Wiktor Górnicki
Wiktor Górnicki

Wiktor jest doświadczonym pedagogiem tańca, z wieloletnim stażem jako instruktor i choreograf. Swoją historię z tańcem rozpoczął w wieku 4 lat, ucząc się podstawowych kroków tańców towarzyskich. Jest wielokrotnym Mistrzem Okręgu Warmińsko-Mazurskiego w tańcach latynoskich, posiada najwyższą, międzynarodową klasę "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych.

Ukończył studia pedagogiki tańca w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi i nadal kształci się i rozwija, aby być lepszym nauczycielem tańca.

Zouka brazylijskiego uczy w Warszawie od niemal 4 lat. To właśnie w nauce zouka odnalazł swoje prawdziwe powołanie i spełnienie. Prowadzi warszawską zoukową grupę choreograficzną The Beetles, która wystąpiła już na kilku głównych festiwalach zoukowych w Polsce.
Wideo z Wiktor:
Kursy, które prowadzi Wiktor:
Zobacz ostatnie newsy dla Wiktor:
PERFORMANCE in ZOUK poziom S - Ola & Wiktor 8.11

PERFORMANCE in ZOUK poziom S - Ola & Wiktor 8.11

Tańcz tak, żeby miło było popatrzeć! ;)
Zapraszamy wszystkie osoby tańczące zouka na poziomie średnio zaawansowanym na nasz specjalny crash course o tańcu przed widownią! Już w niedzielę 8.11 3h intensywnych zajęć poprowadzą dla Was specjaliści w tej dziedzinie 
Aleksandra Kowalczyk & Wiktor Górnicki. Zapraszamy do naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Widzimy się na parkiecie!
Więcej
Musicality zouk crash course - Ola & Wiktor 7.11

Musicality zouk crash course - Ola & Wiktor 7.11

Amigos! Już w sobotę 7.11 zapraszamy Was na 3-godzinny crash course poświęcony muzykalności w tańcu. Kurs poprowadzi fantastyczny team instruktorski Aleksandra Kowalczyk & Wiktor Górnicki. Podczas zajęć będziemy szkolić ucho, tak by słyszało każdy beat i instrument. Popracujemy nad przełożeniem tego, co słyszymy na akcenty w ruchu oraz dynamikę tańca. Nauczymy się zmieniać jakoś ruchu w zależności rodzaju muzyki. Nie trać czasu i zapisz się już dziś :)
Więcej
Zouk grupa choreograficzna - Ola & Wiktor nabór 30.10

Zouk grupa choreograficzna - Ola & Wiktor nabór 30.10

Już 30.10 nabór dla osób tańczących zouka do grupy choreograficznej Oli & Wiktora. Jeśli regularne kursy już Ci nie wystarczają, szukasz nowych wyzwań i chciałbyś/chciałabyś występować na scenie, ten casting jest właśnie dla Ciebie! Na treningach nauczysz się nie tylko choreografii ale przede wszystkim udoskonalisz technikę tańca, bodymovement oraz rozwiniesz scenicznego skilla ;) UWAGA! Projekt jest ogólnopolski i jest możliwość udziału w zajęciach (również castingu) online!
Więcej
BIG BANG! Nowy sezon 2020/21 w SL!

BIG BANG! Nowy sezon 2020/21 w SL!

Amigos mamy to! Plan na zajęcia w Nowym Sezonie 2020/21!
Ruszamy z początkiem października.
Poza Waszymi ulubionymi zajęciami w grafiku znajdziecie nowości!
Wzmocnioną ofertę zajęć z salsy kubańskiej dzięki importowi z Włoch oraz bachaty dzięki importowi z Wybrzeża oraz Śląska :)
Mamy też nowe pozycje w zakresie projektów choreograficznych!
Więcej
Zouk S-open Aleksandra & Wiktor od 9.10

Zouk S-open Aleksandra & Wiktor od 9.10

Zoukeiros! Takiej pary w takim repertuarze w Salsa Libre jeszcze nie było! Już od 9.10 zapraszamy na zupełnie nowy kurs zouka na poziomie S-open! Zajęcia regularne (1,5 h) w każdy piątek o 21:15 poprowadzą fantastyczni Aleksandra Kowalczyk & Wiktor Górnicki. Daj się porwać zmysłowym rytmom zouka i już dziś zapisz się na zajęcia!
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...