Piotr Koziołkiewicz
Piotr Koziołkiewicz

Taneczny podróżnik, wulkan energii, a przy tym pasjonat muzyki bachatowej! Skupia się na pozytywnych emocjach, dobrej zabawie i komforcie dla obu stron w tańcu socjalowym. Wierzy w to, że taniec jest niewerbalnym językiem dlatego koncentruje się na komunikacji w parze poprzez ruch. Jego specjalizacja to bachata sensual znana z płynnych ruchów i mocnego akcentowania w zgodzie z muzyką. Mimo, że uczy głównie socjalowego podejścia do tańca (bo uwielbia chodzić na imprezy latynowskie ze znajomymi), ma doświadczenie w przygotowywaniu choreografii scenicznych i układów pod videoklipy stąd prowadzi też warsztaty kształcące pod tymi kątami. Obecnie jest instruktorem Salsa Libre i okazjonalnie uczy na warsztatach i zajęciach w innych miastach (Katowice, Gdynia).

Tańczyć zaczął w Warszawie od salsy liniowej (LA). Szybko przerzucił się na bachatę sensual i dalej kształcił się w stolicy. Przełomem był grudzień 2013 roku i warsztaty Daniela y Desiree, które otworzyły mu myślenie na taniec i nurty niedostępne na lokalnym rynku. To zaprowadziło Piotrka do hiszpańskich instruktorów, głównie Korke y Judith oraz Luisa y Andrei. Po uczestnictwie w ponad pięćdziesięciu (sic!) zagranicznych festiwalach (w tym czterokrotnie na prestiżowym Sensual Week w Cadiz) i takiej samej liczbie warsztatów w Polsce postanowił zacząć się dzielić zdobytą wiedzą z innymi.

Piotrek uwielbia rywalizować i nagrywać filmiki taneczne. Wielokrotnie występował publicznie ze swoimi choreografiami (również za granicą, np. w Reading w Wielkiej Brytanii) i brał udział w kilkunastu projektach choreograficznych (m.in. cieszące się dużą popularnością warszawskie flashmoby). Wywalczył trzecie miejsce w Warsaw Bachata Social Competition w 2016 i 2019 roku. Obecnie jest warszawskim coachem projektu Luisa & Andrei w ramach grupy Sensual Fellows.

W wolnym czasie uwielbia debatować z przyjaciółmi przy piwie, interesuje się fizyką teoretyczną i poszukuje rozwoju w różnych stylach (regularnie uczęszcza na zajęcia z reggaetonu, hip hopu i modern jazzu). Ciągle podkreśla, że jest zabiegany i to dlatego się spóźnia – nie dajcie się zwieść, on po prostu uwielbia spać ;) Na zajęciach uczy przez dobrą zabawę z humorem nacechowanym dystansem do samego siebie. Co to dokładnie znaczy? Przyjdźcie i sprawdźcie sami!
Wideo z Piotr:
Kursy, które prowadzi Piotr:
Zobacz ostatnie newsy dla Piotr:
HoliDance - bachata poziom P2 z Martą i Piotrem 03.07

HoliDance - bachata poziom P2 z Martą i Piotrem 03.07

Zapraszamy do kontynuowania przygody z bachatą w ramach intensywnych, wakacyjnych kursów HoliDance! Zajęcia na poziomie P2 poprowadzi zjawiskowa para Marta Adamczyk & Piotr Koziołkiewicz. Kurs odbywa się w Samym Centrum Wszechświata od poniedziałku 04.07 do piątku w godzinach 18:00-20:00. Pamiętaj, że nie musisz zapisywać się w parze, znajdziesz ją na kursie :) Widzimy się na parkiecie! 
Więcej
Bachata poziom P3 z Karoliną i Piotrem - crash course 24-25.06

Bachata poziom P3 z Karoliną i Piotrem - crash course 24-25.06

Znasz podstawy i chcesz intensywnie rozwijać się w bachacie? Mamy coś dla Ciebie! Już 24-25.06 zapraszamy na intensywny crash course weekendowy bachaty na poziomie P3! Zajęcia poprowadzą utalentowani i sympatyczni instruktorzy Karolina Husso Piotr KoziołkiewiczZajęcia odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Nie czekaj, zapisz się już dzisiaj i dołącz do fantastycznej grupy :)
Więcej
HoliDance - bachata od podstaw P1 z Martą i Piotrem 26.06

HoliDance - bachata od podstaw P1 z Martą i Piotrem 26.06

Pragniesz poczuć pasję i zanurzyć się w zmysłowych rytmach bachaty? Mamy coś dla Ciebie! Wpadnij na intensywne zajęcia bachaty od podstaw w ramach wakacyjnych kursów HoliDance! Pięć dni zajęć ze wspaniałym instruktorami - Martą Adamczyk i Piotrem Koziołkiewiczem. Spotykamy się od poniedziałku 26.06 o 20:10 do piątku. Zajęcia (2x60min.) odbywają się na Żelaznej 59 (II piętro). Szybkie postępy, wyśmienita atmosfera i super zabawa gwarantowane!
Więcej
HoliDance 2023 - intensywne kursy wakacyjne

HoliDance 2023 - intensywne kursy wakacyjne

INTENSYWNE, WAKACYJNE KURSY HOLIDANCE to co roku sprawdzona metoda na wakacje w mieście. 
Poza regularnymi kursami, które odbywają się u nas przez całe wakacje, zapraszamy na specjalne zajęcia wakacyjne HoliDance:
-> intensywne 5-dniowe pon-pt (zajęcia w dwóch lokalizacjach - Żelazna 59 i Solec 38),
-> weekendowe crash coursy,
-> różne techniki taneczne zarówno solo jak i w parze, 
-> różne poziomy zaawansowania,
-> od 26 czerwca do września włącznie.  
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą HoliDance na czerwiec/lipiec!
Więcej
Oferta dla tańczących bachateros

Oferta dla tańczących bachateros

Amigos Bachateros! Dla wszystkich fanów bachaty tańczących już od pewnego czasu i chcących się dalej rozwiajać zbieramy w jednym miejscu pełną listę kursów bachatowych na poziomie od P-open w górę, które ruszają w nowym sezonie - październik 2022.
Zapraszamy serdecznie!
Więcej
Bachata poziom P4 Marta & Piotr - kurs regularny

Bachata poziom P4 Marta & Piotr - kurs regularny

Kontynuuj swoją przygodę ze zmysłową bachatą na poziomie P4 w ramach intensywnego kursu regularnego w Salsa Libre! Zajęcia (2x60min.) poprowadzi wspaniały team instruktorski Marta Adamczyk & Piotr Koziołkiewicz. Zapraszamy w poniedziałki o 20:10 na Żelazną 59. Szybkie postępy, wyśmienita atmosfera i super zabawa gwarantowane!
Więcej
Bachata poziom P4 kurs regularny z Darią i Piotrem

Bachata poziom P4 kurs regularny z Darią i Piotrem

Amigos! W czwartki o 18:00 zapraszamy do rozwijania swoich tanecznych umiejętności z zakresu bachaty na poziomie P4! Zajęcia (2x60min.) poprowadzi wspaniały team instruktorski Daria Dudek & Piotr Koziołkiewicz. Pamiętaj, że nie musisz zapisywać się w parze, znajdziesz ją na kursie. Przyjdź i poznaj niesamowity klimat bachaty!
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...