ONLINE

Amigos! Zajęcia w wersji online zostają z nami na dłużej.
Zachęcamy Was do zapoznania się ze szczegółami

Wasz powrót na zajęcia do Salsa Libre był dla nas niezwykle ważnym i radosnym wydarzeniem. Teraz, gdy emocje już opadły, a my możemy cieszyć się Waszą obecnością na co dzień, chcemy zapewnić, że nie porzucamy tego, co udało nam się wypracować w ostatnich miesiącach! Wprowadzamy zajęcia online na stałe do naszego grafiku :)

Zgodnie z naszym mottem: TANIEC - PASJA - LUDZIE, pragniemy, aby wszyscy z Was, także Ci mieszkający na drugiej półkuli, mogli:
  • dalej TAŃCZYĆ z nami we własnych domach
  • realizować wspólnie naszą PASJĘ
  • a co najważniejsze - BUDOWAĆ I PIELĘGNOWAĆ RELACJE MIĘDZY LUDŹMI
Głównym założeniem naszych działań pozostaje obustronna interakcja, tworzenie więzi oraz oczywiście taniec - nie tylko w ramach zajęć stacjonarnych, ale również w wirtualnej rzeczywistości. Cieszymy się, że w tym trudnym czasie udało nam się stworzyć tak silnie zmobilizowaną i zaangażowaną społeczność, która uczestniczyła i nadal uczestniczy w naszych zajęciach online. Być może dzielą nas setki,a czasem nawet i tysiące kilometrów, ale łączy nas coś znacznie większego: taniec, pasja i więzi, które stworzyliśmy!

Dlatego też zdecydowaliśmy się wprowadzić w Salsa Libre nową formę zajęć będące połączeniem kursów tradycyjnych oraz zajęć online - w których część osób uczestniczy stacjonarnie na sali, wraz z instruktorem, a część łączy się z nami ze swoich domów i bierze udział w zajęciach w formie online.

Te zajęcia podobnie jak było do tej pory w przypadku zajęć online - prowadzone mogą być w dwóch formach:
  • INTERAKTYWNE LEKCJE ONLINE w maksymalnie 30-osobowej grupie, w której będzie zachodzić pełna interakcja między instruktorami i uczestnikami. ROZMAWIAMY i WIDZIMY SIĘ WZAJEMNIE! Prawie jakbyśmy byli tuż obok siebie!
  • Drugą formą zajęć są LIVESTREAMY czyli transmisje live, podczas których możecie pisać do instruktorów w komentarzach. W tej formie lekcji może uczestniczyć do 100 osób.

GDZIE?

Zajęcia będą prowadzone za pośrednictwem aplikacji zoom.us – każdy uczestnik musi założyć konto w aplikacji (utworzenie konta jest darmowe). W lekcjach online można uczestniczyć za pośrednictwem komputera, tabletu lub telefonu.

RODZAJE ZAJĘĆ ONLINE:


CENNIK - karnety na zajęcia online

  • karnet na 4 dowolne lekcje interaktywne solo (ważność karnetu 30 dni) - 90 zł
  • karnet na 4 dowolne livestreamy solo (ważność karnetu 30 dni) - 55 zł

  • Udział w zajęciach online można brać również w ramach naszych karnetów OPEN. Więcej informacji tutaj: https://www.salsalibre.pl/cennik
-> Płatności za karnety odbywają się za pomocą przelewów na konto.
DANE DO PRZELEWU:
Salsa Libre Sp. z o. o.
mBank 
74 1140 2004 0000 3602 7990 4362 

Osoby, które chcą otrzymać fakturę za przelew, prosimy przed dokonaniem płatności na konto o informację mailową na adres zapisy@salsalibre.pl. Z góry dziękujemy!

CENNIK - pojedyncze zajęcia online

  • interaktywna lekcja online solo 6,5 USD (aktualnie ok. 25 zł)
  • livestream (zajęcia solo) 4,5 USD (aktualnie ok. 17 zł)
-> Płatności za pojedyncze zajęcia odbywają za pośrednictwem PayPala (płatność w USD, ale nie trzeba mieć konta walutowego - PayPal zajmuje się przewalutowaniem) lub karty debetowej.

Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją płatności i rejestracji: https://drive.google.com/file/d/1uBonF9LVPVQh1QlkdEwChvVWCj1sOgLt/view?usp=sharing

ROZKŁAD ZAJĘĆ
Grafik naszych spotkań znajdziecie w rozkładzie tygodniowym: www.SalsaLibre.pl/rozklad
i newsach na stronie SL
- zajęcia prowadzone w formie online zostały opatrzone dopiskiem "możliwość udziału online".

