Marta Adamczyk
Marta Adamczyk

Tancerka z pasji i serca, stała bywalczyni bachatowych parkietów. Zwyciężczyni Warsaw Bachata Social Competition 2022. 
Jej zamiłowanie do tańca rozpoczęło się od rytmów bachaty, była to miłość od pierwszego zatańczenia! Uwielbia delikatność i przepływ ruchu połączony z interpretacją dźwięków poprzez izolacje i footworki.

Na co dzień w Warszawie uczy bachaty sensual w parach oraz solo. Na kursie ważne jest dla niej to, żeby dotrzeć do każdego kursanta, dostarczyć mu radość z tańca i zarazić pasją. Największy nacisk stawia na technikę, ale również dobrą zabawę i naturalność ruchu każdego kursanta. W tańcu najbardziej ceni sobie możliwość wyrażania swoich emocji, pracę z ciałem i radość z dźwięków muzyki - to wystarczyło by spędzała na sali treningowej długie godziny. 

Na parkiecie najchętniej pokazuje delikatność, kobiecość i płynność ruchu. Uwielbia bliskość w tańcu, emocje i interakcję z partnerem.
Kursy, które prowadzi Marta:
Zobacz ostatnie newsy dla Marta:
Bachata poziom P4 Marta & Piotr - kurs regularny

Bachata poziom P4 Marta & Piotr - kurs regularny

Kontynuuj swoją przygodę ze zmysłową bachatą na poziomie P4 w ramach intensywnego kursu regularnego w Salsa Libre! Zajęcia (2x60min.) poprowadzi wspaniały team instruktorski Marta Adamczyk & Piotr Koziołkiewicz. Zapraszamy w poniedziałki o 20:10 na Żelazną 59. Szybkie postępy, wyśmienita atmosfera i super zabawa gwarantowane!
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...