El Sol Salsa Festival 2019 - Oferta 'EARLY BIRD' dla SALSA LIBRE

Jak co roku w listopadzie Warszawa będzie tętnić rytmami salsy, mambo, bachaty, kizomby i reggaetonu! El Sol Salsa Festival – uznawany jako jeden z 3 najlepszych wydarzeń tanecznych na świecie, już po raz 15-sty będzie podgrzewał warszawską jesienną atmosferę. Tropiki w listopadzie?! WHY NOT!

Specjalnie dla Was i Waszych przyjaciół - limitowana oferta VipPassów 'EARLY BIRD' za jedyne 485zł! Taniej nie będzie! Nie zwlekajcie z zakupem, gdyż dostępna jest pula tylko 100-tu passów w tej cenie! 

Jak skorzystać z oferty? 
1. Wejdź na stronę https://salsafestival.pl/pl/payment/
2. Wybierz "EARLY BIRD VIP PASS" 
3. Uzupełnij potrzebne dane
4. Podaj nazwę grupy: SALSA LIBRE
5. Dokonaj płatności.   

Jeśli chcesz zostać na bieżąco z informacjami dotyczącymi festivalu -  dołącz do naszego zniżkowego eventu na facebooku: www.facebook.com/events/333222903900040/

Szykujcie się na pokazy choreograficzne zapierające dech w piersiach, warsztaty prowadzone przez najlepszych z najlepszych, koncerty muzyki na żywo, muzyczne sety serwowane przez najlepszych DJ-ów z całego świata i całą śmietankę światowej społeczności salsowej na warszawskim parkiecie. W zeszłym roku w festiwalu wzięło udział ponad 5 tysiący osób z ponad 70 państw świata. Te liczby mówią same za siebie! 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami poprzez maila: b.kotyra@salsalibre.pl lub poprzez fb z https://www.facebook.com/bea.kotyra. 

Szczegółowe informacje o festiwalu znajdziecie na stronie www.SalsaFestival.pl
Zapraszamy też na fanpage
 www.facebook.com/WarsawSalsaFestival

GORRRRĄCO POLECAMY! 

Dalej nie jesteście przekonani? Zobaczcie relacje z poprzedniej edycji! DZIAŁO SIĘ!
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Salsa kubańska
Zouk
Kizomba
Bachata
Afro
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...