High Heels Sexy Dance z Sandrą od 19.05

Wysokie obcasy to Twój żywioł? Szukasz kursu, dzięki któremu wzmocnisz swoją pewność siebie i poczujesz się bardziej kobieco? Mamy coś specjalnie dla Ciebie :)
Już od 19.05 zapraszamy na wyjątkowe zajęcia High Heels Sexy Dance w piątki godz. 20:30 do naszej centralnej lokalizacji: Miedziana 11. Kurs prowadzi zjawiskowa i utalentowana instruktorka Sandra Jackowska.


High Heels to zajęcia dla wszystkich, którzy uwielbiają wysokie obcasy :)

Dzięki nim nauczysz się poruszać w nich swobodnie i seksownie. Wyrzeźbisz sylwetkę i poznasz tajniki wyjątkowego tanecznego ruchu. Zajęcia są połączeniem ćwiczeń siłowych, stretchingu i choreografii. High Heels to styl tańca, w którym poczujesz się wyjątkowo, wyzwolisz swój seksapil i wzmocnisz swoją pewność siebie.

Idealne dla silnych kobiet i kobiet, które pragną pobudzić swoją kobiecość. Zajęcia są także dla tych wszystkich, którzy chcą spróbować czegoś nowego, szalonego i przede wszystkim pozwolić sobie na chwilę zatracenia i dobrej zabawy.


Zajęcia Open level - poziom otwarty dla wszystkich Pań, które jeszcze nie tańczyły lub mają już pewne doświadczenie.  Zobacz jak seksownie na wysokich obcasach porusza się Sandra :)


SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...