Adrian Stańko
Adrian Stańko

Maniak mambo. Tańczy, kolekcjonuje muzykę, szkoli, choreografuje, udziela się jako DJ. Wraz z Sofią Koshak prowadzi grupę Sabrosa Mambo Academy w Krakowie, popularyzując salsę jako taniec w parze. Uczestnik niezliczonych kongresów tańca oraz projektu Latin Soul Project Poland.

Fan precyzyjnej techniki leading & following, która pozwala czuć się pewnie zarówno podczas tańca socjalowego, jak również występów na scenie. Ważnym elementem jego zajęć jest zgłębianie historii tańca, ciekawostek muzycznych i kulturowych, które pozwalają pełniej rozumieć i cieszyć się salsą, zarówno tańczoną, jak i płynącą z głośników.
Wideo z Adrian:
Kursy, które prowadzi Adrian:
Zobacz ostatnie newsy dla Adrian:
Salsa NY Footwork Jam - poziom średnio zaawansowany Wiktoria & Adrian 18.01

Salsa NY Footwork Jam - poziom średnio zaawansowany Wiktoria & Adrian 18.01

Nowa pozycja w grafiku, czyli Salsa NY Footwork Jam z Wiktorią Kozłowską Adrianem Stańko to intensywne zajęcia poziomie średnio zaawansowanym. Dwoje instruktorów, wzajemnie inspirujących się pomysłami i napędzających grupę - gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić, a na sali będzie gorąco! Poziom S-open, startujemy w środę 18.01 o 20:10. Przyjdź do Salsa Libre i ucz się od najlepszych :)
Więcej
Salsa NY Social Style S-open Sandra & Adrian

Salsa NY Social Style S-open Sandra & Adrian

Salseros! W nowym sezonie nie zabranie naszych klasyków. W środy o 18:00 zapraszamy na kurs (2x60min.) Salsa NY Social Style S-open. Dobrze znane zajęcia z techniki leading & following w świeżym wydaniu, skoncentrowane będą na esencji mambo - socialowym tańczeniu w parze. Zajęcia poprowadzą specjaliści z tego zakresu Sandra Guzek & Adrian Stańko. Na kursie będziecie się skupiać na komunikacji między partnerami, zasadach dobrego prowadzenia i podążania, pracy ciała, jak również na znajomości i interpretacji muzyki. Wszystko po to, aby taniec na imprezach dawał jeszcze więcej radości!
Więcej
Mambo Partnerwork S-open Natalia & Adrian 17.10

Mambo Partnerwork S-open Natalia & Adrian 17.10

Salseros! Już od 17.10  o 21:15 zapraszamy na kurs Mambo Partnerwork S-open, który poprowadzi niezastąpiony team instruktorski Natalia Kawa & Adrian Stańko. Podczas zajęć będziemy wspólnie pracować nad dobrą techniką leading & following w salsie NY. Będziemy ćwiczyć wszystkie elementy potrzebne do wygodnego i swobodnego tańczenia w parze. Zasady, które poznamy pomagają zarówno w tańcu socialowym, jak również w wykonywanych choreografiach.
Więcej
Salsa mambo fundamentals P-open - Natalia & Adrian

Salsa mambo fundamentals P-open - Natalia & Adrian

W nowym sezonie zapraszamy na kurs dla wszystkich znających podstawy salsy. Zajęcia mają na celu przedstawienie podstawowych elementów techniki salsy NY w parze. Na kursie będziecie skupiać się na odpowiedniej pracy całego ciała, tak aby taniec był lekki, prowadzenia zrozumiałe a figury bezpieczne i pozostawiające miejsce na interpretację. Zajęcia poprowadzi wspaniała para instruktorska Natalia Kawa & Adrian Stańko!! Zajęcia na poziomie P-open odbywają się od poniedziałku 17.10 o 20:10 na Żelaznej 59.
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...