Bardzo cieszy nas myśl, że - obok powrotu na sale - będziemy nadal mogli cieszyć się Waszą obecnością na ekranach komputerów! :)

Dziękujemy, że byliście z nami w tym trudnym czasie i że chcecie zostać z nami na dłużej
Marek Domański & Salsa Libre Team
Zobacz ostatnie newsy dla ONLINE:
Dominican men's style online z Edu 16.05

Dominican men's style online z Edu 16.05

Tego jeszcze nie było! Zajęcia tylko dla panów i to w stylu dominikańskim! Wydaje ci się, że w tańcu najważniejsze są kroki? Technika i ruch ciała to elementy, które przeniosą twoje umiejętności na wyższy poziom, a tym samym pomogą ci w swobodnym poruszaniu się na parkiecie. Teraz masz szansę dopracować je do perfekcji razem z Edu podczas crash coursu online Dominican men's style w niedzielę 16.05. Nie możesz tego przegapić!
Więcej
Spin class - cykl zajęć online z Agnieszką 11.05

Spin class - cykl zajęć online z Agnieszką 11.05

Amigos! Już od wtorku 11.05 o 18:00 zapraszamy na 4 zajęciowy cykl zajęć online z techniki obrotów, skierowany zarówno do salser@s jak i bachater@s!
Podczas tych zajęć dowiecie się jak poprawić swój balans i kontrolę w obrotach. 
Kurs poprowadzi niezastąpiona instruktorka Agnieszka Pawińska. Nie trać czasu i zapisz się już dziś :)
Więcej
Cuban ladies style z Oliwią - crash course 13.06

Cuban ladies style z Oliwią - crash course 13.06

Ladies! Przygotowaliśmy coś specjalnie dla Was. Już w niedzielę 13.06 fantastyczna
Oliwia Rylska-Szewczak
zaprasza na crash course cuban ladies style! Zajęcia na poziomie open (dla osób tańczących). Nie czekaj i zapisz się już dziś! Poczuj z nami niesamowity klimat kubańskich rytmów :) Możesz uczestniczyć stacjonarnie na Żelaznej 59 lub online z dowolnego miejsca!
Więcej
Mambo footwork vol.3 - cykl zajęć online z Edytą 6.05

Mambo footwork vol.3 - cykl zajęć online z Edytą 6.05

Salseros! Zapraszamy na trzecią (majową) edycję regularnych zajęć mambo footwork pod okiem
specjalistki o międzynarodowej sławie - Edyty CzagowiecEdyta na co dzień mieszka w Mediolanie współpracując z największymi gwiazdami salsy, m.in. Adolfo Indacochea, Tania Cannarsa i wiele innych. Przygotowała dla Was jedyny w swoim rodzaju 4 tygodniowy kurs mambo oparty na programie nauczania Adolfo, byście mieli posmak tego, jak wyglądają regularne zajęcia w Mediolanie w szkole Latin Soul Dancers.
Więcej
Majuffka 2021 w Salsa Libre 1-3.05

Majuffka 2021 w Salsa Libre 1-3.05

Zostajesz w Warszawie w dłuuugi weekend majowy? Nie martw się! Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Ciebie :) W planie mamy: zajęcia dla początkujących, średnio zaawansowanych a także solo. Czekają Was 3 dni intensywnej nauki! Zaczynamy w sobotę 1.05 i tańczymy do poniedziałku 3.05 włącznie. W zajęciach solowych możesz wziąć udział online w ramach interaktywnej lekcji :) Nie czekaj i zapisz się już dziś!
Więcej
Bachata solo open z Formą - kurs regularny

Bachata solo open z Formą - kurs regularny

Kochane dziewczyny! Zapraszamy na kurs bachaty solo open (dla znających podstawy) ze wspaniałą
Formą, gdzie będziecie dążyć do poczucia swobody, radości i naturalności w tańcu. Każda z Was skorzysta z zajęć, jak tylko potrzebuje. Jeśli chcecie poczuć się pięknie, seksownie lub po prostu pewne siebie, to coś dla Was! Zapraszamy na zajęcia online!
Więcej
Choreography challenge by Edyta Czagowiec 1-3.05

Choreography challenge by Edyta Czagowiec 1-3.05

W majówkę masz jedyną taką okazję, by wziąć udział w bootcampie choreograficznym mambo Edyty Czagowiec! Kto zna Edytę i jej zajęcia, wie ze będzie bardzo intensywnie i nie zabraknie dużej dawki wiedzy, techniki, muzykalności i dobrej zabawy :) Zajęcia odbywają się od soboty do poniedziałku włącznie o 10:30.
Więcej
Mambo footwork vol.2 - cykl zajęć z Edytą 1.04

Mambo footwork vol.2 - cykl zajęć z Edytą 1.04

Salseros! Zapraszamy na drugą (kwietniową) edycję regularnych zajęć mambo footwork pod okiem
specjalistki o międzynarodowej sławie - Edyty CzagowiecEdyta na co dzień mieszka w Mediolanie współpracując z największymi gwiazdami salsy, m.in. Adolfo Indacochea, Tania Cannarsa i wiele innych. Przygotowała dla Was jedyny w swoim rodzaju 5 tygodniowy kurs mambo oparty na programie nauczania Adolfo, byście mieli posmak tego, jak wyglądają regularne zajęcia w Mediolanie w szkole Latin Soul Dancers.
Więcej
Bachata solo - kurs regularny od podstaw z Julią

Bachata solo - kurs regularny od podstaw z Julią

Ladies! W piątki o 17:00 Julia Martowicz
zaprasza na regularne zajęcia zmysłowej bachaty solo od podstaw. Jeśli chcesz zabłysnąć na bachatowych parkietach i olśnić innych kobiecymi stylingami to idealny kurs dla Ciebie! Wszystko czego się nauczysz, wykorzystasz zarówno w tańcu z partnerem jak i solo :) Zapisz się już dziś!
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...