Bachata Solo 5 / 8

Kurs Bachata Solo w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  wtorek o 18:00
Start:
25 Oct 2022
2022-10-25 18:00:00 CEST

Bachata Winter Project by Adriana 25.10

Dziewczyny! Pokażmy girls power i znów zróbmy coś razem :) Odkryjmy kobiecość, poznajmy swoje ciało i nauczmy się jak czarować bachatą! Druga edycja Bachata Project Ladies by Adriana Drozdowicz właśnie zakończyła się pięknym nagraniem. Zapraszam Was serdecznie na kolejny bachatowy projekt gdzie w 3 miesiące podczas zajęć bachaty solo nauczymy się pięknej choreografii. Zwieńczeniem naszej pracy będzie profesjonalne nagranie wideo, które podsumuje efekty naszych zajęć. Start kursu we wtorek 25.10 o 18:00 w Salsa Libre!

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/413392584219686 

UWAGA!! Nabór na kurs będzie trwał przez 3 spotkania (25.10, 08.11, 15.11).

Kurs dedykowany osobom, które tańczą minimum pół roku.

Choreografia będzie wymagała techniki, którą będziemy brać na warsztat podczas każdych zajęć, więc oprócz pięknej pamiątki i fejmu w social mediach otrzymacie dawkę techniki, stylingu oraz bachatowych smaczków.

Przyjdź sama, albo lepiej - zabierz koleżanki i razem stwórzmy coś niezapomnianego!

Ladies! Nagranie choreografii jest planowane na grudzień - przed świętami.

UWAGA! Ze względu na specyfikę zajęć (choreografia) dopłata dla posiadaczy karnetów open w wysokości 15zł.

Miejsce zajęć: Salsa Libre ul. Żelazna 59

Poziom zajęć: P-open

Instruktor: Adriana Drozdowicz - Tancerka, choreograf, dyplomowana instruktorka tańca na kierunku taniec jazzowy. Dusza towarzystwa, bachatera z krwi i kości, nieustannie rozwija się w bachacie oraz innych tańcach. Jej unikatowy styl jest bardzo rozpoznawalny w całej Polsce. Plastyczność i naturalność w ruchu to jej główne atuty. Swoje podopieczne uczy wyrażać kobiecość poprzez taniec, bo uważa to za najskuteczniejsza droga do siebie i do swojej pewności siebie. Uwielbia improwizację, social i emocje z nim związane. Zdobyła I miejsce oraz nagrodę publiczności w Międzynarodowym Konkursie Bachata Social Competition 2018 oraz III miejsce na BachataStars Poland 2018. Leaderka Polskiego Teamu, Światowego Projektu Judith Cordero - Judith Ladies Styling.

Zapisy na zajęcia
Recepcja Salsa Libre

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPRAWDŹ KURSY:
Bachata
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
HONORUJEMY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...