Aleksandra Kowalczyk
Aleksandra Kowalczyk

Ola jest związana z tańcem od dziecka. Już jako siedmiolatka zaczęła taniec nowoczesny i akrobatykę. Próbowała tańca towarzyskiego, jednak prawdziwą pasję odkryła w lirycznych krokach jazzowych. Gdy była jeszcze w liceum siostra namówiła ją na pierwsze zajęcia salsy. Ola bardzo szybko wpadła w salsowy wir imprez i festiwali. Jeździła często po kraju i za granicę szlifując kroki salsy i bachaty, gdy w 2012 natknęła się na zouka.  Zouk jest dla Oli idealnym połączeniem ekspresji i delikatności wyniesionej z jazzu, oraz connection z drugą osobą. Ola istnieje w warszawskim środowisku zoukowym niemal od samego początku. Jej miłość do zouka bardzo szybko przerodziła się w pokazy oraz pierwsze kursy. W 2016r. poznała również jeden ze stylów zouka- Soulzouka, którego szybko zaczęła uczyć razem z Krisem, znanym międzynarodowym instruktorem. Dzięki dużemu doświadczeniu Ola jest cenioną instruktorką w kraju i za granicą. Zamiłowanie do tańców latino oraz podobieństwo technik sprawiło, że od 2018r Ola uczy również bachaty. Współpracuje na tym pole z różnymi instruktorami, między innymi Nikitą Bubnov oraz Piotrem Koziołkiewiczem.

Dla Oli najważniejszy jest rozwój, nie zamyka się na nowe techniki wiecznie próbując nowych stylów tanecznych. Jako studentka „ Choreografii i technik tańca” w Łodzi szkoli się również z technik tańca klasycznego, współczesnego, kontakt improwizacji, pilatesu i wszystkiego „co wpadnie jej w ręce” ;) Na co dzień prowadzi regularne zajęcia zouka i bachaty możną ją również zobaczyć na deskach Teatru Tańca „ Test”.  Swoją artystyczną duszę spełnia prowadząc grupę choreograficzną „ The Beetles”.

Wideo z Aleksandra:
Kursy, które prowadzi Aleksandra:
Zobacz ostatnie newsy dla Aleksandra:
Bachata bodymovement i arms styling technique P-open crash course z Olą 18.02

Bachata bodymovement i arms styling technique P-open crash course z Olą 18.02

W sobotę 18.02 zapraszamy na wyjątkowy crash bachaty solo for ladies na temat bodymovement i arms styling technique, który poprowadzi fantastyczna Ola Kowalczyk. Na zajęciach nauczycie się bodymovementów takich jak: side snake, bodyroll, rau oraz płynnych przejść pomiędzy nimi. Poznacie ćwiczenia na estetyczną pracę ramion oraz budowanie swoich własnych stylingów. Opanujecie akcentowanie muzyki za pomocą nauczonych elementów i podkreślanie swojej kobiecości na parkiecie. Do zobaczenia :)
Więcej
Zouk S-Open Brazilian Vibe - Ola & Tomek crash course 12.02

Zouk S-Open Brazilian Vibe - Ola & Tomek crash course 12.02

Dodaj do swojego tańca szczyptę ognia i poczuj brazylijski vibe we własnym ciele! Wpadnij na crash course zouka S-open OIą Tomkiem już w niedzielę 12.02! Co mamy w rozkładzie jazdy?
- Mnóstwo bioder w brazylijskim stylu (Sarrada)
- Wifi headmovement 
- Na deser dowiesz się jak wchodzić swobodnie w koło z prostymi sposobami na przejęcie partnera.
Nie trać czasu i zapisz się na crash course już dzisiaj :)
Więcej
Bachata solo (ladies) poziom P2 - crash course z Olą 28-29.01

