Salsa w parach 24 / 24

Kurs Salsa w parach w Salsa Libre
Poziom Zaawansowany
Terminy zajęć:  czwartek o 18:00,czwartek o 19:05
Start:
23 Feb 2017
2017-02-23 18:00:00 CET

Salsa w parach z Kasią i Quociem Z-open on2

Miłośnicy "on2" łączmy się! Zapraszamy Was na kurs salsy w parach Z-open on2. Zajęcia prowadzą wspaniali instruktorzy Kasia Marciniak i Quoc Nguyen. Kurs odbywa się w czwartki w godzinach od 18:00 do 20:10 w naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11. 

Mamy dla Was nie lada gratkę, 2 godziny partnerworków, footworków i innych smaczków, czyli wszystko to co fani mambo lubią najbardziej. W wir tańca wprowadzą Was Quoc (ekspert niestandardowych prowadzeń) i Kasia.


Serdecznie zapraszamy wszystkich, zarówno tych dla których tańczenie "on 2" nie ma tajemnic jak i tych którzy dopiero rozpoczynają swoje przejście na tę stronę mocy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie a instruktorzy zadbają abyście wyszli z zajęć roztańczeni i uśmiechnięci.

Pamiętaj, że aby zapisać się na kurs nie musisz mieć pary znajdziesz ją na zajęciach :)


Zobacz jak tańczą Kasia i Quoc:

Miedziana 11

Miedziana 11
Warszawa
Instruktorzy
Jego przygoda z salsą rozpoczęła się zupełnie przypadkowo za namową koleżanki, która potrzebowała partnera na zajęcia. Swoje pierwsze salsowe kroki stawiał w Salsa Libre pod kierownictwem Michała Bedyńskiego oraz Kasi Gąsior. Jak sam twierdzi od tamtej pory salsa stała się jego pasją. Idąc za ciosem, zaczął doskonalić swój warsztat taneczny.
Zawsze uśmiechnięta i radosna - taka jest Kasia gdy tańczy salsę i tą radością z tańca stara się zarazić każdego kto trafi na jej zajęcia :)  Przygodę z salsą rozpoczęła przypadkiem, lecz już od pierwszych zajęć ten taniec skradł jej serce. Salsa to dla niej nie tylko mieszanka figur i kroków ale także kontakt i interakcja z partnerem a przede wszystkim duża dawka świetnej zabawy której nigdy nie brakuje na jej zajęciach.
Lokalizacja kursu
Miedziana 11

Miedziana 11

Miedziana 11
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...