Wiktoria Kozłowska
Wiktoria Kozłowska

Wiktoria tańczy od dwunastego roku życia. Zaczynała od tańców karaibskich, które tak bardzo przypadły jej do gustu, że postanowiła dalej rozwijać swoje umiejętności w tym kierunku. Energiczna salsa oraz romantyczna bachata - właśnie tymi stylami tanecznymi zajmuje się na co dzień Wiktoria.

Wiktoria jest tancerką bardzo ambitną i pracowitą. Aktywnie szkoli się w Polsce, a także za granicą pod okiem najlepszych instruktorów, dzięki czemu stale poszerza swoją bazę kroków i doskonali technikę. Uczestniczyła w wielu projektach choreograficznych prowadzonych przez międzynarodowe gwiazdy, tj. Adolfo Indacochea, Tania Cannarsa, Karel Flores, Amneris Martinez czy Edyta Czagowiec. Zajęcia z nią to nie tylko przyjemność, ale również ogrom wiedzy i motywacji.

Pokazy taneczne w wykonaniu Wiktorii możemy podziwiać na wielu scenach festiwalowych, m.in. El Sol Salsa Festival, Spring Break Salsa Festival, Salsa Sunrise w Brukseli, Salsamania Warsaw czy Salsa Summer Jam. Regularnie uczestniczy w krajowych, jak również zagranicznych zawodach. Mimo młodego wieku ma na swoim koncie liczne tytuły mistrzowskie zarówno w parze jak i solowe, m.in. Mistrz Polski w kategorii bachata pary (2017) oraz salsa pary (2015), a także Vice Mistrz Polski w kategorii salsa solo (2018).

Wiktoria jest osobą niezwykle energiczną, co bardzo dobrze widać na parkiecie. Taniec pozwala jej wyrazić siebie. Znikają codzienne problemy szarej rzeczywistości. Pojawia się uśmiechnięta, radosna tancerka, która zna swoje atuty i potrafi je w odpowiedni sposób wyeksponować. W taniec wkłada całe swoje serce, energię i doskonale się przy tym bawi.

Wideo z Wiktoria:
Kursy, które prowadzi Wiktoria:
Zobacz ostatnie newsy dla Wiktoria:
HoliDance salsa nowojorska od podstaw P1 cz.2  - Wiktoria & Adrian 10.07

HoliDance salsa nowojorska od podstaw P1 cz.2 - Wiktoria & Adrian 10.07

Salseros! Kontynuujemy naukę salsy liniowej na poziomie P1 w ramach intensywnych, wakacyjnych kursów HoliDance. Zapraszamy na drugą część poziomu. 5 dni zajęć od poniedziałku 10.07 o 18:00 do piątku poprowadzi dla Was wystrzałowa para instruktorów Wiktoria Kozłowska & Adrian Stańko. Nie czekaj i dołącz do wspaniałej grupy! Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zrobić szybkie postępy, przy tym świetnie się bawiąc :)
Więcej
HoliDance salsa nowojorska od podstaw P1 cz.1 - Wiktoria & Adrian 03.07

HoliDance salsa nowojorska od podstaw P1 cz.1 - Wiktoria & Adrian 03.07

Rozpoczynamy naukę salsy w parach od podstaw (P1) w ramach wakacyjnych kursów HoliDance :) Intensywne zajęcia już od poniedziałku 03.07 o 18:00 do piątku poprowadzi zjawiskowa para instruktorów Wiktoria Kozłowska & Adrian Stańko. 5 dni nauki zupełnie od podstaw! W kolejnym tygodniu kontynuacja poziomu (cz.2) o tej samej porze. Widzimy się na Żelaznej! Nie czekaj i poznaj niesamowity klimat salsy :)
Więcej
HoliDance 2023 - intensywne kursy wakacyjne

HoliDance 2023 - intensywne kursy wakacyjne

INTENSYWNE, WAKACYJNE KURSY HOLIDANCE to co roku sprawdzona metoda na wakacje w mieście. 
Poza regularnymi kursami, które odbywają się u nas przez całe wakacje, zapraszamy na specjalne zajęcia wakacyjne HoliDance:
-> intensywne 5-dniowe pon-pt (zajęcia w dwóch lokalizacjach - Żelazna 59 i Solec 38),
-> weekendowe crash coursy,
-> różne techniki taneczne zarówno solo jak i w parze, 
-> różne poziomy zaawansowania,
-> od 26 czerwca do września włącznie.  
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą HoliDance na czerwiec/lipiec!
Więcej
Salsa for ladies on2 poziom P3 z Wiktorią - kurs regularny 06.02