Bachata solo (ladies) poziom P2 - crash course z Olą 28-29.01

Chcesz zabłysnąć na bachatowych parkietach i olśnić innych kobiecymi stylingami? Pragniesz udoskonalić i doszlifować to, czego już się nauczyłaś? A może chcesz po prostu przyjemnie spędzić wieczór i świetnie się bawić? Jeśli opanowałaś już podstawy i pragniesz dalej rozwijać swoje umiejętności - te zajęcia są właśnie dla Ciebie! W weekend 28-29.01 zapraszamy na intensywny crash course bachaty for ladies na poziomie P2. Dwa dni zajęć poprowadzi zjawiskowa Ola Kowalczyk! Nie czekaj i zapisz się już dziś! :)
Więcej
Bachata P-open (moderna & musicality) Ola Łukasz crash course 28-29.01

Bachata P-open (moderna & musicality) Ola Łukasz crash course 28-29.01

Bachateros! Ola Łukasz zapraszają 28-29.01 po garść modernowych inspiracji figurkowych, którymi zarówno będziecie mogli wypełniać całe piosenki, jak i użyć ich do przeplatania swoich sensualowych kombinacji, by nadać Waszemu tańcowi więcej wymiaru, różnorodności i flow. Na zajęciach pobawimy się również akcentami muzycznymi. W planie crash coursu ciekawe przejścia, kombinacje w otwartym trzymaniu i super zabawa :) Crash course realizowany będzie na poziomie P-open (dla osób znających bardzo dobrze podstawy bachaty).
Więcej
Brazilian Zouk Practis

Brazilian Zouk Practis

Zapraszamy na Brazilian Zouk Practis - poniedziałkowy praktis zoukowy czyli naturalne ogniwo łączące kursy z prawdziwymi imprezami!
Wpadnij do Salsa Libre zacząć nowy tydzień z dobrą energią! :)
Więcej
Bachata solo poziom P2 z Olą - kurs regularny

Bachata solo poziom P2 z Olą - kurs regularny

Ladies mamy coś specjalnie dla Was! Zapraszamy wszystkie Panie na kurs zmysłowej bachaty solo w najbardziej kobiecym wydaniu! Zajęcia na poziomie P2 w poniedziałki o 17:00 poprowadzi fantastyczna Ola KowalczykWszystko czego się nauczysz, wykorzystasz zarówno w tańcu z partnerem jak i solo :)
Więcej
Bachata poziom P4 - Ola & Łukasz

Bachata poziom P4 - Ola & Łukasz

Chcesz nauczyć się tańczyć bachatę? Mamy coś dla Ciebie! W poniedziałki zapraszamy na regularne zajęcia (2x60min.) na poziomie P4 o 18:00. Kurs poprowadzą wystrzałowi instruktorzy Ola Kowalczyk & Łukasz KomorowskiSzybkie postępy, wyśmienita atmosfera i super zabawa gwarantowane! Nie ma konieczności zapisywania się w parze! Na zajęciach znajdziesz swoją drugą taneczną połówkę :)
Więcej
Zouk poziom P3 - regularny kurs z Olą i Tomkiem

Zouk poziom P3 - regularny kurs z Olą i Tomkiem

Amigos! Kontynuujemy naukę zouka na poziomie P3. Jego świat pokażą Wam wspaniali instruktorzy Ola Kowalczyk i Tomek MrózZouka będziecie mogli tańczyć na Waszych ulubionych imprezach! Dzięki zoukowi nauczycie się głębokiego prowadzenia wychodzącego z ciała, które wzbogaci Wasze prowadzenie w innych tańcach :) Zajęcia odbywają się w poniedziałki o 21:15 i składają się z 2 bloków (60min.+30min.). Nie czekaj i zapisz się już dziś!
Więcej
Bachata poziom P3 crash course Ola & Łukasz 28-29.01

Bachata poziom P3 crash course Ola & Łukasz 28-29.01

Bachateros! 28-29.01 zapraszamy na intensywny, weekendowy crash course bachaty na poziomie P3. Dwa dni zajęć poprowadzi dla Was para zjawiskowych instruktorów Aleksandra Kowalczyk & Łukasz Komorowski. Świetna energia, przesympatyczni i doświadczeni instruktorzy, zmysłowy materiał taneczny! Żeby zapisać się na crash course nie musisz mieć pary, znajdziesz ją na kursie! Nie czekaj i zarezerwuj miejsce już dziś :) Do zobaczenia na parkiecie!
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...