Agnieszka Pawińska
Agnieszka Pawińska

Agnieszka Pawińska - prawdziwa weteranka polskiej sceny salsowej, instruktorka z 12-letnim doświadczeniem, z ogromnym, docenianym przez rzesze kursantów talentem do przekazywania wiedzy. Bezbłędnie potrafi rozłożyć każde zagadnienie na czynniki pierwsze, z jednoczesną dbałością, żeby jej zajęcia nadal były świetną zabawą i żeby nawet na moment nie wkradła się nuda.

Jej specjalnością jest mambo do dużą dawką kubańskiego flow, czyli wyśmienite połączenie elegancji z dynamiką, dające mnóstwo wolności, pozwalające na eksplorowanie własnego, niepowtarzalnego stylu. Tak więc wędka, nie ryba!

Na zajęciach u Agnieszki otrzymasz składniki do przyrządzenia własnej, smakowitej salsy :)
Wideo z Agnieszka:
Kursy, które prowadzi Agnieszka:
Zobacz ostatnie newsy dla Agnieszka:
Majuffka 2021 w Salsa Libre 1-3.05

Majuffka 2021 w Salsa Libre 1-3.05

Zostajesz w Warszawie w dłuuugi weekend majowy? Nie martw się! Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Ciebie :) W planie mamy: zajęcia dla początkujących, średnio zaawansowanych a także solo. Czekają Was 3 dni intensywnej nauki! Zaczynamy w sobotę 1.05 i tańczymy do poniedziałku 3.05 włącznie. W zajęciach solowych możesz wziąć udział online w ramach interaktywnej lekcji :) Nie czekaj i zapisz się już dziś!
Więcej
Bachata dominicana - Aga & Edu crash course 24-25.04

Bachata dominicana - Aga & Edu crash course 24-25.04

Bachateros! Już 24-25.04 zapraszamy na crash course weekendowy bachaty dominicany na poziomie open! Jedyna w swoim rodzaju okazja na poszerzenie swoich bachatowych horyzontów i powrót do korzeni. Zajęcia w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59 poprowadzi fantastyczny team instruktorski
Agnieszka & Edu. Nie trać czasu i zarezerwuj miejsce na kursie już dzisiaj :)
Więcej
Bachata od podstaw - regularny kurs Aga & Edu 22.04

Bachata od podstaw - regularny kurs Aga & Edu 22.04

Mamy to! Już od czwartku 22.04 zapraszamy na intensywny, kurs zmysłowej bachaty dla początkujących! Zajęcia poprowadzą zjawiskowi i sympatyczni instruktorzy
Agnieszka Edu
Zajęcia (2x 50 min.) 17:00-18:50. Zapraszamy do udziału stacjonarnie na Żelaznej 59Nie ma konieczności zapisywania się w parze! Na zajęciach znajdziesz swoją drugą taneczną połówkę :)
Więcej
Bachata Advanced Basics - Aga & Nikita

Bachata Advanced Basics - Aga & Nikita

Bachater@s - nie jest tajemnicą, że im dłużej tańczymy nie tylko coraz bardziej rośnie liczba znanych przez nas kroków czy figur, ale rośnie także nasza świadomość ciała i ruchu, zrozumienie zagadnień technicznych oraz nasza wrażliwość na detal. Agnieszka Pawińska
Nikita Bubnov już od poniedziałku 22.02 o 19:05 zapraszają wszystkich średnio- i zaawansowanych bachater@s na głębsze spojrzenie na podstawy z zakresu prowadzenia i podążania w ramach nowego kursu o nazwie "Bachata Advanced Basics"!
Więcej
Kursy regularne od podstaw - kwiecień 2021

Kursy regularne od podstaw - kwiecień 2021

Ocieplamy zimę! :) Kiedy na dworze zimno i ponuro, my mamy dla Ciebie najlepszą metodę na rozgrzanie: zacznij tańczyć! Salsa, bachata, zouk i inne latynoskie/karaibskie style tylko czekają na odkrycie! Nie zwlekaj - sprawdź już teraz!
Więcej
Grupa choreograficzna Aga & Roger

Grupa choreograficzna Aga & Roger

Przed Wami prawdziwa BOMBA! Salsowy projekt choreograficzny pod przewodnictwem dwójki pełnych pasji instruktorów, którzy wręcz oddychają salsą i poświęcili jej już spory kawał swojego życia. Agnieszka Pawińska i Ruggiero 'Roger' Palombella chcą podzielić się tą pasją z Wami podczas wyjątkowego projektu! UWAGA! Projekt jest ogólnopolski i jest możliwość udziału w zajęciach online!
Więcej
Footwork on2 Starzyk & Aga

Footwork on2 Starzyk & Aga

Footworki we wtorki to legendarne już zajęcia, które niezmiennie przyciągają pasjonatów mambo w każdy wtorkowy wieczór. Mają one niepowtarzalną energię, której nie znajdziesz nigdzie indziej! ;)
Kurs we wtorki o 21:15 prowadzą fantastyczni instruktorzy 
Agnieszka Pawińska & Tomek Starzyk
Więcej
Aga & Nikita bachata fusion footwork

Aga & Nikita bachata fusion footwork

Nadchodzi Bachata Footwork! Pobaw się bachatowymi kroczkami, do bachatowej muzyki, w bachatowymi towarzystwie podczas regularnych zajęć z naszymi wspaniałymi instruktorami
Agą i Nikitą! To świetna okazja, by wnieść do Twojego tańca coś więcej :) Zapraszamy w każdy poniedziałek o 20:10 do Salsa Libre!
Więcej
Kursy VOD instruktorów Salsa Libre

Kursy VOD instruktorów Salsa Libre

Uzupełniamy naszą ofertę zajęć!
Poza live streamami oraz interaktywnymi lekcjami online zapraszamy do zakupu gotowych kursów VOD, które możesz odtworzyć w dowolnej, dogodnej dla Ciebie chwili! Agnieszka Pawińska i Klaudia Oleksak in da haus!!
Więcej
Agnieszka Pawińska - Galeria
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...