Salsa 8 / 8

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom P4
Terminy zajęć:  poniedziałek o 20:10,poniedziałek o 21:15
Start:
15 Jun 2020
2020-06-15 20:10:00 CEST

Salsa w parach P4 Kasia & Quoc

Kontynuujemy naukę salsy w parach na poziomie P4! Jeśli znasz podstawy i chcesz pogłębiać wiedzę na wyższym poziomie zapraszamy do dołączenia! Intensywny dwugodzinny kurs w poniedziałki o 20:10 poprowadzą zjawiskowi instruktorzy Kasia Pruzińska
i Quoc Nguyen. Kurs odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/553782891949191/

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zrobić szybkie postępy, przy tym świetnie się bawiąc :) Zajęcia Kasi i Quocia znane są z najwyższej jakości instruktażu i co za tym idzie szybkich postępów w nauce oraz typowej dla salsy wyluzowanej atmosfery i sporej dawki poczucia humoru :)

Zapisy na zajęcia stacjonarne: zapisy@salsalibre.pl
Płatność zgodnie z cennikiem zajęć stacjonarnych:
https://www.salsalibre.pl/cennik


Zobacz jak tańczą Kasia i Quoc:

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Instruktorzy
Jego przygoda z salsą rozpoczęła się zupełnie przypadkowo za namową koleżanki, która potrzebowała partnera na zajęcia. Swoje pierwsze salsowe kroki stawiał w Salsa Libre pod kierownictwem Michała Bedyńskiego oraz Kasi Gąsior. Jak sam twierdzi od tamtej pory salsa stała się jego pasją. Idąc za ciosem, zaczął doskonalić swój warsztat taneczny.
Zawsze uśmiechnięta i radosna - taka jest Kasia gdy tańczy salsę i tą radością z tańca stara się zarazić każdego kto trafi na jej zajęcia :)  Przygodę z salsą rozpoczęła przypadkiem, lecz już od pierwszych zajęć ten taniec skradł jej serce. Salsa to dla niej nie tylko mieszanka figur i kroków ale także kontakt i interakcja z partnerem a przede wszystkim duża dawka świetnej zabawy której nigdy nie brakuje na jej zajęciach.
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...