Agnieszka Pawińska
Agnieszka Pawińska

Agnieszka Pawińska - prawdziwa weteranka polskiej sceny salsowej, instruktorka z 12-letnim doświadczeniem, z ogromnym, docenianym przez rzesze kursantów talentem do przekazywania wiedzy. Bezbłędnie potrafi rozłożyć każde zagadnienie na czynniki pierwsze, z jednoczesną dbałością, żeby jej zajęcia nadal były świetną zabawą i żeby nawet na moment nie wkradła się nuda.

Jej specjalnością jest mambo do dużą dawką kubańskiego flow, czyli wyśmienite połączenie elegancji z dynamiką, dające mnóstwo wolności, pozwalające na eksplorowanie własnego, niepowtarzalnego stylu. Tak więc wędka, nie ryba!

Na zajęciach u Agnieszki otrzymasz składniki do przyrządzenia własnej, smakowitej salsy :)
Wideo z Agnieszka:
Kursy, które prowadzi Agnieszka:
Zobacz ostatnie newsy dla Agnieszka:
Kursy przedsylwestrowe w Salsa Libre 27-30.12

Kursy przedsylwestrowe w Salsa Libre 27-30.12

Amigos! Zgodnie z tradycją, serdecznie zapraszamy na przedsylwestrowe szaleństwo kursowe, które jest idealną propozycją na aktywną zimę w mieście!
-> 4 dni intensywnej nauki tańca to nie tylko mnóstwo zabawy, ale także szybkie efekty! W naszej ofercie znajdziesz zarówno kursy salsy czy bachaty OD ZERA, jak i smakowite kąski DLA JUŻ TAŃCZĄCYCH: salsa cubana, bachata, bodymovement i wiele więcej!
Więcej
Cuban fusion partnerwork P-open - Agnieszka & Bartek 07.11

Cuban fusion partnerwork P-open - Agnieszka & Bartek 07.11

Salseros! Od poniedziałku 07.11 o 20:10 zapraszamy Was na zupełnie nowy kurs cuban fusion partnerwork P-open, który poprowadzi wspaniała para instruktorska: Agnieszka BartekZajęcia na poziomie podstawowym (dla osób od P2 w górę), popracujemy nad figurkami na bazie sombrero, setenta, ale zrobimy je w sposób inny niż zazwyczaj! Tu zmienimy rękę, tam poprowadzimy za ramię. Faceci zyskają nowe opcje leadingowe, dziewczyny nauczycie się stylingu do wykorzystania na salowych parkietach! Zapraszamy do udziału :)
Więcej
Cuban footwork & bodymovement P-open z Agnieszką i Bartkiem 07.11

Cuban footwork & bodymovement P-open z Agnieszką i Bartkiem 07.11

Salseros! Zapraszamy na Was na zupełnie nowy kurs cuban footwork & bodymovement P-open (od P2 wzwyż). Możecie się spodziewać tłumaczenia podstawowego ruchu ciała w salsie oraz typowych i klasycznych footworków, które wykorzystacie na imprezie i w tańcu socjalowym! Zajęcia w poniedziałki o 19:05 poprowadzi nasz wystrzałowy team Agnieszka Pawińska & Bartek Tabiś. Nie trać czasu i zarezerwuj miejsce na kursie już dziś. Startujemy 07.11!
Więcej
Oferta dla tańczących bachateros

Oferta dla tańczących bachateros

Amigos Bachateros! Dla wszystkich fanów bachaty tańczących już od pewnego czasu i chcących się dalej rozwiajać zbieramy w jednym miejscu pełną listę kursów bachatowych na poziomie od P-open w górę, które ruszają w nowym sezonie - październik 2022.
Zapraszamy serdecznie!
Więcej
Salsa cubana od podstaw - regularne zajęcia Agnieszka & Roger 09.11

Salsa cubana od podstaw - regularne zajęcia Agnieszka & Roger 09.11

Amigos! Zachęcamy Was do rozpoczęcia tanecznej przygody z salsą kubańską. Intensywne zajęcia (2x60min.) w środy od 09.11 poprowadzi wyjątkowy team instruktorski: Agnieszka Pawińska i Ruggiero 'Roger' PalombellaZajęcia prowadzone w 50% w języku angielskim z wdzięcznym włoskim zaśpiewem :) Zapraszamy o 18:00 na Żelazną 59. Nie musisz mieć pary, znajdziesz ją na kursie! UWAGA! Brak wolnych miejsc.
Więcej
Technika tańca open - regularne zajęcia z Agnieszką 05.10

Technika tańca open - regularne zajęcia z Agnieszką 05.10

Amigos! Od środy 05.10 o 17:00 zapraszamy Was na regularny kurs z techniki tańca, który sprawi, że wszystko zacznie mieć sens ;) Technika tańca to obowiązkowa pozycja dla każdego salsero i bachatero, który chce przygotować swoje ciało na coraz to bardziej zaawansowane zagadnienia taneczne oraz nadać jakości temu, co już potrafi. Kurs poprowadzi fantastyczna instruktorka Agnieszka Pawińska. Do zobaczenia na parkiecie!
Więcej
Salsa cubana S-open regularny kurs Agnieszka & Roger 05.10

Salsa cubana S-open regularny kurs Agnieszka & Roger 05.10

Mamy to! Serdecznie zapraszamy wszystkich średnio zaawansowanych i zaawansowanych cubaneros na porządną dawkę dobrej zabawy i tanecznych inspiracji! Już od środy 05.10 regularne zajęcia (2x60min.) o 20:10 poprowadzi dla Was wystrzałowa para instruktorów Agnieszka Pawińska & Ruggiero 'Roger' Palombella. Nie czekaj i zapisz się już dziś! Przyjdź do Salsa Libre i ucz się od najlepszych :)
Więcej
Salsa cubana P-open regularny kurs Agnieszka & Roger

Salsa cubana P-open regularny kurs Agnieszka & Roger

Salseros! Zapraszamy na kurs salsy kubańskiej na poziomie P-open w nowym sezonie. Intensywne zajęcia (2x60min.) we wtorki o 20:10 poprowadzi nasz niezastąpiony team Agnieszka Pawińska & Ruggiero 'Roger' PalombellaJeśli znasz podstawy i chcesz kontynuować naukę ten kurs to idealny wybór dla Ciebie! Zajęcia są prowadzone w 50% w języku angielskim z wdzięcznym włoskim zaśpiewem :) Zarezerwuj miejsce na kursie już dzisiaj!
Więcej
Salsa P-open regularny kurs Agnieszka & Rami

Salsa P-open regularny kurs Agnieszka & Rami

Znasz podstawy salsy nowojorskiej? Chcesz rozwijać swoje taneczne umiejętności? Mamy coś dla Ciebie :) Od czwartku 06.10 zapraszamy na kurs salsy on2 na poziomie P-open. Zajęcia odbywają się w godzinach 20:10-22:10 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Kurs poprowadzą zjawiskowi instruktorzy - Agnieszka Pawińska & Rami Agha. Przyjdź i ucz się od najlepszych!
Więcej
Agnieszka Pawińska - Galeria
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...