Marta Adamczyk
Marta Adamczyk

Tancerka z pasji i serca, stała bywalczyni bachatowych parkietów. Zwyciężczyni Warsaw Bachata Social Competition 2022. 
Jej zamiłowanie do tańca rozpoczęło się od rytmów bachaty, była to miłość od pierwszego zatańczenia! Uwielbia delikatność i przepływ ruchu połączony z interpretacją dźwięków poprzez izolacje i footworki.

Na co dzień w Warszawie uczy bachaty sensual w parach oraz solo. Na kursie ważne jest dla niej to, żeby dotrzeć do każdego kursanta, dostarczyć mu radość z tańca i zarazić pasją. Największy nacisk stawia na technikę, ale również dobrą zabawę i naturalność ruchu każdego kursanta. W tańcu najbardziej ceni sobie możliwość wyrażania swoich emocji, pracę z ciałem i radość z dźwięków muzyki - to wystarczyło by spędzała na sali treningowej długie godziny. 

Na parkiecie najchętniej pokazuje delikatność, kobiecość i płynność ruchu. Uwielbia bliskość w tańcu, emocje i interakcję z partnerem.
Kursy, które prowadzi Marta:
Zobacz ostatnie newsy dla Marta:
HoliDance - bachata poziom P2 z Martą i Piotrem 03.07

HoliDance - bachata poziom P2 z Martą i Piotrem 03.07

Zapraszamy do kontynuowania przygody z bachatą w ramach intensywnych, wakacyjnych kursów HoliDance! Zajęcia na poziomie P2 poprowadzi zjawiskowa para Marta Adamczyk & Piotr Koziołkiewicz. Kurs odbywa się w Samym Centrum Wszechświata od poniedziałku 04.07 do piątku w godzinach 18:00-20:00. Pamiętaj, że nie musisz zapisywać się w parze, znajdziesz ją na kursie :) Widzimy się na parkiecie! 
Więcej
HoliDance - bachata od podstaw P1 z Martą i Piotrem 26.06

HoliDance - bachata od podstaw P1 z Martą i Piotrem 26.06

Pragniesz poczuć pasję i zanurzyć się w zmysłowych rytmach bachaty? Mamy coś dla Ciebie! Wpadnij na intensywne zajęcia bachaty od podstaw w ramach wakacyjnych kursów HoliDance! Pięć dni zajęć ze wspaniałym instruktorami - Martą Adamczyk i Piotrem Koziołkiewiczem. Spotykamy się od poniedziałku 26.06 o 20:10 do piątku. Zajęcia (2x60min.) odbywają się na Żelaznej 59 (II piętro). Szybkie postępy, wyśmienita atmosfera i super zabawa gwarantowane!
Więcej
HoliDance 2023 - intensywne kursy wakacyjne

HoliDance 2023 - intensywne kursy wakacyjne

INTENSYWNE, WAKACYJNE KURSY HOLIDANCE to co roku sprawdzona metoda na wakacje w mieście. 
Poza regularnymi kursami, które odbywają się u nas przez całe wakacje, zapraszamy na specjalne zajęcia wakacyjne HoliDance:
-> intensywne 5-dniowe pon-pt (zajęcia w dwóch lokalizacjach - Żelazna 59 i Solec 38),
-> weekendowe crash coursy,
-> różne techniki taneczne zarówno solo jak i w parze, 
-> różne poziomy zaawansowania,
-> od 26 czerwca do września włącznie.  
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą HoliDance na czerwiec/lipiec!
Więcej
Bachata poziom P4 Marta & Piotr - kurs regularny

Bachata poziom P4 Marta & Piotr - kurs regularny

Kontynuuj swoją przygodę ze zmysłową bachatą na poziomie P4 w ramach intensywnego kursu regularnego w Salsa Libre! Zajęcia (2x60min.) poprowadzi wspaniały team instruktorski Marta Adamczyk & Piotr Koziołkiewicz. Zapraszamy w poniedziałki o 20:10 na Żelazną 59. Szybkie postępy, wyśmienita atmosfera i super zabawa gwarantowane!
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...