Dance Adventures

Dzięki DANCE ADVENTURES przeżyjesz najfajniejszy wyjazd w swoim życiu! Zajmujemy się organizowaniem wyjazdów podczas których łączymy to, co kochamy najbardziej: taniec i szeroko rozumiane sporty i aktywności ekstremalne!

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi wyjazdami zapraszamy na nasz fanpage na facebooku - dzieje się!
www.facebook.com/DanceAdv/

Już dawno nie zrobiliście w swoim życiu niczego szalonego? To może zjazd ze stoku w Bikini? Rueda w burzy śniegowej? Nocny zjazd z pochodniami? A może bieg drinków z palemką? Pokerowa impreza salsowa na plaży?

Oprócz doskonałej organizacji, ekscytującego planu - począwszy od pierwszego dnia wyjazdu aż do samego końca, na naszych wyjazdach oferujemy Ci mnóstwo zabawy, nauki i, co najważniejsze, odkrycia w sobie tej części osobowości, o której nawet Ci się nie śniło:) 

Dobra zabawa, poznawanie ciekawych, szalonych i inspirujących ludzi a także mnóstwo nauki - tańca i innch aktywności, dzięki którym nasze pośladki będą szalały ze szczęścia:D

Wybieramy dla was najlepszy sprawdzonych instruktorów, którzy specjalnie dla was układać będą specjalne sety zajęć i dostosowywać ich poziom do waszych umiejętności. 

Pojedź z nami raz i przez następnych parę lat będziesz mieć plany na wakacje :)

Polecane, nadchodzące wyjazdy:

-4.09-13.09.2020 Summer Dream Camp 2020 czyli Ustka w CHorwacji!
Przenosimy nasz szalony, nieprzewidywalny, pełen samych najlepszych instruktorów i speców od animacji i bezsprzecznie największy polski salsowo-bachatowo-kizombowo-zoukowy event wyjazdowy z Ustki nad Adiratyk!!! Naszym partnerem i touroperatorem wyjazdu jest biuro TAKSIDI, z którym od wielu lat współpracujemy przy organizacji wyjazdów zimowych.
Dołącz do eventu na fb: www.facebook.com/events/442004780055657/


Kontakt:
Łukasz SłaniewskiKlaudia Oleksak
tel.: +48 733 010 001, +48 606 699 066
mail: 
wakacje@salsalibre.pl
SPOŁECZNOŚCI
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...