Bachata

Chcesz zacząć tańczyć, a nie wiesz za co się zabrać? Spróbuj bachaty! Bachata to niezwykle modny taniec, który przyciąga prostymi krokami podstawowymi, które pozwolą Ci niezwykle szybko podbić imprezowy parkiet.


Oryginalnie pochodzi z Dominikany, ale z uwagi na swój prosty w strukturze charakter, przez lata swojej ewolucji uległa wielu wpływom innych technik tanecznych, w efekcie których powstało wiele stylistycznych fuzji, w tym niezwykle popularna w Europie bachata sensual. Dzięki temu obecnie jej elementy można tańczyć nie tylko do muzyki bachatowej, ale także niezliczonych coverów i remixów popularnych hitów radiowych i imprezowych. To wszystko sprawia, że każdy z naszych instruktorów przedstawi Ci bachatę z trochę innej strony - bez wątpienia znajdziesz odpowiedni styl dla siebie! Jeśli cenisz sobie swobodę w tańcu, wolność interpretacji oraz szybkie przełożenie materiału z zajęć na praktykę imprezową, bachata to jest to! W parach? Solo? Tak czy tak na pewno Ci się spodoba!
Instruktorzy dla Bachata:
Adriana Drozdowicz
Adriana
Drozdowicz
Dominik Sambor
Dominik
Sambor
Agnieszka Pawińska
Agnieszka
Pawińska
Bogusia Adryan
Bogusia
Adryan
Łukasz Komorowski
Łukasz
Komorowski
Weronika Gronowska
Weronika
Gronowska
Kuba Nowak
Kuba
Nowak
Piotr Koziołkiewicz
Piotr
Koziołkiewicz
Aleksandra Kowalczyk
Aleksandra
Kowalczyk
Oliwia Forma
Oliwia
Forma
Daria Dudek
Daria
Dudek
Edyta Kwaśna
Edyta
Kwaśna
Dominik Kostrzewski
Dominik
Kostrzewski
Marta Adamczyk
Marta
Adamczyk
Karolina Husso
Karolina
Husso
Stanley Désir
Stanley
Désir
Zobacz ostatnie newsy dla Bachata:
MajUFFka w Salsa Libre 29.04-03.05

MajUFFka w Salsa Libre 29.04-03.05

Zostajesz w Warszawie w dłuuugi weekend majowy? Świetnie się składa! Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę :) W planie: zajęcia od podstaw dla początkujących i open dla tańczących. Dodatkowo zapraszamy Was na wyjątkowy bootcamp choreograficzny! Czeka Was 5 dni intensywnej nauki! Zaczynamy w sobotę 29.04 i tańczymy do środy 03.05 włącznie. Ponadto w weekend 29-30.04 możecie wziąć udział w intensywnych crash coursach. Nie czekaj i zapisz się już dziś!
Więcej
Bachata P3 - crash course Bogusia & Dominik w weekend 29-30.04

Bachata P3 - crash course Bogusia & Dominik w weekend 29-30.04

Amigos! Zapraszamy osoby znające podstawy bachaty do kontynuowania nauki na poziomie P3 w ramach crash coursu weekendowego. Dwa dni zajęć poprowadzi dla Was wystrzałowi instruktorzy Bogusia Adryan & Dominik Kostrzewski. Pamiętaj, żeby zapisać się nie musisz mieć pary - znajdziesz ją na kursie :) Nie czekaj i zarezerwuj miejsce na zajęciach już dziś! Widzimy się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
La Mejor Version De Mi - Adriana Ladies Team (nabór do grupy choreo) - 2 terminy 11.04 i 18.04

La Mejor Version De Mi - Adriana Ladies Team (nabór do grupy choreo) - 2 terminy 11.04 i 18.04

Clip „La Mejor Version” De Mi’ na żywo! Jeżeli lubisz występować, chcesz być częścią artystycznego show to zapraszamy Cię na zajęcia w formie castingu w dniach 11.04 lub 18.04 o 18:00 (dwa terminy do wyboru). Projekt poprowadzi zjawiskowa Adriana Drozdowicz. Lubisz wyzwania? Jesteś na poziomie minimum średnio zaawansowanym w bachacie? Albo w innym stylu? Zapraszam Cię do bardzo kobiecej przygody. W kilka miesięcy przygotujemy się do występu i rozpoczniemy intensywne występu na polskich oraz zagranicznych scenach festiwali. Nie czekaj i spróbuj swoich sił :)
Więcej
Bachata men's styling open - crash course weekendowy z Kubą 15-16.04

