Karolina Husso
Karolina Husso

Karolina odkryła bachatę w 2020 roku tuż przed pandemią, która zmusiła cały świat do zatrzymania się na jakiś czas. To właśnie, gdy świat się zamykał, jej pasja do tańca zaczęła rosnąć. Jej podróż w stronę bachaty była równie niespodziewana jak pandemia. Rozpoczęło się od darmowych zajęć w klubie w Helsinkach, później pasja zaprowadziła ją do Malagi w Hiszpanii a następnie prosto do Warszawy :)

Jej podróż obejmowała tysiące godzin tańca, setki niesamowitych tańców towarzyskich z ludźmi z całego świata oraz dziesiątki warsztatów z najlepszymi instruktorami.

Dzięki jej doświadczeniu zawodowemu jako fizjoterapeuty dobrze rozumie ruch i anatomię, co pozwala jej udzielać szczegółowych informacji zwrotnych i wskazówek, jak poprawić swoją technikę.

Jako była gimnastyczka potrafi być perfekcjonistką i bardzo wymagającą osobą. Jednak najważniejsze dla niej w tańcu, a zwłaszcza na zajęciach, jest to, żeby każdy czuł się dobrze i dobrze się bawił.

Ponieważ Karolina nie mówi jeszcze po polsku, będzie Was uczyć po angielsku i hiszpańsku. Chętnie wyjaśni również po fińsku lub szwedzku, jeśli szukacie dodatkowego wyzwania ;)

Do zobaczenia na zajęciach!!
Wideo z Karolina:
Kursy, które prowadzi Karolina:
Zobacz ostatnie newsy dla Karolina:
Bachata S1 Karolina & Łukasz - kurs regularny

Bachata S1 Karolina & Łukasz - kurs regularny

Znasz już dobrze podstawy bachaty i chcesz rozwijać swoje umiejętności na poziomie średnio zaawansowanym? Jeśli chcesz ugruntować wiedzę oraz rozszerzyć swój taneczny asortyment o nowości to mamy coś dla Ciebie!! Zapraszamy w piątki o 18:00 na intensywny kurs bachaty na poziomie S1. Zajęcia 2x60min. na Żelaznej 59 poprowadzi para wystrzałowych instruktorów Karolina Husso & Łukasz Komorowski. Nie czekaj i zarezerwuj miejsce na kursie już dzisiaj :)
Więcej
Oferta dla tańczących bachateros

Oferta dla tańczących bachateros

Amigos Bachateros! Dla wszystkich fanów bachaty tańczących już od pewnego czasu i chcących się dalej rozwiajać zbieramy w jednym miejscu pełną listę kursów bachatowych na poziomie od P-open w górę, które ruszają w nowym sezonie - październik 2022.
Zapraszamy serdecznie!
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...