Katarzyna Zasada
Katarzyna Zasada

Kasia Zasada to instruktorka z dyplomem trenera personalnego, która potrafi właściwie zadbać także o dobrą kondycję kursantów. Kilka lat temu zakochała się w gorących rytmach salsy i bachaty. Od 2014 roku z dużym zaangażowaniem doskonali umiejętności pod okiem najlepszych polskich i zagranicznych instruktorów. Ciągle rozwija się, biorąc udział w warsztatach z najbardziej uznanymi instruktorami z całego świata, m.in. Andrea & Silvia, Pablo & Raquel, Luis & Andrea, Kiko & Christina.

Uczestniczyła w międzynarodowych festiwalach, na których występowała na scenie z Tanią Cannarsą i Amneris Martinez. Jest zwyciężczynią pierwszej edycji Bachata Jack&Jill Competition w 2017 r., razem z Nikitą Bubnov wytańczyła trzecie miejsce w Bachata Stars Poland 2019. Od lat tańczy również w warszawskich grupach choreograficznych. Gdy staje na parkiecie nic nie jest jej straszne, muzyka ją niesie, a widownia motywuje, by dać z siebie maksimum. Znawcy mówią, że urodziła się, żeby improwizować. Na zajęciach poza doskonaleniem techniki, chce wydobyć z uczestników emocje, które według niej są w tańcu niezbędne.

Jak sama mówi: "Taniec jest dla mnie najlepszym sposobem wyrażania siebie i ulubionym źródłem endorfin.”
Kursy, które prowadzi Katarzyna:
Zobacz ostatnie newsy dla Katarzyna:
HoliDance - bachata solo z Kasią od podstaw 17.08

HoliDance - bachata solo z Kasią od podstaw 17.08

Bachata to taniec, gdzie My, kobiety w wyjątkowy sposób możemy użyć swojego sexappealu oraz pokazać jak bardzo jesteśmy zmysłowe. Zapraszamy na wakacyjny kurs HoliDance bachaty solo zupełnie od podstaw, który od poniedziałku 17.08 do piątku o 17:00 poprowadzi fantastyczna Kasia Zasada. Możecie też uczestniczyć online :) W kolejnym tygodniu kontynuacja na P2! 
Więcej
HoliDance - bachata solo z Kasią poziom P4/P-open od 7.09

HoliDance - bachata solo z Kasią poziom P4/P-open od 7.09

Bachata to taniec, gdzie My, kobiety w wyjątkowy sposób możemy użyć swojego sexappealu oraz pokazać jak bardzo jesteśmy zmysłowe. Zapraszamy na wakacyjny kurs HoliDance bachaty solo na poziomie P4/P-open. Start 7.09 o 17:00, zajęcia od poniedziałku do piątku. Kurs poprowadzi fantastyczna Kasia Zasada. Możecie też uczestniczyć online :) 

Więcej
HoliDance 2020 - intensywne kursy wakacyjne

HoliDance 2020 - intensywne kursy wakacyjne

WAKACYJNE KURSY HOLIDANCE to co roku sprawdzona metoda na wakacje w mieście :) Poza regularnymi kursami, które odbywają się u nas przez całe wakacje, zapraszamy na specjalne zajęcia wakacyjne HoliDance - intensywne 5-dniowe (pon-pt) zajęcia z różnych technik tanecznych na różnych poziomach od lipca do września włącznie! W te wakacje poza intensywnymi kursami w ciągu tygodnia planujemy również intensywne crash coursy weekendowe.
BREAKING NEWS! Mamy już plan na wrzesień!
Więcej
Salsa for ladies poziom P2 w 1 weekend z Kasią 22-23.08

Salsa for ladies poziom P2 w 1 weekend z Kasią 22-23.08

Ladies! Już 22-23.08 zapraszamy Was na crash course salsy for ladies na poziomie P2, który poprowadzi zjawiskowa tancerka
i instruktorka 
Katarzyna Zasada! Świetne merytorycznie zajęcia w wyjątkowej atmosferze i z dużą dawką poczucia humoru :) Niesamowity taniec i relaks jednocześnie! Możesz wziąć udział stacjonarnie na Żelaznej lub online w ramach interaktywnej lekcji :)
Więcej
Intensywne kursy weekendowe

Intensywne kursy weekendowe

W naszej ofercie oprócz regularnych kursów w tygodniu znajdziecie intensywne crash coursy weekendowe- 1 poziom w 1 weekend! To świetna opcja na opanowanie podstaw tańca w krótkim czasie, co umożliwi Wam podbijanie imprezowych parkietów już po 1 weekendzie! Dodatkowo dla bardziej zaawansowanych osób przygotowaliśmy crashe tematyczne umożliwiające zgłębienie dotychczasowej wiedzy oraz podwyższenie swoich umiejętności!
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...