Grupa Choreograficzna 30 / 30

Kurs Grupa Choreograficzna w Salsa Libre
Poziom Średnio Zaawansowany
Terminy zajęć:  sobota o 12:00,sobota o 13:05,sobota o 14:10,sobota o 16:10,sobota o 17:15,sobota o 18:20
Start:
23 Nov 2019
2019-11-23 12:00:00 CET

WORLDWIDE LATIN FENIX PROJECT by Magda Liuzza

JUŻ TERAZ W POLSCE! Zostań częścią niesamowitego Worldwide LATIN FENIX Warsaw TEAM! Dziewczyny, to wyjątkowy projekt taneczny oparty na słynnym stylu bachata, specjalnie dla WAS, który poprowadzą dwie niesamowite instruktorki Monika Wesołowska & Weronika Gronowska.

Dołącz do eventu na fb: www.facebook.com/events/669748316860418/

Czy chcecie poczuć się pewne siebie i atrakcyjne na parkiecie? Nauczyć się techniki tańca, a nie tylko kroków? Uwielbiacie bachatę? Ten projekt jest strzałem w dziesiątkę! :) Przeżyjcie jedność z muzyką poprzez fantastyczną choreografię stworzoną przez Magdę Liuzze - naszą rodowitą warszawiankę, która podbija taneczny świat na międzynarodowych festiwalach (m.in. Włochy, Hiszpania, Francja, Wielka Brytania, Kanada).


Czym jest Worldwide Latin Fenix Project?
To 6 miesięczny cykl intensywnych spotkań w formule bootcamp, podczas których nauczysz się choreografii “Jasmine” okraszonej bachatowym smaczkiem oraz bogatym lady stylingiem. Na zajęciach będziemy analizować ruch ciała począwszy od samego podstawowego kroku, poprzez obroty i spiny, kończąc na bodyrollach i kobiecą pracą rąk. Popracujemy również nad emocjami, mimiką twarzy, a także postawą ciała oraz prezencją sceniczną.

Po okresie pół roku nauki przez kolejne miesiące będziemy miały okazję występować na wielu festiwalach w Polsce, a nawet i w Europie! :)

Dla kogo przeznaczony jest ten projekt?
Dla wszystkich kobiet chcących przeżyć nową przygodę taneczną, dzięki której podwyższą swoje umiejętności taneczne oraz sceniczne. Udział w bootcampie, to niezapomniane przeżycie i najlepsza inwestycja w swój rozwój taneczny!

UWAGA! Zapisy obowiązkowe. Minimalna liczba uczestniczek to 15.

Wymagania:
Minimum półroczne doświadczenie taneczne. Najważniejsze są chęci i gotowość do pracy :) Resztą zajmiemy się my!

Zależy Ci na treningach i rozwijaniu swoich umiejętności, ale nie chcesz brać udziału w pokazach? NO STRESS! :) Tylko ostatni zjazd przeznaczony jest wyłącznie dla tancerek, które będą chciały wystąpić.

Jesteś spoza Warszawy?
Bardzo nam miło, że chcesz do nas dołączyć :)
Zapraszamy Was do ogólnopolskiego teamu, co oznacza, że nie musicie mieszkać w stolicy, aby być częścią projektu. Weekendowe spotkania zaplanowane są również z myślą o tych z Was, które są spoza Warszawy. Czym nas więcej z całej Polski tym ciekawiej :)

TERMINY SPOTKAŃ:

Każdy zjazd obejmuje 6 h treningów od godz. 12:00 - 19:20.
Przerwa obiadowa 15:10 - 16:10.
Po każdej 1,5h treningu planujemy 10 min przerwy.


DATY ZJAZDÓW:
23.11 
07.12
11.01
08.02
07.03 (TYLKO DLA WYSTĘPUJĄCYCH)
ostatni termin w trakcie ustalania, informacja wkrótce :)

MIEJSCE SPOTKAŃ:
Salsa Libre, ul. Żelazna 59, Warszawa

CENNIK:
200 zł jeden zjazd- za 6 h = (niecałe 34zł za 1h intensywnego treningu!)
UWAGA!
Zajęcia specjalne - nie obowiązują karty partnerskie (multisport plus, fitprofit, ok system, fitflex) oraz karnety open Salsa Libre (299, 399) .

STRÓJ:
Dodatkowo każda z uczestniczek występu będzie zobowiązana do opłacenia pokazowego stroju, który zaprezentujemy i omówimy na pierwszym spotkaniu (12.10).

Pamiętajcie! To jest projekt rozwojowy, nie musicie mieć ogromnego doświadczenia, a tym bardziej estradowego – najważniejsze, to Wasze zaangażowanie i chęci doskonalenia się!

Nie możemy się już doczekać!
Monika & Weronika

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
HONORUJEMY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...