Adrian Stańko
Adrian Stańko

Maniak mambo. Tańczy, kolekcjonuje muzykę, szkoli, choreografuje, udziela się jako DJ. Wraz z Sofią Koshak prowadzi grupę Sabrosa Mambo Academy w Krakowie, popularyzując salsę jako taniec w parze. Uczestnik niezliczonych kongresów tańca oraz projektu Latin Soul Project Poland.

Fan precyzyjnej techniki leading & following, która pozwala czuć się pewnie zarówno podczas tańca socjalowego, jak również występów na scenie. Ważnym elementem jego zajęć jest zgłębianie historii tańca, ciekawostek muzycznych i kulturowych, które pozwalają pełniej rozumieć i cieszyć się salsą, zarówno tańczoną, jak i płynącą z głośników.
Wideo z Adrian:
Kursy, które prowadzi Adrian:
Zobacz ostatnie newsy dla Adrian:
HoliDance - Salsa on2 średnio zaawansowana - Wiktoria & Adrian 18.07

HoliDance - Salsa on2 średnio zaawansowana - Wiktoria & Adrian 18.07

Salseros! Mamy dla Was wspaniałą wiadomość. W ramach intensywnych, wakacyjnych kursów HoliDance zajęcia salsy nowojorskiej na poziomie średnio zaawansowanym poprowadzi nasz fantastyczny team Wiktoria Kozłowska & Adrian Stańko. Zapisz się na kurs i zdobywaj nowe umiejętności pod okiem profesjonalistów! Zajęcia odbywają się od poniedziałku 18.07 do piątku o 21:15. Widzimy się na parkiecie :)
Więcej
HoliDance - Salsa on2 średnio zaawansowana - Wiktoria & Adrian 04.07

HoliDance - Salsa on2 średnio zaawansowana - Wiktoria & Adrian 04.07

Salseros! Mamy dla Was wspaniałą wiadomość. W ramach intensywnych, wakacyjnych kursów HoliDance zajęcia salsy nowojorskiej na poziomie średnio zaawansowanym poprowadzi nasz fantastyczny team Wiktoria Kozłowska & Adrian Stańko. Zapisz się na kurs i zdobywaj nowe umiejętności pod okiem profesjonalistów! Zajęcia odbywają się od poniedziałku 04.07 do piątku od 18:00 do 20:00. Widzimy się na parkiecie :)
Więcej
HoliDance 2022 - intensywne kursy wakacyjne

HoliDance 2022 - intensywne kursy wakacyjne

INTENSYWNE, WAKACYJNE KURSY HOLIDANCE to co roku sprawdzona metoda na wakacje w mieście. 
Poza regularnymi kursami, które odbywają się u nas przez całe wakacje, zapraszamy na specjalne zajęcia wakacyjne HoliDance:
-> intensywne 5-dniowe (pon-pt) zajęcia,
-> weekendowe crash coursy,
-> różne techniki taneczne zarówno solo jak i w parze, 
-> różne poziomy zaawansowania,
-> od lipca do września włącznie.  
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą HoliDance na lipiec i sierpień! 
Więcej
Mambo partnerwork S-open Wiktoria & Adrian - kurs regularny od 06.04

Mambo partnerwork S-open Wiktoria & Adrian - kurs regularny od 06.04

Salseros! Zupełna nowość w Salsa Libre :) W środę o 18:00 zapraszamy na intensywne zajęcia (2x50min.) mambo partnerwork na poziomie S-open (kurs dedykowany jest osobom od poziomu P4 w górę). Zajęcia w wyjątkowym składzie instruktorskim! Poprowadzą je dla Was zjawiskowa i utalentowana Wiktoria Kozłowska & fantastyczny i pełen energii Adrian Stańko. Rozwijaj swoje taneczne umiejętności pod okiem profesjonalistów! Zarezerwuj miejsce na kursie już dziś :)
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...