Nowe studio SL - Żelazna 59

Libreros! Trwają intensywne prace nad wykończeniem nowego studia Salsa Libre na Żelaznej 59.
Po nowym roku budynek Miedziana 11 zostaje zamknięty i będzie powstawać tu nowy obiekt, a my ruszamy z zajęciami na Żelaznej od 3. stycznia 2018.
Jeśli chcesz możesz również zaangażować się w tworzenie wystroju nowego studia - szczegóły poniżej :)

Postępy w pracach możesz śledzić oglądając publiczne transmisje na żywo oraz zdjęcia, które znajdziesz na profilu Marka Domańskiego na facebooku:
https://www.facebook.com/MarekDo

Zapraszamy również do śledzenia postępów i komentowania na grupie kursantów Salsa Libre na facebooku:
https://www.facebook.com/groups/1706758266018798/

Między Świętami a Nowym rokiem zapraszam tych z Was, którzy mają wolny czas i chcieliby się włączyć do procesu tworzenia naszej nowej przestrzeni na realizację naszej pasji i dalszych intensywnych prac na najfajniejszym etapie (może poza wyburzaniem ;P) prac, kiedy widać już efekt!
Jesteśmy w lokalu niemal od rana do nocy i działamy.

Jeśli chcesz i możesz się zaangażować to zapraszamy:
Dotychczas w działaniach koncepcyjno-realizacyjnych wzięło udział mnóstwo osób ze środowiska salsowo-bachatowo-kizombowo-zoukowego, zrobiliśmy kawał dobrej roboty i świetnie się bawiliśmy.
Wiemy, że angażujecie się nie w celu uzyskania konkretnych korzyści, ale zawsze chcemy się odwdzięczyć i uczestnicy dostaną pod choinkę karnety od SL (dotychczas największy prezent to 3-miesięczny karnet open - dzięki Wojtek!) oraz koszulki SL.

Hasta la vista na budowie!
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...