Salsa Libre Adventures

Dzięki SL ADVENTURES przeżyjesz najfajniejszy wyjazd w swoim życiu! Zajmujemy się organizowaniem wyjazdów podczas których łączymy to, co kochamy najbardziej: taniec i szeroko rozumiane sporty i aktywności ekstremalne!

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi wyjazdami zapraszamy na nasz fanpage na facebooku - dzieje się!
https://www.facebook.com/pg/SalsaLibreAdventures

Już dawno nie zrobiliście w swoim życiu niczego szalonego? To może zjazd ze stoku w Bikini? Rueda w burzy śniegowej? Nocny zjazd z pochodniami? A może bieg drinków z palemką? Pokerowa impreza salsowa na plaży?\

Oprócz doskonałej organizacji, ekscytującego planu - począwszy od pierwszego dnia wyjazdu aż do samego końca, na naszych wyjazdach oferujemy Ci mnóstwo zabawy, nauki i, co najważniejsze, odkrycia w sobie tej części osobowości, o której nawet Ci się nie śniło:) 

Dobra zabawa, poznawanie ciekawych, szalonych i inspirujących ludzi a także mnóstwo nauki - tańca i innch aktywności, dzięki którym nasze pośladki będą szalały ze szczęścia:D

Wybieramy dla was najlepszy sprawdzonych instruktorów, którzy specjalnie dla was układać będą specjalne sety zajęć i dostosowywać ich poziom do waszych umiejętności. 

Pojedź z nami raz i przez następnych parę lat będziesz mieć plany na wakacje :)

Polecane, nadchodzące wyjazdy:


24-31. sierpnia 2019 Summer Dream Camp. Legendarna kolonia dla dorosłych, 6 h tańca dziennie, imprezy i zajęcia na plaży oraz wyjątkowe przygody, które ciężko zapomnieć. Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo.
Zobacz zdjęcia z tegorocznego wyjazdu:
https://www.facebook.com/pg/SalsaLibreAdventures/photos/?tab=album&album_id=2332157443491101
Zapisy trwają, więcej informacji wkrótce!
Dołącz do eventu na facebooku: https://www.facebook.com/events/659722207740620/Kontakt:
Łukasz SłaniewskiKlaudia Oleksak
tel.: +48 733 010 001, +48 606 699 066
mail: 
wakacje@salsalibre.pl 


SPOŁECZNOŚCI
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...