Adriana Drozdowicz
Adriana Drozdowicz

Dusza towarzystwa, bachatera z krwi i kości, nieustannie rozwija się w tym stylu oraz w wielu innych. Jej unikatowy styl jest bardzo rozpoznawalny w całej Polsce.

Plastyczność i naturalność w ruchu to jej główne atuty. Kobiety uczy wyrażać swoją kobiecość przez taniec bo uważa to za najskuteczniejszą drogę. Uwielbia improwizację, social i emocje z nim związane.

Zdobyła I miejsce oraz nagrodę publiczności w Międzynarodowym Konkursie Bachata Social Competition 2018 oraz III miejsce na BachataStars Poland 2018. Leaderka Polskiego Teamu, Światowego Projektu Judith Cordero - Judith Ladies Styling. 
Wraz z Maćkiem Dudą tworzy taneczny duet Duda & Adriana e-bachata.com Obecnie również studentka 2 letniego kursu pedagogiki tańca jazzowego.
Wideo z Adriana:
Kursy, które prowadzi Adriana:
Zobacz ostatnie newsy dla Adriana:
Bachata Choreo Sensual & Dynamic Women by Adriana - nabór 2.11

Bachata Choreo Sensual & Dynamic Women by Adriana - nabór 2.11

Ladies! Nasza fantastyczna Adriana Drozdowicz
przygotowała dla Was coś wyjątkowego! Bachata Choreo Sensual & Dynamic Women by Adriana to bachatowy projekt choreograficzny skierowany do kobiet, dla których zajęcia regularne to za mało i mają za swój cel rozwijać się na kilku płaszczyznach jednocześnie. UWAGA! Projekt jest ogólnopolski i jest możliwość udziału w zajęciach (również castingu) online! Nabór 2.11 o 18:00, zapraszamy do zapisów :)
Więcej
BIG BANG! Nowy sezon 2020/21 w SL!

BIG BANG! Nowy sezon 2020/21 w SL!

Amigos mamy to! Plan na zajęcia w Nowym Sezonie 2020/21!
Ruszamy z początkiem października.
Poza Waszymi ulubionymi zajęciami w grafiku znajdziecie nowości!
Wzmocnioną ofertę zajęć z salsy kubańskiej dzięki importowi z Włoch oraz bachaty dzięki importowi z Wybrzeża oraz Śląska :)
Mamy też nowe pozycje w zakresie projektów choreograficznych!
Więcej
Bachata Ladies Styling P-open z Adą

Bachata Ladies Styling P-open z Adą

Bachateras! Jeśli pragniecie: rozwinąć się tanecznie, zadbać o swoją technikę
i precyzję ruchu oraz d
odać do swoich ruchów maksimum kobiecości mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia!
Ada Drozdowicz - jedna z najbardziej rozpoznawalnych i doświadczonych instruktorek bachaty sensual w Polsce zaprasza na Bachata Ladies' Styling w każdą środę o 18:00! Możecie dołączyć również online w formie livestreamu :)
Więcej
Bachata ADVANCED REPLAY z Adą i Dawidem od 7.10

Bachata ADVANCED REPLAY z Adą i Dawidem od 7.10

Już od 7.10 kontynuujemy naukę jednego z najbardziej zmysłowych tańców karaibskich! W każdą środę o 19:05 zapraszamy na dwugodzinny kurs bachaty na poziomie P-open. Zajęcia poprowadzą wspaniali i przesympatyczni instruktorzy Ada Drozdowicz Dawid Mrowiec. Nie może Cię zabraknąć!
Więcej
Bachata średnio zaawansowana -  Duda&Adriana 20.10

Bachata średnio zaawansowana - Duda&Adriana 20.10

Bachateros! Już od wtorku 20.10
o 20:10
zapraszamy Was do Salsa Libre na kurs zmysłowej bachaty na poziomie średnio zaawansowanym. Popracujecie nad techniką i poznacie sprawdzone sposoby na to aby zabłysnąć na parkiecie! Zajęcia poprowadzi jedna z najlepszych bachatowych par w Polsce
Duda&Adriana!

Więcej
Salsa for ladies z Adą

Salsa for ladies z Adą

Salsa for Ladies stacjonarnie i online. To kurs specjalnie dla Pań, które chcą pewnie, kobieco i zmysłowo poruszać się na parkiecie! Już od wtorku 22.09
o 17:00
zapraszamy na zajęcia zupełnie od podstaw z fantastyczną 
Adą Drozdowicz! Zapraszamy na Żelazną 59.
Więcej
Bachata Solo od podstaw z Adą

Bachata Solo od podstaw z Adą

Kobiecość i pewność siebie przez taniec! Tak Ada krótko mówi o swoich zajęciach. Kurs stacjonarnie na poziomie P1 jest dedykowany Paniom, które chcą rozpocząć swoją przygodę z bachatą. Ada Drozdowicz zaprasza od wtorku 8.09 o 18:00. Zajęcia odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
Bachata poziom średnio zaawansowany z Adą i Dawidem od 7.10

Bachata poziom średnio zaawansowany z Adą i Dawidem od 7.10

Mamy to! Już od środy 7.10 startujemy z nowym kursem zmysłowej bachaty na poziomie średnio zaawansowanym! Zajęcia poprowadzą fantastyczni instruktorzy Ada Drozdowicz i Dawid Mrowiec. Zapraszamy w każdą środę o 21:15 do naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Świetna energia, przesympatyczni i doświadczeni instruktorzy, zmysłowy materiał taneczny - nie może Cię zabraknąć!
Więcej
El Sol Salsa Festival 2020 - Grupa zniżkowa SALSA LIBRE

El Sol Salsa Festival 2020 - Grupa zniżkowa SALSA LIBRE

Jak co roku w listopadzie Warszawa będzie tętnić rytmami salsy, mambo, bachaty, kizomby i reggaetonu! El Sol Salsa Festival – uznawany jako jeden z 3 najlepszych wydarzeń tanecznych na świecie, już po raz 16-sty będzie podgrzewał warszawską jesienną atmosferę. Tropiki w listopadzie?! WHY NOT!
Więcej
Adriana Drozdowicz - Galeria
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...