Afro

W tym dziale dowiecie się o tańcach o korzeniach afrykańskich, z którymi możesz spotkać się w Salsa Libre, zarówno na kursach jak i imprezach i eventach.
Od tańców afrokubańskich, przez afrokolumbijskie po czysto afrykańskie.

Instruktorzy dla Afro:
Yuleydi Villafuerte
Yuleydi
Villafuerte
Mateusz Jańczak
Mateusz
Jańczak
Jacqueline Laza Carrera
Jacqueline Laza
Carrera
Maykel Fonts
Maykel
Fonts
Zobacz ostatnie newsy dla Afro:
Timba & afrocuban z Rogerem - kurs regularny od 29.03

Timba & afrocuban z Rogerem - kurs regularny od 29.03

Amigos! Prezentujemy Wam nowy kurs, który na stałe zagości w naszym grafiku. Niezastąpiony Ruggiero 'Roger' Palombella od wtorku 29.03 o 19:05 zaprasza na zajęcia timba & afrocuban open level. Jeśli chcesz podnieść poziom swojej salsy, popracować nad bodymovementem i techniką, aby lepiej poruszać się w kubańskich rytmach a także poznać kilka trików z zakresu timby - ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Zdobędziesz dzięki niemu nową wiedzę i przydatne wskazówki do wykorzystania na parkiecie.
Więcej
Klau Ladies Team - nabór do grupy choreograficznej 29.06

Klau Ladies Team - nabór do grupy choreograficznej 29.06

Ladies! Zapraszamy do dołączenia do wyjątkowego projektu choreograficznego prowadzonego przez jedyną i niepowtarzalną Klaudię Oleksak! Udział w grupie choreograficznej to niezapomniane przeżycie i najlepsza inwestycja w swój rozwój taneczny :) Nabór odbędzie się w środę 29.06 o 18:00 Samym Centrum Wszechświata. Nie czekaj i zgłoś się już dziś! W spotkaniach grupy choreograficznej można brać udział stacjonarnie lub online.
Więcej
Kalendarz wszystkich imprez SL oraz innych imprez w Warszawie

Kalendarz wszystkich imprez SL oraz innych imprez w Warszawie

W Warszawie wiele się dzieje, jest mnóstwo inicjatyw imprezowych, w różnych miejscach, o różnej tematyce i odbywających się z różną częstotliwością.
Zapraszamy do rozpiski zaplanowanych imprez SL oraz kalendarza, w którym znajdują się WSZYSTKIE imprezy salsowe, bachatowe, kizombowe i zoukowe w Warszawie :)
Więcej
Rodzaje kursów:
Afro
Afro Riot
HONORUJEMY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...