11
Warszawa
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Instruktorzy
Marek Domański jest założycielem Salsa Libre - największej szkoły salsy w Polsce i jednym z pionierów tego tańca w Warszawie. Tańczy salsę od 2000 roku. Doskonalił swoje umiejętności taneczne pod okiem najlepszych salseros w Anglii, Holandii i Niemczech.
Lokalizacja kursu
Miedziana 11

Miedziana 11

Miedziana 11
Warszawa
HONORUJEMY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...