Salsa 8 / 8

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  wtorek o 20:10
Start:
01 Oct 2019
2019-10-01 20:10:00 CEST

Salsa S-open Ada & Marek

Mamy to! Już od 1.10 zapraszamy wszystkie osoby tańczące salsę na wszechstronny kurs salsy S-open z Adą i MarkiemNa zajęciach nauczysz się użytecznych parkietowych trików i figur, które wykorzystasz na każdej imprezie!
Zaczynamy już we wtorek 1.10 o 20:10 na Żelaznej 59. Wpadnij i przekonaj się sam/a!

Dołącz do eventu na fb: www.facebook.com/events/662668457553537/

Na kursie oprócz ciekawych figur i niestandardowych prowadzeń nie zabraknie pracy nad krokami solowymi i bodymovementem czyli jak się poruszać zwinnie i giętko na parkiecie.

Ada Drozdowicz - jedna z najbardziej utalentowanych tancerek salsy w stolicy. Przekaże Ci nie tylko cenne informacje o technice podążania za prowadzeniem, ale również mnóstwo wskazówek co do stylingu i pomoże znaleźć swój własny styl w salsie!

Marek Domański - założyciel Salsa Libre, tancerz i znany instruktor salsy. Na jego zajęciach poznasz dużo użytecznych i efektownych figur do użycia na parkiecie oraz mnóstwo informacji i wskazówek co do udoskonalenia ruchu Twojego ciała w salsie tak, żebyś nie tańczył tylko "rękami i nogami", ale całym ciałem :)

Razem stanowią świetną parę nauczycielską, co sprawia, że nauka idzie bardzo szybko a atmosfera na zajęciach jest niepowtarzalna!

Zapisy: zapisy@salsalibre.pl 

Zobacz jak tańczą Ada i Marek:

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Instruktorzy
Marek Domański jest założycielem Salsa Libre - największej szkoły salsy w Polsce i jednym z pionierów tego tańca w Warszawie. Tańczy salsę od 2000 roku. Doskonalił swoje umiejętności taneczne pod okiem najlepszych salseros w Anglii, Holandii i Niemczech.
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...