Anneta Kępka
Anneta Kępka

Aneta jest profesjonalną, wszechstronną tancerką, obecną na polskiej salsowej scenie od samego jej początku. Od wielu lat specjalizuje się w salsie kubabańskiej i innych kubańskich stylach tańca emanując wprost autentyczną energią godną najlepszych kubańskich tancerek! Jej zajęcia to kwintesencja pozytywnej energii połączonej ze szczegółowym instruktarzem co do zawiłości kubańskiej techniki tańca, którą tak dogłębnie sama poznała.
Wraz ze swoim partnerem, którym jest Osbanis Tejeda Fajardo, występuje, tańczy i organizuje jedyny w swoim rodzaju, klimatyczny festiwal Deakocan Dance Festival nad polskim morzem!

Osbanis & Anneta to międzynarodowej sławy instruktorzy, artyści, choreografowie założyciele londyńskiej szkoły tańców kubańskich Deakocan Dance. Reprezentują Kubę i Polskę. Na co dzień mieszkają w Londynie.

Dzielą między sobą liczne tytuły mistrzowskie na skali światowej i Wielkiej Brytanii. Świeży i oryginalny styl tańca Osbanisa i Annety perfekcyjnie charakteryzuje fuzję tańców kubańskich. Przesłaniem ich stylu jest znaczenie interpretacji muzycznej i inkorporacja kubańskich tańców, m.im. Rumby i tańców Afro Kubańskich w kubańskiej salsie Casino.

Przemierzyli w swojej karierze 6 kontynentów i ponad 40 krajów świata. Ich przesłaniem i celem jest dzielenie ich miłości do kultury i tańców kubańskich oraz inspirowanie tancerzy do tańczenia zarówno ciałem jak i sercem, ‘deakocan- de a corazon’- w rytmie serca.

Ich zaraźliwie pasjonujące osobowości i miłe usposobienie sprawiają, że każda lekcja jest pełna inspiracji, uśmiechu i sprawi, że nie będziesz chciał zejść z parkietu.
Wideo z Anneta:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...