Bachata men's styling open - crash course weekendowy z Kubą 15-16.04

Panowie! Przygotowaliśmy coś specjalnie dla Was. Znasz dobrze podstawy bachaty? Chcesz się dalej rozwijać i pracować nad swoją taneczną prezencją? Zadbaj o swój men's styling! W weekend 15-16.04 zapraszamy na crash course weekendowy na poziomie open. Dwa dni zajęć poprowadzi wspaniały instruktor Kuba Nowak. To obowiązkowa pozycja dla każdego rozwijającego się bachatero! Nie czekaj i zarezerwuj miejsce na kursie już dzisiaj :)
Więcej
Bomba Latina feat DJ Iron-Man, DJ MomoLAtino & DJ Rami 15.04

Bomba Latina feat DJ Iron-Man, DJ MomoLAtino & DJ Rami 15.04

Amigos zapraszamy na kolejną SUPER imprezę na 3 parkietach:
-> O parkiet salsowy zadba DJ Rami - nie zabraknie na nim salsy kubańskiej, salsa romantica czy energicznego Mambo :)
-> O parkiet urban-kizz zadba jedyna w swoim rodzaju DJ Iron-Man
-> O parkiet bachatowy po raz kolejny zatroszczy się znany i lubiany DJ MomoLatino
Więcej
Bomba Latina ,,Bachata Lovers

Bomba Latina ,,Bachata Lovers" edition 01.04

Nie musisz jechać na Dominikanę - możesz przyjść na naszą imprezę, a poczujesz się jak na Dominikanie. Zapraszamy na bachatową imprezę z naszymi specjalnymi gośćmi - Cristianem i Zosią de los Santos!!!
Więcej
Akcentacje w bachacie dla początkujących - Bogusia crash course 23.04

Akcentacje w bachacie dla początkujących - Bogusia crash course 23.04

Hej! Tu Bogusia AdryanChcesz nauczyć się akcentować muzykę? Chcesz umieć wprowadzić ciało w ruch? Może nie wiesz jaki ruch ciała będzie wyglądać zacnie do danego dźwięku? Zapraszam Cię w niedzielę 23.04 na crash course akcentacje w bachacie dla początkujących unisex, na którym omówimy wszystkie zagadnienia z tego zakresu. Nie czekaj i zapisz się na zajęcia już dzisiaj :) 
Więcej
Bachata solo ladies P2 crash course z Karoliną 01-02.04

Bachata solo ladies P2 crash course z Karoliną 01-02.04

Chcesz zabłysnąć na bachatowych parkietach i olśnić innych kobiecymi stylingami? Pragniesz udoskonalić i doszlifować to, czego już się nauczyłaś? A może chcesz po prostu przyjemnie spędzić czas i świetnie się bawić? Jeśli skończyłaś poziom P1 i pragniesz dalej rozwijać swoje umiejętności - ten crash course jest właśnie dla Ciebie! 01-02.04 zapraszamy na dwa dni zajęć bachaty solo na poziomie P2. Kurs poprowadzi zjawiskowa Karolina Husso. Zajęcia w języku angielskim.
Więcej
Bomba Latina feat Kriss & Natalia, DJs: Szosti, Tresorman, Nikita 22.04

Bomba Latina feat Kriss & Natalia, DJs: Szosti, Tresorman, Nikita 22.04

Tym razem Bomba Latina będzie wybuchowym połączeniem bachaty sensual z salsą kubańską!
2 gorące parkiety z fantastycznymi DJami:
-> BACHATA - DJ Szosti & DJ Nikita
-> SALSA - DJ Tresorman!
Do zobaczenia :)
Więcej
Rodzaje kursów:
Bachata
Bodymovement
Bachata Solo
Akrobatyka
bachata solo Kids
bachata Kids
HONORUJEMY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...