Patrycja Wiśniewska
Patrycja Wiśniewska

Pati będąc jeszcze małą dziewczynką powiedziała kiedyś, że będzie tańczyć, poznawać ciekawych ludzi i odwiedzać niesamowite miejsca! Przez następnych kilkanaście lat poświęciła temu marzeniu prawie cały czas. Szkoliła się we wszystkich możliwych stylach tanecznych, uczęszczała na setki kursów do dziesiątek instruktorów. Jej prawdziwa miłością stała się swoboda interpretacyjna i improwizacyjna jaką daje taniec.

Kiedy zaczęła tańczyć w parach zakochała się w relacji jaka powstaje pomiędzy tańczącymi, zależności partnera od partnerki i tym co w jej ukochanym tańcu - Zouku - nazywa się connection. Pati uwielbia taniec imprezowy - nieskrepowany chęcią pokazania się - taniec dla przyjemności tańca.
Jej jednym z największym atutów jest naturalność i i radość z tańca w każdym ruchu. Świetnie potrafi je przekazać uczestniczkom swoich zajęć, budząc w nich kobiecość, budując pewność siebie i poczucie spełnienia.

Pati od kilku lat prowadzi w całej europie zoukowe warsztaty solowe oraz warsztaty w parach z jednymi z najbardziej rozpoznawalnych instruktorów zoukowych - z Pastim Pastycho i Xandym Liberato.
W 2016 roku zadebiutowała ze swoim projektem dla kobiet: Zouk Flow, w którym poprzez taniec uczy kobiety jak dobrze czuć się we własnym ciele i cieszyć i być dumnym z każdego ruchu. Współpracuje z Dominikiem Samborem wymieniając doświadczenia i tworząc kursy Bachazouka i tzw. Sensual Impro oraz, z Łukaszem Słaniewskim, na kursach salsy i bachaty.
Wideo z Patrycja:
Kursy, które prowadzi Patrycja:
Zobacz ostatnie newsy dla Patrycja:
Zouk od podstaw w parach online Pati & Słoń 20.04

Zouk od podstaw w parach online Pati & Słoń 20.04

Mamy to! Już od poniedziałku 20.04 o 21:15 zapraszamy na nowiutki, intensywny kurs zouka w parach ONLINE dla początkujących! Jego zmysłowy świat pokażą Wam zjawiskowi instruktorzy
Patrycja Wiśniewska  & Łukasz Słaniewski. Nie trać czasu i zarejestruj się już dziś :)

Więcej
Salsa Libre Online

Salsa Libre Online

Amigos! Salsa Libre przygotowało dla Was zajęcia online na czas epidemii. Zachęcamy Was do zapoznania się ze szczegółami.
Więcej
Rozkład zajęć ONLINE

Rozkład zajęć ONLINE

Amigos! W tym newsie znajdziecie naszą ofertę zajęć online z podziałem na dni i godziny. 
Jesteśmy ogromnie podekscytowani i wzruszeni na myśl, że ponownie zobaczymy znajome twarze i będziemy mogli dzielić z Wami naszą pasję i pozytywną energię :) 
Więcej
Bachata od podstaw w parach online Pati & Słoń 20.04

Bachata od podstaw w parach online Pati & Słoń 20.04

Mamy to! Już 20.04 w poniedziałek o 19:05 rozpoczynamy naukę zmysłowej bachaty! Zajęcia online poprowadzi para wspaniałych instruktorów Patrycja
Wiśniewska
 Łukasz Słaniewski.
Umiejętności nabyte na zajęciach śmiało wykorzystasz zarówno na salsotekch jak i na imprezach w klubach  :) 
Więcej
Zouk technique S- kurs ONLINE z Pati i Słoniem

Zouk technique S- kurs ONLINE z Pati i Słoniem

Amigos! We czwartki będziecie mieli możliwość kontynuowania nauki zouka na poziomie średnio zaawansowanym z Pati i Słoniem w ramach kursu online ZOUK TECHNIQUE! Na zajęciach odkryjecie nowe wymiary ruchu i stylingu w tańcu. Zapraszamy na transmisję na zoomie o 21:15 (link w rozwinięciu newsa).
Więcej
Salsa od podstaw w parach online Pati & Słoń 20.04

Salsa od podstaw w parach online Pati & Słoń 20.04

Już od poniedziałku 20.04 zapraszamy do nauki salsy w parach ONLINE
zupełnie od podstaw. Zajęcia o 20:10 poprowadzą wystrzałowi instruktorzy 
Patrycja Wiśniewska
i
 Łukasz SłaniewskiDzięki ich pasji i zaangażowaniu Ty również pokochasz salsę :)
Więcej
Salsa od podstaw w 1 weekend Pati & Słoń 9-10.05

Salsa od podstaw w 1 weekend Pati & Słoń 9-10.05

Już 9-10.05 zapraszamy do nauki salsy zupełnie od podstaw w ramach intensywnego weekendowego crash coursu weekendowego. Zajęcia
poprowadzą: Łukasz Słaniewski - jeden z najbardziej doświadczonych instruktorów SL oraz Patrycja Wiśniewska- wszechstronna tancerka tropikalnych tańców zouka, bachaty i salsy! W kolejny weekend kontynuacja na P2!
Więcej
Patrycja Wiśniewska - Galeria
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...