Artur Marciniak
Artur Marciniak

Od wielu lat uczy tańców socjalowych (bachaty, kizomby, salsy i urban kizu). Ma za sobą liczne pokazy międzynarodowe. Jego niesamowite umiejętności pedagogiczne oraz wiedza pozwalają kursantom osiągać niesamowite efekty. Podstawą jego metodyki jest muzykalność oraz biomechamika ciała partnerów, tak by ‚wychodziło’ nie tylko z koleżankami z kursu. Przez lata wprowadzał techniki ogólnotaneczne do programu swoich zajęć opracowując różnorodne ćwiczenia. Daje to kursantom sporo radości i satysfakcji z niestety żmudnych, ale też niesamowicie potrzebnych tancerzowi elementów technicznych. Jego umiejętność rozkładania zagadnienia na czynniki pierwsze oraz perfekcyjna komunikacja sprawiają, że nawet najtrudniejsze sekwencje stają się banalnie proste.
Kursy, które prowadzi Artur:
Zobacz ostatnie newsy dla Artur:
HoliDance - Urban Kiz od podstaw Artur & Sylwia 7.09

HoliDance - Urban Kiz od podstaw Artur & Sylwia 7.09

W końcu jest! Długo wyczekiwany intensywny, dwugodzinny kurs HoliDance Urban Kiz od podstaw! Zajęcia poprowadzą niezawodni Sylwia Sałacińska & Artur Marciniak! Zapraszamy od poniedziałku 7.09 do piątku od 20:10 do 22:05 do naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Nie czekaj i zapisz się już dziś! Przewidziana kontynuacja na poziomie P2 w ramach crash course weekendowego :)
Więcej
HoliDance 2020 - intensywne kursy wakacyjne

HoliDance 2020 - intensywne kursy wakacyjne

WAKACYJNE KURSY HOLIDANCE to co roku sprawdzona metoda na wakacje w mieście :) Poza regularnymi kursami, które odbywają się u nas przez całe wakacje, zapraszamy na specjalne zajęcia wakacyjne HoliDance - intensywne 5-dniowe (pon-pt) zajęcia z różnych technik tanecznych na różnych poziomach od lipca do września włącznie! W te wakacje poza intensywnymi kursami w ciągu tygodnia planujemy również intensywne crash coursy weekendowe.
BREAKING NEWS! Mamy już plan na wrzesień!
Więcej
Urban Kiz Tango Influence Artur & Sylwia 22-23.08

Urban Kiz Tango Influence Artur & Sylwia 22-23.08

Już 22-23.08 zapraszamy na intensywny weekendowy crash course z technik tangowych wykorzystywanych w URBAN KIZ na poziomie open! Kurs skierowany jest do osób znających saidy i promenadę. Zajęcia poprowadzi para wspaniałych instruktorów Sylwia Sałacińska i Artur Marciniak. Crash course odbywa się na Żelaznej 59.
Więcej
Intensywne kursy weekendowe

Intensywne kursy weekendowe

W naszej ofercie oprócz regularnych kursów w tygodniu znajdziecie intensywne crash coursy weekendowe- 1 poziom w 1 weekend! To świetna opcja na opanowanie podstaw tańca w krótkim czasie, co umożliwi Wam podbijanie imprezowych parkietów już po 1 weekendzie! Dodatkowo dla bardziej zaawansowanych osób przygotowaliśmy crashe tematyczne umożliwiające zgłębienie dotychczasowej wiedzy oraz podwyższenie swoich umiejętności!
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...