Fernando Torres
Fernando Torres

Urodzony w Hawanie - stolicy salsy. Jak wiele mu podobnych kubańskich dzieci chłonął muzykę i taniec od najmłodszych lat. Ukończył  Academia de Danza Narciso Medina gdzie studiował wiele form tanecznych balet, taniec współczesny, gatunki afrokubańskie, aktorstwo i  improwizację. Po ukończeniu szkoły bardzo szybko rozpoczął pracę w kilku grupach tanecznych prezentujących swoje show w wielu prestiżowych miejscach Hawany, poza stolicą w prowincjach Kuby, jak również poza wyspą np. 3 miesięczne tournée w Argentynie.

W 2013 przyleciał do Polski na zaproszenie Torres Art. Studio, gdzie pracuje jako tancerz solista, choreograf, animator w zespole Jose Torres y Havana Dreams.

Para Iza i Fernando to niezwykle precyzyjni, przywiązujący dużą wagę do techniki  nauczyciele, znani ze swojej energii i ogromnej pasji do nauczania i dzielenia się kulturą Kuby.
Kursy, które prowadzi Fernando:
Zobacz ostatnie newsy dla Fernando:
Son crash course - Izabela & Fernando Torres 17-18.09

Son crash course - Izabela & Fernando Torres 17-18.09

Salseros! Mamy dla Was fantastyczną wiadomość :) Już w weekend 17-18.09 parkiet w Salsa Libre przejmą Izabela Torres oraz Fernando Torres - instruktorzy Torres Art. Poprowadzą oni dla Was wyjątkowy crash course son cubano na poziomie open (zajęcia przeznaczone i bardzo przydatne dla wszystkich tańczących salsę kubańską). Nie możesz tego przegapić!!! Zapowiada się fantastyczna zabawa :)
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...