Bartek Tabiś
Bartek Tabiś

Instruktor tańca z Krakowa. Na co dzień uczy salsy kubańskiej w Loftodance, . Prowadził warsztaty w wielu polskich miastach oraz m.in. na Salsa Live Festival w Ostrawie i Summer Salsa Trip w Hiszpanii. Prowadził grupę pokazową Be The One, z którą występował na scenach polskich miast. W przeszłości prowadził zajęcia w Salsa House, Pull Up Dance Center, Good Mood, Studio Tańca Cubano, Lemon Salsa, Latin Studio, La Rosa Negra i innych szkołach tańca w Polsce.

Uczy głównie salsy kubańskiej, a przede wszystkim Cuban Bodymovement, Izolacje ciała, Partnerwork, Leading and Following, Rueda de Casino. W tańcu w parze przykłada dużą uwagę na czytelne prowadzenie i podążanie. Sam rozwija się w technikach afrokubańskich oraz tańcu klasycznym. Na zajęciach możecie się spodziewać oryginalnych często nieoczywistych choreografii, tworzonych pod konkretną muzykę.
Wideo z Bartek:
Kursy, które prowadzi Bartek:
Zobacz ostatnie newsy dla Bartek:
Bomba Latina feat Kriss & Natalia, DJs: Szosti, Tresorman, Nikita 22.04

Bomba Latina feat Kriss & Natalia, DJs: Szosti, Tresorman, Nikita 22.04

Tym razem Bomba Latina będzie wybuchowym połączeniem bachaty sensual z salsą kubańską!
2 gorące parkiety z fantastycznymi DJami:
-> BACHATA - DJ Szosti & DJ Nikita
-> SALSA - DJ Tresorman!
Do zobaczenia :)
Więcej
Salsa cubana P3 z Agnieszką i Bartkiem - kurs regularny

Salsa cubana P3 z Agnieszką i Bartkiem - kurs regularny

Amigos! Zapraszamy do kontynuowania nauki salsy kubańskie na poziomie P3 ze zjawiskową parą tancerzy - regularne zajęcia (2x60min.) poprowadzą Agnieszka Pawińska & Bartek TabiśPamiętaj, że nie musisz zapisywać się w parze. Swoją drugą, taneczną połówkę znajdziesz na kursie! Startujemy o 17:00 w Salsa Libre. Przyjdź i poczuj niesamowity, kubański klimat :)
Więcej
Salsa cubana P-open crash course Agnieszka & Bartek 22-23.04

Salsa cubana P-open crash course Agnieszka & Bartek 22-23.04

Salseros! 22-23.04 zapraszamy Was na intensywny, weekendowy crash course salsy cubany na poziomie P-open. Jeśli znasz podstawy i chcesz kontynuować naukę to idealny kurs dla Ciebie! Dwa dni zajęć poprowadzi wystrzałowa para instruktorska Agnieszka Pawińska Bartek Tabiś. Nie możesz tego przegapić! Zarezerwuj miejsce na kursie już dziś. Widzimy się na parkiecie :)
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...