Rytmika w bachacie z Łukaszem Słaniewskim 16.02

Zapraszamy na dwugodzinny, kompletny blok zajęć dotyczący rozumienia i słuchania muzyki bachatowej! Wszystko to czego potrzebuje każdy bachatero crash course o tym jak, czego i po co słuchać poprowadzi Łukasz Słaniewski. Dawka wiedzy bez której nikt nie może powiedzieć, że jest zaawansowany czy średnio zaawansowany w bachacie.

Dołącz do eventu na facebooku: www.facebook.com/events/598890880911846/
 
Wszystkie rytmy perkusyjne i ćwiczenia na ich rozumienie pokazywane są na prawdziwych instrumentach perkusji latynoskiej:
*bongosach,
*guirze

Na crash coursie dowiecie się:
Jak rozróżnić poszczególne dźwięki w muzyce, poszczególne instrumenty i poszczególne rytmy. Jak tą wiedzę wykorzystać w praktyce i przekuć na parkietowe umiejętności? Jak na ich podstawie poznać gdzie jesteśmy w muzyce?

Jak poradzić sobie z breakami w muzyce? Z sytuacjami kiedy zmienia się muzyka lub jej charakter w utworze? Jak zawsze być do rytmu w bachacie? Czego słuchać? Z jakich składowych składa się bachatowy utwór?

Jakie występują w bachacie instrumenty i co grają w poszczególnych częściach?
Jaka jest budowa utworu bachatowego i jak zauważyć, że skończyła się jedna część a zaczęła druga? 

Program (tylko nd)
20:00-21:00
21:00-22:00


CENNIK:
Można wziąć udział wyłącznie w całym dniu zajęć.
Cena za cały weekend: 65zł
Dla posiadaczy karty Multisport: 35zł
Dla posiadaczy karty Fitprofit 25zł
Dla posiadaczy karnetu Open Salsa Libre: 20zł
  • 40 zł - pojedyncze zajęcia
  • 25 zł - drugie zajęcia w ciągu dnia
  • MULTISPORT: pojedyncze zajęcia - 10 zł dopłaty za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
  • FITPROFIT: pojedyncze zajęcia - 0 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
  • OK System: pojedyncze zajęcia - dopłata w ramach wykupionego karnetu OK System (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
  • FitFlex: pojedyncze zajęcia - 10 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
  • Posiadacze Karnetu Open Salsa Libre - dopłata 10zł do zajęć
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...