BOMBA LATINA z DANCERS 4 KIDS!

Salsa Libre i Salsa Point mają przyjemność zaprosić na pierwszą (z wielu zapewne) imprez wspierających II edycję  festiwalu Dancers 4 KIDS oraz fundację - Fundacja Z Miłości Do Dzieci.


Powodem do świętowania jest nie tylko to, że dochód z imprezy zasili konto fundacji i wesprze inicjatywę festiwalu, który w zeszłym roku sfinansował dzieciom wiele fajnych warsztatów tanecznych ale też to że są to PIERWSZE URODZINY fundacji  Z MIŁOŚCI DO DZIECI i inicjatywy DANCERS 4 KIDS. 

Start: 21:00

Wstęp: 10zł
Dochód z imprezy zostaje przekazany na konto Fundacji Z Miłości do Dzieci. Nikt z organizatorów, djów ani artystów nie pobiera opłaty za pracę na tej imprezie. 

Rozpoczynamy oczywiście lekcją przedimprezową tym razem z dwóch technik: 


W programie imprezy: 

  • tort 
  • konkursy (w których będzie można wygrać m.in. full pass na II Edycję festiwalu Dancers 4 Kids, 2 miesięczne wejściówki na imprezy w Salsa Libre)
  • fantastyczne fotki robione przez kilku świetnych fotografów, którzy uwiecznią dla Was najlepsze imprezowe momenty 
  • i wiele niespodzianek ....

Czekają na Was dwa taneczne światy: 

  • Na dużej sali czeka na Was najlepsze MAMBO i SALSA od Nowego Yorku po Kubę, Portoryko i Kolumbię serwowane przed Dj Oso Blanco
  • Na drugiej sali SENSUAL najlepsza KIZOMBA, BACHATA i SEMBA by Dj  Maciej Bielik Bielinski, który zabierze Was w podróż z Angoli aż na Dominikanę.  

Więcej szczegółów wkrótce, ale już zaklepcie sobie ten termin i wpadajcie na imprezę. Pomagać jest fajnie, a jeszcze fajniej jest pomagać bawiąc się.
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...