Salsa Libre, Przasnyska 6b - Żoliborz

Przasnyska 6b - Żoliborz

Przasnyska 6b - Żoliborz
Przasnyska 6b wejście C, Żoliborz (22) 458 24 44

Profesjonalne sale taneczne z lustrami!
Taneczna i przyjazna atmosfera studia tańca Art Dance Complex - Przasnyska 6b wejście B (po środku budynku). I piętro.

Dla naszych "bywalców":
  • Niezależnie od otwarcia naszego studia na Miedzianej 11 pamiętajcie, że zostajemy również na Przasnyskiej!! To cenna lokalizacja, w którą zainwestowaliśmy wiele czasu i serca - pasuje też bardzo wielu z Was.
    Zajęcia od najbliższego poniedziałku (4.07) będą odbywać się nie w Fit Parku, ale "za ścianą" w studiu tańca Art Dance Complex. Ten sam adres, to samo piętro, ale wejście B (po środku bydynku, mniej biegania ;) - tam znajdziecie naszą recepcję i nasze "Przasnyskie" zajęcia :) Wiele z Was zna już te sale, bo odbywały się tam niektóre nasze zajęcia. Zapraszamy!

Przekonaj się sam(a) jak działa Salsa Libre :)Dojazd samochodem
Dojazd samochodem
• skręcając z ul. Broniewskiego w ul. Krasińskiego, następnie w lewo w ul. Przasnyską­ nasz lokal znajduje się po lewej stronie* • skręcając z ul. Powązkowskiej w ul. Krasińskiego , następnie w prawo w ul. Przasnyską­ nasz lokal znajduje się po lewej stronie* * należy wjechać przez bramę wjazdową (pokazując przy wjeździe kartę Salsa Libre), zaparkować przy budynku w głębi, wejście do studia znajduje się na prawej ścianie budynku patrząc od frontu
Dojazd metrem
Dojazd metrem
• do stacji PLAC WILSONA, następnie z przystanku "Plac Wilsona 066" autobusem 122 kierunek Os. Górczewska do przystanku „Przasnyska 02” i spacer 4 min. • do stacji DWORZEC GDAŃSKI, następnie z prztsranku "Dworzec Gdański 01" autobusem 221 kierunek Powązki-Cm. Wojskowy do przystanku "Przasnyska 04" i spacer 4 min.
Dojazd tramwajem
Dojazd tramwajem
Przystanek "Sady Żoliborskie", tramwaje: 22,28,33,35 i spacer 9 min. Przystanek "Plac Grunwaldzki ", tramwaje: 17,27,37 i spacer 14 min.
Dojazd autobusem
Dojazd autobusem
Autobus 122 przystanek „Przasnyska 02” i spacer 4 min. Autobus 221 przystanek "Przasnyska 04"
Dojazd kolejką
Dojazd kolejką
Do stacji Warszawa ­Gdańska, a następnie metrem ze stacji Dworzec Gdański do stacji PLAC WILSONA, następnie z przystanku "Plac Wilsona 06" autobusem 122 Kierunek Os. Górczewska do przystanku „Przasnyska 02” i spacer 4 min.
jakdojade.pl
Sprawdź dojazd na jakdojade.pl
foursquare
Nasz profil na foursquare
Nasze lokalizacje:
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Dom Sztuki - Ursynów

Dom Sztuki - Ursynów

Wiolinowa 14
Warszawa, Ursynów
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...