Ola Zdeb
Ola Zdeb

Pierwsze kroki na sali tanecznej postawiła mając 10 lat -zaczęło się od tańca towarzyskiego, który trenowała sportowo ponad 8 lat tańcząc na turniejach w całej Polsce oraz za granicą. Później w jej życiu zagościły dźwięki salsy i bachaty, ale dopiero zouk stał się jej największa miłością. 

Zouka tańczy intensywnie od trzech lat, ucząc się od najlepszych instruktorów w Polsce i na świecie podczas festiwali tanecznych. Uwielbia  ciągle rozwijać swój taniec czerpiąc i szkoląc się z różnorodnych stylów tanecznych, a także  podejmować nowe wyzwania, takie jak np. udział w konkursach typu Jack&Jill. 

Od 2018 roku prowadziła kursy tańca - taniec towarzyski, salsa, bachata, ladies styling w lubelskim świecie tanecznym. Z wykształcenia jest fizjoterapeutką, dlatego też zwraca uwagę na świadomą i bezpieczną pracę z ciałem. 

To, co najbardziej ceni w zouku to różnorodność kreowanych w nim emocji, wolność i musicality. Uważa taniec za sztukę, która jest dialogiem między tancerzami oraz muzyką.
Kursy, które prowadzi Ola:
Zobacz ostatnie newsy dla Ola:
HoliDance zouk poziom P2 - Michał & Ola 20.09

HoliDance zouk poziom P2 - Michał & Ola 20.09

Wyobraź sobie gorące, wakacyjne wieczory w Brazylii, i rytmiczną muzykę, która porywa do tańca... Stop! Wcale nie musisz sobie tego wyobrażać - Michał Ola zapraszają na intensywny, wakacyjny kurs HoliDance zouka brazylijskiego na poziomie P2! Zajęcia od poniedziałku do piątku do 20:10 do 22:05. Nie musisz mieć pary - na zajęciach zmieniamy się w parach, poznasz więc przesympatycznych ludzi, z którymi razem wejdziecie w środowisko zoukowe!
Więcej
HoliDance 2021 - intensywne kursy wakacyjne

HoliDance 2021 - intensywne kursy wakacyjne

INTENSYWNE, WAKACYJNE KURSY HOLIDANCE to co roku sprawdzona metoda na wakacje w mieście. 
Poza regularnymi kursami, które odbywają się u nas przez całe wakacje, zapraszamy na specjalne zajęcia wakacyjne HoliDance:
-> intensywne 5-dniowe (pon-pt) zajęcia,
-> weekendowe crash coursy,
-> różne techniki taneczne zarówno solo jak i w parze, 
-> różne poziomy zaawansowania,
-> od lipca do września włącznie.  
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą HoliDance na wrzesień! 
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...