Łukasz Komorowski
Łukasz Komorowski

Człowiek z wrodzonym ADHD przez co ruch zawsze był mu niezwykle bliski. Jego talent wspomagany przez niespożyte zasoby energii i ambicji sprawiły, że bardzo szybko rozwijał swe umiejętności taneczne. W tańcu ceni sobie nie tylko technikę, ale przede wszystkim emocje, pasję i kontakt między partnerami.

Na jego zajęciach panuje niezmiennie atmosfera zabawy, jego optymizm i pozytywne nastawienie udziela się kursantom, a otwartość i łatwość w nawiązywaniu relacji międzyludzkich sprawia, że podczas zajęć wszyscy czują się jak na spotkaniu w gronie dobrych znajomych.
Wideo z Łukasz:
Kursy, które prowadzi Łukasz:
Zobacz ostatnie newsy dla Łukasz:
Bachata P-open (moderna & musicality) Ola Łukasz crash course 28-29.01

Bachata P-open (moderna & musicality) Ola Łukasz crash course 28-29.01

Bachateros! Ola Łukasz zapraszają 28-29.01 po garść modernowych inspiracji figurkowych, którymi zarówno będziecie mogli wypełniać całe piosenki, jak i użyć ich do przeplatania swoich sensualowych kombinacji, by nadać Waszemu tańcowi więcej wymiaru, różnorodności i flow. Na zajęciach pobawimy się również akcentami muzycznymi. W planie crash coursu ciekawe przejścia, kombinacje w otwartym trzymaniu i super zabawa :) Crash course realizowany będzie na poziomie P-open (dla osób znających bardzo dobrze podstawy bachaty).
Więcej
Bachata S1 Karolina & Łukasz - kurs regularny

Bachata S1 Karolina & Łukasz - kurs regularny

Znasz już dobrze podstawy bachaty i chcesz rozwijać swoje umiejętności na poziomie średnio zaawansowanym? Jeśli chcesz ugruntować wiedzę oraz rozszerzyć swój taneczny asortyment o nowości to mamy coś dla Ciebie!! Zapraszamy w piątki o 18:00 na intensywny kurs bachaty na poziomie S1. Zajęcia 2x60min. na Żelaznej 59 poprowadzi para wystrzałowych instruktorów Karolina Husso & Łukasz Komorowski. Nie czekaj i zarezerwuj miejsce na kursie już dzisiaj :)
Więcej
Oferta dla tańczących bachateros

Oferta dla tańczących bachateros

Amigos Bachateros! Dla wszystkich fanów bachaty tańczących już od pewnego czasu i chcących się dalej rozwiajać zbieramy w jednym miejscu pełną listę kursów bachatowych na poziomie od P-open w górę, które ruszają w nowym sezonie - październik 2022.
Zapraszamy serdecznie!
Więcej
Bachata poziom P4 - Ola & Łukasz

Bachata poziom P4 - Ola & Łukasz

Chcesz nauczyć się tańczyć bachatę? Mamy coś dla Ciebie! W poniedziałki zapraszamy na regularne zajęcia (2x60min.) na poziomie P4 o 18:00. Kurs poprowadzą wystrzałowi instruktorzy Ola Kowalczyk & Łukasz KomorowskiSzybkie postępy, wyśmienita atmosfera i super zabawa gwarantowane! Nie ma konieczności zapisywania się w parze! Na zajęciach znajdziesz swoją drugą taneczną połówkę :)
Więcej
Bachata poziom P3 crash course Ola & Łukasz 28-29.01

Bachata poziom P3 crash course Ola & Łukasz 28-29.01

Bachateros! 28-29.01 zapraszamy na intensywny, weekendowy crash course bachaty na poziomie P3. Dwa dni zajęć poprowadzi dla Was para zjawiskowych instruktorów Aleksandra Kowalczyk & Łukasz Komorowski. Świetna energia, przesympatyczni i doświadczeni instruktorzy, zmysłowy materiał taneczny! Żeby zapisać się na crash course nie musisz mieć pary, znajdziesz ją na kursie! Nie czekaj i zarezerwuj miejsce już dziś :) Do zobaczenia na parkiecie!
Więcej
Bachata P-open z Edytą i Łukaszem - kurs regularny

Bachata P-open z Edytą i Łukaszem - kurs regularny

Znasz dobrze podstawy bachaty? Chcesz rozwijać swoje taneczne umiejętności w ramach intensywnego kursu? Mamy coś dla Ciebie! Zapraszamy na środowe, regularne zajęcia bachaty P-open. Kurs (2x60min.) w godzinach 20:10-22:10 poprowadzi fantastyczny team instruktorski Edyta Kwaśna & Łukasz Komorowski. Zarezerwuj miejsce na liście już dziś! Widzimy się na parkiecie :)
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...