|
BODYMOVEMENT&SPIN CLASS z Agnieshką Wójcikowską |
|
Zapraszamy na zajęcia z niezwykle uzdolnioną i doskonale Wam znaną Agnieshką Wójcikowską. Program kursu zawiera ćwiczenia poprawiające jakość oraz wyrazistość ruchu salsowego, jak również kombinacje łączące izolacje ramion, klatki, bioder oraz nóg.
Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Czemu służą takie zajęcia? Odpowiedzi udziela sama Agnieshka Wu doświadczona tancerka, instruktorka i choreograf:
"Człowiek żyje w takim stopniu, w jakim jest świadomy. Pierwszym krokiem do zwiększenia świadomości w tańcu jest systematyczna praca z własnym ciałem. Człowiek powoli zaczyna zdawać sobie sprawę z każdego gestu, z każdego ruchu. A gdy zaczyna być tego świadomy wydarza się cud: jest w stanie zatańczyć wiele elementów, których do tej pory nie tańczył. Na zajęciach bodymovement dowiesz się, jak zapanować nad własnym ciałem, stworzysz możliwość decydowania o tym, w jaki sposób wykonać dany ruch, poprawić Twoją motorykę, a w efekcie staniesz się panem własnego ciała. Serdecznie zapraszam na zajęcia BODYMOVEMENT&SPIN CLASS!"
Zajęcia odbywają się co tydzień w piątek o 18:10 od 30.09 na poziomie początkującym w lokalizacji Solec!
Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona.
Prosimy o wcześniejszą rezerwację i wykup zajęć.
Honorujemy karty FitProfit oraz MultiSport!
Kontakt w sprawie rezerwacji znajdziecie TUTAJ.
|