Natalia Kawa
Natalia Kawa

Od najmłodszych lat jest związana z tańcem, który jest dla niej nie tylko pasją, ale także sposobem na życie. Specjalizuje się w różnych technikach tańca takich jak: salsa, bachata, merengue, jazz dance, modern jazz, tap dance. 

W 2018 roku ukończyła dwuletni kurs instruktorski przy Mazowieckiem Instytucie Kultury w Warszawie o specjalizacji taniec jazzowy. Jako tancerka wielostylowa, oprócz codziennych treningów bierze udział w Krajowych i Międzynarodowych zawodach tanecznych. Jest finalistką Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Do jej sukcesów należą m.in. Mistrzostwo Europy w salsa shine duo, II Wicemistrzostwo Europy w kategorii Caribbean show solo i salsa shine duo.

Jest Mistrzynią Polski w kategorii salsa solo, bachata solo, salsa shine duo i Wicemistrzynią Polski w kategorii Salsa Pary i Caribbean show solo. A także podwójną Mistrzynią Polski w kategorii solo tap dance. 

Na co dzień oprócz realizowania swojej pasji jako tancerka jest instruktorem i choreografem. Praca z innymi daje jej wiele radości i motywacji do dalszego rozwoju. Jej podopieczni co roku zdobywają czołowe miejsca na zawodach tanecznych. Jednym z ich sukcesów jest podwójne Mistrzostwo Polski w kategorii Salsa Grupy. 

Bierze udział i występuje na różnych festiwalach tanecznych takich jak: El Sol Salsa Festival, Salsa Spring Break, Bachaturo, Latino Festiwal, aby móc pogłębiać swoją wiedzę i doszkalać umiejętności. 

Na scenie jest to po prostu bomba taneczna. Osoba pełna pasji i energii do tańca, u której uśmiech nigdy nie znika z twarzy. 
Wideo z Natalia:
Kursy, które prowadzi Natalia:
Zobacz ostatnie newsy dla Natalia:
Salsa on2 poziom średnio zaawansowany - Rafał & Natalia crash course 05.02

Salsa on2 poziom średnio zaawansowany - Rafał & Natalia crash course 05.02

Salseros! Mamy dla Was prawdziwą gratkę. Już w niedzielę 05.02 zapraszamy na intensywny crash course salsy nowojorskiej na poziomie średnio zaawansowanym. Zajęcia we wspaniałym składzie instruktorskim - Natalia Kawa & Rafał Nozdryn-Płotnicki. Nie możesz tego przegapić! W planie crash coursu: Funny footwork On2, Social Partnerwork On2 & Crossbody 180, 360 i 540. Wpadnij na zajęcia i rozwiń swoje taneczne umiejętności :)
Więcej
Salsa solo S-open footwork&bodymovement z Natalią

Salsa solo S-open footwork&bodymovement z Natalią

Mamy to! Salseros, zapraszamy Was w nowym sezonie na regularne zajęcia salsa solo S-open footwork & bodymovement (on2) ze wspaniałą Natalią Kawą. Kurs odbywa się w poniedziałki o 22:15 na Żelaznej 59. Zajęcia unisex - zapraszamy Panie i Panów. To kurs dla wszystkich, którzy chcą zrobić szybkie postępy, przy tym świetnie się bawiąc :)
Więcej
Mambo Partnerwork S-open Natalia & Adrian 17.10

Mambo Partnerwork S-open Natalia & Adrian 17.10

Salseros! Już od 17.10  o 21:15 zapraszamy na kurs Mambo Partnerwork S-open, który poprowadzi niezastąpiony team instruktorski Natalia Kawa & Adrian Stańko. Podczas zajęć będziemy wspólnie pracować nad dobrą techniką leading & following w salsie NY. Będziemy ćwiczyć wszystkie elementy potrzebne do wygodnego i swobodnego tańczenia w parze. Zasady, które poznamy pomagają zarówno w tańcu socialowym, jak również w wykonywanych choreografiach.
Więcej
Salsa mambo fundamentals P-open - Natalia & Adrian

Salsa mambo fundamentals P-open - Natalia & Adrian

W nowym sezonie zapraszamy na kurs dla wszystkich znających podstawy salsy. Zajęcia mają na celu przedstawienie podstawowych elementów techniki salsy NY w parze. Na kursie będziecie skupiać się na odpowiedniej pracy całego ciała, tak aby taniec był lekki, prowadzenia zrozumiałe a figury bezpieczne i pozostawiające miejsce na interpretację. Zajęcia poprowadzi wspaniała para instruktorska Natalia Kawa & Adrian Stańko!! Zajęcia na poziomie P-open odbywają się od poniedziałku 17.10 o 20:10 na Żelaznej 59.
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...