Salsa for ladies on2 poziom P3 z Wiktorią - kurs regularny 06.02

Zupełny powiew świeżości w Salsa Libre! Już od poniedziałku 06.02 kurs salsy for ladies on2 na poziomie P3 poprowadzi dla Was niesamowita Wiktoria Kozłowska. Na zajęciach nauczysz się: jak zmiękczyć, swoją bazę, by była ona maksymalnie kobieca, jak połączyć ruchy różnych części ciała, by stanowiły piękną całość a także jak sprawić, żeby taniec był różnorodny i ciekawy. Spotykamy się w poniedziałki o 17:00 na Żelaznej 59. Do zobaczenia :)
Więcej
Salsa on2 poziom P3 na Solcu - Wiktoria & Mayer

Salsa on2 poziom P3 na Solcu - Wiktoria & Mayer

Amigos! Zapraszamy do kontynuowania tanecznej przygody z salsą nowojorską na poziomie P3. W poniedziałki intensywny kurs (2x60min.) o 20:45 poprowadzi para specjalistów w tym temacie Wiktoria Kozłowska & Piotr Romanow. Zajęcia odbywają się w lokalizacji Solec 38 na Powiślu. Pamiętaj, żeby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary. Znajdziesz ją na kursie :) Przyjdź i poczuj niesamowity klimat salsy!
Więcej
Salsa S4 on2 Wiktoria & Mayer - kurs regularny 06.02

Salsa S4 on2 Wiktoria & Mayer - kurs regularny 06.02

Salseros! Zapraszamy od 06.02 na kurs nowojorskiej salsy on2 na poziomie S4 ze wspaniałymi tancerzami tego stylu Wiktorią i Piotrem! Wpadnij do nich na kurs w poniedziałek o godzinie 18:00 (footwork + partnerwork). Rozwiń swoje taneczne umiejętności w towarzystwie innych pasjonatów mambo! :) Nie trać czasu i zapisz się na zajęcia (2x60min.) już dziś!
Więcej
Salsa NY Footwork Jam - poziom średnio zaawansowany Wiktoria & Adrian 18.01

Salsa NY Footwork Jam - poziom średnio zaawansowany Wiktoria & Adrian 18.01

Nowa pozycja w grafiku, czyli Salsa NY Footwork Jam z Wiktorią Kozłowską Adrianem Stańko to intensywne zajęcia poziomie średnio zaawansowanym. Dwoje instruktorów, wzajemnie inspirujących się pomysłami i napędzających grupę - gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić, a na sali będzie gorąco! Poziom S-open, startujemy w środę 18.01 o 20:10. Przyjdź do Salsa Libre i ucz się od najlepszych :)
Więcej
HoliDance - salsa footwork & bodymovement S z Wiktorią 17.07

HoliDance - salsa footwork & bodymovement S z Wiktorią 17.07

Amigos! Od 17.07 o 18:00 zapraszamy na intensywny, wakacyjny kurs HoliDance salsa on2 footwork & bodymovement S. Zajęcia na poziomie średnio zaawansowanym od poniedziałku do piątku o 18:00 poprowadzi wspaniała Wiktoria Kozłowska. Na kursie będziecie nad podstawowym ruchem ciała, który jest bazą do wykonywania bardziej skomplikowanych sekwencji ruchowych. Zajęcia dedykowane są osobom, które chcą poprawić jakość swojego tańca. Przyjdź do Salsa Libre i zdobywaj wiedzę od najlepszych!
Więcej
HoliDance - salsa on2 ladies styling S z Wiktorią od 10.07

HoliDance - salsa on2 ladies styling S z Wiktorią od 10.07

Ladies! Mamy to :) Już w lipcu w ramach intensywnych, wakacyjnych kursów HoliDance zajęcia salsa on2 ladies styling na poziomie S (dedykowane Paniom tańczącym na poziomie średnio zaawansowanym) poprowadzi zjawiskowa instruktorka Wiktoria KozłowskaZapraszamy od poniedziałku 10.07 do piątku o 17:00 na Żelazną 59. Przyjdź do Salsa Libre i ucz się od najlepszych!
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...