DJ TresorMan

Kultowy DJ kubańskich imprez w Warszawie i na międzynarodowych kubańskich festiwalach.
Pasjonat i znawca muzyki kubańskiej, ulubiony DJ casinowej społeczności stolicy!

Stawiając pierwsze kroki za konsoletą miksował głównie taneczną muzykę elektroniczną. Już w szkole średniej był pomysłodawcą oraz organizatorem wielu wydarzeń klubowych na których również debiutował jako DJ.

Wraz z wiekiem stopniowo zmieniały się zainteresowania muzyczne DJ'a TRESORman'a a w jego kolekcji zaczęły pojawiać się albumy z muzyką latynoamerykańską (w tym wiele cennych, kolekcjonerskich czarnych krążków LP z muzyką latin jazz i salsa vieja).

Obecnie DJ TRESORman współpracuje z organizatorami imprez w całej Polsce (specjalizując się we współczesnej muzyce kubańskiej) oraz pojawia się na największych międzynarodowych wydarzeniach tanecznych (El Sol Warsaw Salsa Festival, Guaguancó Festival, Calle de Timberos, Festival Timba Paradies, Festival Cuba in Tunisia, Festival Cubano) rozgrzewając parkiet do białości.

Profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie za konsoletą oraz wszechstronna wiedza muzyczna pozwalają mu na doskonały kontakt z tancerzami. DJ TRESORman nie znosi muzycznej monotonii i lubi zaskakiwać, a grono jego stałych "pacjentów" ciągle się powiększa.

www.facebook.com/DjTresormanTimba
SPOŁECZNOŚCI
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...