Praktis 86 / 86

Kurs Praktis w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  poniedziałek o 22:20,poniedziałek o 23:30
Start:
09 Jul 2018
2018-07-09 22:20:00 CEST

Poniedziałkowy practis zoukowy w Salsa Libre

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą potańczyć zouka, przećwiczyć materiał z zajęć lub skonsultować się z instruktorem w kwestiach tanecznych na practise zoukowy! Kiedy? W każdy poniedziałek od 22:20-23:20 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.

PRACTIS ZOUKOWY w poniedziałki! :)
22:20-23:20
Salsa Libre, Żelazna 59
wejście: free dla tych którzy byli na zajęciach, pozostali: 5 zł, albo karta Multisport plus

2 sale: 
-imprezowa: światełka, bardziej imprezowy klimat
-treningowa: jak ktoś ma ochotę coś przećwiczyć, można podłączyć swoją muzykę, Zuzanna będzie dostępna: można o coś zapytać, chętnie rozwieje wszelkie zoukowe wątpliwości ;)

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Instruktorzy
Choć Michał swoje pierwsze kroki w tańcu stawiał wiele lat temu w tańcach towarzyskich, to tańce latynoamerykańskie odkrył dopiero na początku 2010 roku. Zahipnotyzowany salsą, szybko pokonał drabinkę poziomów Salsa Libre, aby po 8 miesiącach tańca skutecznie dołączyć do grupy choreograficznej Salsa Show. Jednak świat odwrócił się dla niego do góry nogami raz jeszcze, kiedy w Styczniu 2011 z ciekawości wybrał się na warsztaty Zouka z Pastym. Zakochany w nowo poznanym tańcu zaczął intensywnie trenować z Renatą Popis...
Zuza potrzebowała zaledwie kilku chwil, żeby wiedzieć, że zouk to „jej” taniec. Od dzieciństwa tańczy, jednak nigdy nie sądziła, że będzie to robić profesjonalnie… dopóki nie poznała zouka. Zouk to przede wszystkim interakcja z partnerem. Tańcząc można poznać drugiego człowieka, nie zamieniając z nim ani słowa, bo jak powiedziała Marta Graham "Dance is the hidden language of the soul".
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
HONORUJEMY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...