Daria Dudek
Daria Dudek

Swoją przygodę taneczną rozpoczęła w 2011 od salsy, a w 2016 zakochała się do szaleństwa w Bachacie. W niespełna rok została instruktorką tego stylu. Obecnie w duecie Konrad&Daria współtworzy polską scenę bachatową. Pionierzy stylu Bachata Sensual w swoim mieście, uczą na stałe w Lublinie i Warszawie oraz na różnych eventach w Polsce. 

Finalistka ostatniej edycji najbardziej prestiżowego konkursu socjalowego Social Competition. 

Kreatorka licznych projektów dla kobiet. Od listopada należy do teamu Grupo Esencia Poland, który realizuje międzynarodowe projekty Grupo Esencia prowadzonego przez słynną parę Marco i Sara. 

Naturalny wdzięk, połączony z pracowitością i dbałością o detale. Przekazuje wiedzę w przystępny sposób i motywuje kursantów w myśl zasady, żeby stawać się najlepszą wersją samego siebie. Zwierzę imprezowe, stała bywalczyni warszawskich parkietów socjalowych, zaraża energią i miłością do tańca.
Kursy, które prowadzi Daria:
Zobacz ostatnie newsy dla Daria:
Bachata footwork open unisex - Daria & Konrad 9.10

Bachata footwork open unisex - Daria & Konrad 9.10

Amigos! Nic tak wspaniale nie rozwija jak footwork! Kroki solo wykorzystywane są również w parze. Footwork może być prowadzony i tańczony oddzielnie. Stanowi bazę do pracy nad bodymovementem i koordynacją i musicality. Zapraszamy na intensywny blok zajęć z footworku dla pań i panów. Crash course weekendowy w sobotę 9.10 poprowadzi dla Was fantastyczny team instruktorski Daria Dudek & Konrad ZiętekNie zastanawiaj się ani chwili dłużej i zarezerwuj miejsce na kursie już dziś!
Więcej
Bachata Party tricks & fun P-open Daria i Piotr 23-24.10

Bachata Party tricks & fun P-open Daria i Piotr 23-24.10

Błyszcz w każdy weekend na parkiecie! Nasze hasło: "Prosto, przyjemnie, ale widowiskowo"! Zabawna rozgrzewka, efektowne kombinacje i sporo piosenek do przetańczenia. To wszystko z dodatkiem efektownego stylingu. Fantastyczni instruktorzy Daria Dudek & Piotr Koziołkiewicz zapraszają w na wyjątkowy crash course już 23-24.10, poziom P-open. Jedyne w swoim rodzaju zajęcia  bachata party tricks tylko w Salsa Libre! 
Więcej
Bachata od podstaw - crash course Daria i Piotr 23-24.10

Bachata od podstaw - crash course Daria i Piotr 23-24.10

Rozpocznij swoją przygodę ze zmysłową bachatą w ramach intensywnego crash coursu weekendowego w Salsa Libre! Kurs poprowadzi fantastyczna para instruktorów: Daria Dudek & Piotr Koziołkiewicz.
Żeby się zapisać nie musisz mieć pary, znajdziesz ją na zajęciach. Kurs odbywa się 23-24.10 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Przyjdź i dołącz do wspaniałej grupy! Zapisy obowiązkowe. Widzimy się na parkiecie :)
Więcej
Bachata P-open crash course Piotr & Daria 9-10.10

Bachata P-open crash course Piotr & Daria 9-10.10

Bachateros! Zapraszamy 9-10.10 do Salsa Libre na kontynuację nauki zmysłowej bachaty na poziomie P-open! Dwa dni pod okiem wspaniałych instruktorów - zajęcia poprowadzą Daria Dudek & Piotr KoziołkiewiczCrash course odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Pamiętaj, żeby zapisać się nie musisz mieć pary - znajdziesz ją na kursie :)
Więcej
Bachata solo od podstaw - kurs regularny z Darią 6.10

Bachata solo od podstaw - kurs regularny z Darią 6.10

Kobiecość, subtelność, naturalność, zmysłowość czyli bachata sensual :) Ladies! Już od środy 6.10 zapraszamy na zupełnie nowy kurs bachaty solo od podstaw ze wspaniałą Darią DudekZajęcia odbywają się o 17:00 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Zapisz się na zajęcia i poznaj niesamowicie kobiecy taniec, jakim jest bachata sensual!
Więcej
Kursy solo od podstaw dla Pań

Kursy solo od podstaw dla Pań

Lubisz taniec? Szukasz idealnej propozycji na aktywne spędzanie czasu? Chcesz wydobyć swoją kobiecość i wdzięk, jednocześnie rozwijając koordynację i poczucie rytmu? Zapisz się na zajęcia taneczne dla kobiet w Salsa Libre! Do wyboru masz energetyczną salsę, sensualną bachatę oraz zmysłowego zouka! Różne terminy, różne godziny - bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie! W części zajęć możesz uczestniczyć również online. Nie czekaj - wybierz swój kurs i zapisz się już dzisiaj :)
Więcej
Bachata Sensual Ladies P-open crash course z Darią 2-3.10

Bachata Sensual Ladies P-open crash course z Darią 2-3.10

Ladies! Przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. Już 2-3.10 zapraszamy do rozwijania swoich umiejętności na intensywnym crash coursie Bachata Sensual Ladies P-open z fantastyczną Darią Dudek. Na zajęciach skoncentrujecie się na technice i bodymovemencie, aby poruszać się na parkiecie zmysłowo, kobieco i z gracją, popracujecie również nad płynnością ruchu, stylingiem rąk, a także techniką falek i pracy ciała. Kurs odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Widzimy się na parkiecie! 
Więcej
Bachata poziom P4 crash course - Daria & Piotr 6-7.11

Bachata poziom P4 crash course - Daria & Piotr 6-7.11

Bachateros! Zapraszamy 6-7.11 do Salsa Libre na kontynuację nauki zmysłowej bachaty na poziomie P4! Dwa dni pod okiem wspaniałych instruktorów - zajęcia poprowadzą Daria Dudek & Piotr Koziołkiewicz. Crash course odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Pamiętaj, żeby zapisać się nie musisz mieć pary - znajdziesz ją na kursie :)
Więcej
Bachata S-open crash course z Darią i Konradem 2-3.10

Bachata S-open crash course z Darią i Konradem 2-3.10

Znasz już dobrze podstawy bachaty i chcesz rozwijać swoje umiejętności na poziomie średnio zaawansowanym? Jeśli chcesz ugruntować wiedzę oraz rozszerzyć swój taneczny asortyment o nowości to mamy dla Ciebie coś specjalnego - weekendowy crash course na poziomie S-open z parą, która szturmem podbija serca kursantów Salsa Libre, Darią KonrademCzekają Cię 2 dni intensywnej nauki, która wyniesie Twoją bachatę na wyższy level! Nie zwlekaj, zapisz się już teraz :)

Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...