Magda Glińska
Magda Glińska


Magda to dyplomowana instruktorka tańca, choreograf, arteterapeutka, a przede wszystkim tancerka i bachatera z pasji. Tańczy od zawsze, uczy niewiele krócej ;)

Ponad 18 letnie doświadczenie w różnych technikach m.in. w tańcu towarzyskim, tańcu współczesnych, salsie kubańskiej, salsie liniowej, bachacie oraz ukończona 2,5 letnia szkoła taneczna sprawiają, że podczas zajęć stawia na merytorykę i technikę tańca. Jej unikatowy styl wynika z połączenia Bachaty Senual, Bachaty tradycyjnej, elementów innych technik tanecznych oraz pracy z emocjami. Według Magdy ruch powinien zawsze wynikać z innego ruchu i być naturalny. 

Podczas kursu przekaże wiedzę nie tylko jako partnerka ale poprowadzi również Bachatę i Salsę jako partner ;) Na zajęciach wyjaśni kobietom jak ładnie prezentować się w tańcu, a panom jak poprowadzić partnerkę (w końcu kto Wam lepiej powie jak prowadzić, niż kobieta, która wie jak chciałaby być prowadzona). Uwielbia footworki i bodymovement, gdyż pozwalają jej na zgłębianie granic ruchu i jego możliwości. Uważa, że dobra baza taneczna w połączeniu z emocjami skrywa prawdziwie piękno.

Cały czas rozwija swoje umiejętności na warsztatach i festiwalach.
Wideo z Magda:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...