Rami Agha
Rami Agha

Rami zakochał się w Salsie od pierwszego zatańczenia w 2010 roku, do dziś jest ona jego największą pasją. 
W trakcie swojej przygody tanecznej był na wielu międzynarodowych festiwalach salsowych, gdzie pod okiem takich instruktorów jak - Eddie Torres, Juan Matos, Frankie Martinez, Rodrigo Cortazar, Bersy Cortez oraz Griselle Ponce podnosił swój poziom świadomości ruchu.

W swojej salsie lubi wplatać elementy mambo, salsy kubańskiej, afro, reggaetonu i hip hopu. Dzięki tej mieszance stworzył sobie przestrzeń do improwizacji w trakcie tańca.

Salsy uczy od 7 lat. Na jego zajęciach potrafi przekazać wiedzę w prosty i przejrzysty sposób, dlatego będziecie więcej tańczyć, niż stać i słuchać długich instrukcji :)

Jako nauczyciel skupia się na kontakcie między partnerami i muzyką. Oraz oczywiście na zabawie, bo w końcu taniec to zabawa! Dzięki jego zajęciom będziecie mogli wyrazić swoje emocje w tańcu z pełną świadomością ruchu, przez co wasze figury będą wyraziste i techniczne, dodatkowo pokaże Wam jak w łatwy sposób interpretować muzykę. A wszystko to w luźnej atmosferze. Po zajęciach z Ramim wyjdziesz z sali tanecznym krokiem i z uśmiechem na twarzy :)
Kursy, które prowadzi Rami:
Zobacz ostatnie newsy dla Rami:
Bomba Latina feat DJ Iron-Man, DJ MomoLAtino & DJ Rami 15.04

Bomba Latina feat DJ Iron-Man, DJ MomoLAtino & DJ Rami 15.04

Amigos zapraszamy na kolejną SUPER imprezę na 3 parkietach:
-> O parkiet salsowy zadba DJ Rami - nie zabraknie na nim salsy kubańskiej, salsa romantica czy energicznego Mambo :)
-> O parkiet urban-kizz zadba jedyna w swoim rodzaju DJ Iron-Man
-> O parkiet bachatowy po raz kolejny zatroszczy się znany i lubiany DJ MomoLatino
Więcej
Bomba Latina ,,Bachata Lovers

Bomba Latina ,,Bachata Lovers" edition 01.04

Nie musisz jechać na Dominikanę - możesz przyjść na naszą imprezę, a poczujesz się jak na Dominikanie. Zapraszamy na bachatową imprezę z naszymi specjalnymi gośćmi - Cristianem i Zosią de los Santos!!!
Więcej
Salsa nowojorska poziom P3 Agnieszka & Rami crash course 22-23.04

Salsa nowojorska poziom P3 Agnieszka & Rami crash course 22-23.04

Zapraszamy na weekendowy crash course salsy nowojorskiej na poziomie P3. Dwa dni intensywnej nauki 22-23.04 pod okiem fantastycznych instruktorów - zajęcia poprowadzą: Agnieszka Pawińska & Rami AghaPamiętaj, żeby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary. Zapisy obowiązkowe. Szybkie postępy, wyśmienita atmosfera i super zabawa gwarantowane! Widzimy się na parkiecie :)
Więcej
Salsa P-open regularny kurs Agnieszka & Rami 31.01

Salsa P-open regularny kurs Agnieszka & Rami 31.01

Znasz podstawy salsy nowojorskiej? Chcesz rozwijać swoje taneczne umiejętności? Mamy coś dla Ciebie :) Od wtorku 31.01 zapraszamy na kurs salsy on2 na poziomie P-open. Zajęcia odbywają się o 19:05 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Kurs poprowadzą zjawiskowi instruktorzy - Agnieszka Pawińska & Rami Agha. Przyjdź i ucz się od najlepszych!
Więcej
Salsa P-open regularny kurs Agnieszka & Rami

Salsa P-open regularny kurs Agnieszka & Rami

Znasz podstawy salsy nowojorskiej? Chcesz rozwijać swoje taneczne umiejętności? Mamy coś dla Ciebie :) W czwartki zapraszamy na kurs salsy on2 na poziomie P-open. Zajęcia odbywają się w godzinach 20:10-22:10 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Kurs poprowadzą zjawiskowi instruktorzy - Agnieszka Pawińska & Rami Agha. Przyjdź i ucz się od najlepszych!
Więcej
Salsa nowojorska P-open - crash course Agnieszka & Rami 13-14.05

Salsa nowojorska P-open - crash course Agnieszka & Rami 13-14.05

Znasz podstawy salsy nowojorskiej? Chcesz rozwijać swoje taneczne umiejętności? Mamy coś dla Ciebie :) Zapraszamy na weekendowy crash course salsy nowojorskiej na poziomie P-open. Dwa dni intensywnej nauki pod okiem fantastycznych instruktorów - zajęcia poprowadzą: Agnieszka Pawińska & Rami Agha. Pamiętaj, żeby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary :) Zapisy obowiązkowe. Przyjdź i ucz się od najlepszych! Widzimy się na parkiecie :)
Więcej
Salsa nowojorska P2 crash course - Agnieszka, Tomek & Rami 15-16.04

Salsa nowojorska P2 crash course - Agnieszka, Tomek & Rami 15-16.04

Amigos! Już 15-16.04 zapraszamy wszystkie osoby znające podstawy salsy nowojorskiej do kontynuowania nauki na poziomie P2 w ramach intensywnego, weekendowego crash coursu! Zajęcia poprowadzą zjawiskowi instruktorzy - w sobotę Agnieszka Pawińska Tomek Kulesza a w niedzielę Agnieszka Pawińska i Rami Agha. Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na zajęcia! Crash course odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...