Tomek Starzyk
Tomek Starzyk

Totalny taneczny freak, muzyczna bestia, taniec i muzyka to dla niego styl życia, część jego duszy. Salsą zaraził się w 2010 roku od tamtej pory regularnie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności na licznych kongresach, warsztatach oraz w tanecznych podróżach(Berlin, Amsterdam, Paryż) , podczas których nie waha się odkrywać i próbować nowych technik (contemprary, hip-hop, popping, dancehall, afro house). Dzięki temu styl nad którym pracuje jest bardziej charakterystyczny i wyrazisty. Podczas zajęć zwraca uwagę na organiczność ruchu, jego flow oraz timing. Poza tańcem miłośnik wszelkich form ruchu, mechaniki ciała oraz treningu funkcjonalnego. 

Na codzień możecie go znaleźć we Wrocławiu, gdzie kręci środowisko liniowe, ponadto możecie go spotkać również po drugiej stronie konsolety, jako DJ FREAK SOUND


DJ Starzyk - swoją karierę DJ zaczynał w 2008 roku zgłebiając tajniki muzyki RNB, Hip-Hop oraz House. Od 2013 roku na stałe związany jest ze sceną salsową. 
Dotychczas mieliście go okazję usłyszeć na El Sol Salsa Festival 2017 (Social Room), Latino Festiwal 2018-2017, Salsalive Ostrava 2018, So Salsa Summer Jam 2017-2016,
Stale współpracuje z najlepszymi kubańskimi zespołami na terenie Polski. W swoim repertuarze stawia na jak nalepsza atmosferę na parkiecie,
dlatego też na jego impezach przygotujce się na mix dobrego mambo, salsy romantici, salsy dury, pachangi, cha cha czy boogaloo 
Wideo z Tomek:
Kursy, które prowadzi Tomek:
Zobacz ostatnie newsy dla Tomek:
Starzyk footwork on2 online od 16.04

Starzyk footwork on2 online od 16.04

Amigos! Tomek Starzyk wraca na parkiet ze swoim autorskim projektem- Starzyk footwork. Już od czwartku 16.04 o 20:10 zapraszamy Was na interaktywną lekcję online na poziomie open. Zajęcia będą prowadzone w rytmice on2.
Więcej
Pachanga flow online od podstaw ze Starzykiem od 15.04

Pachanga flow online od podstaw ze Starzykiem od 15.04

Amigos! Już od środy 15.04 o 20:10
zapraszamy Was na kurs online pachangi
zupełnie od podstaw z fantastycznym instruktorem Tomkiem Starzykiem
Na zajęciach poza poznaniem podstawowych kroków, dowiesz się jak się bawić pachangą, kreować swój styl oraz wyrażać siebie! Zarejestruj się na zajęcia już dziś i złap z nami zajawkę na pachangę ;)
Więcej
Wprowadzenie do cha cha cha Starzyk & Kasia 19.04

Wprowadzenie do cha cha cha Starzyk & Kasia 19.04

Poznaj jeden z najbardziej zmysłowych tańców z pomocą niesamowicie zakręconej muzycznie pary Kasi Lorkowskiej i Tomka Starzyka. Już w niedzielę 19.04 zapraszamy Was na jednodniowy crash course weekendowy z wprowadzenia do cha cha cha! W trakcie zajęć nauczysz się podstaw oraz bardziej zaawansowanych kombinacji :)
Więcej
Choreo project by Lorek & Starzyk 27.04

Choreo project by Lorek & Starzyk 27.04

Czy jesteś gotowy na prawdziwe wyzwanie? Pracę nie tylko nad choreografią, ale również muzykalnością, jakością ruchu oraz wyrazu i salsowym „groovem”? Jeżeli tak to Kasia Lorkowska i Tomek Starzyk przygotowali właśnie coś dla Ciebie! Już od 27.04 zapraszamy na choreo project by Lorek & Starzyk. Zajęcia 2x w tygodniu- w poniedziałki i środy w godzinach 22:30-00:00 na Żelaznej 59.
Więcej
Tomek Starzyk - Galeria
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...