Kizomba 6 / 6

Kurs Kizomba w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  sobota o 12:00,sobota o 13:05,sobota o 14:10,niedziela o 12:00,niedziela o 13:05,niedziela o 14:10
Start:
17 Mar 2018
2018-03-17 12:00:00 CET

Kizomba Fusion Weekend vol. 2 / 17-18.03

Serdecznie zapraszamy na na kolejną edycję warsztatów KIZOMBA FUSION z dwójką miłośników fuzji w tańcu – Berthon Alberto (Amsterdam) i Agnieszka Pawińska (Warszawa). Już 17-18.03 czeka Was 6h intensywnej nauki. Zajęcia odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/2000848053514776

Warsztaty skierowane są do wszystkich znających podstawy kizomby lub urban kiz
, a ich myślą przewodnią po raz kolejny będzie „think outside the box”. Poza pracą nad technikąprowadzenia i podążania, mamy dla Was kolejną garść inspiracji, które pozwolą Wam wzbogacić Wasz taniec, z łatwością interpretować muzykę oraz swobodniej wyrażać się w tańcu, czerpiąc z niego maksymalną dawkę przyjemności!

Uwaga! Warsztaty nie stanowią kontynuacji!
Serdecznie zapraszamy zarówno uczestników pierwszej edycji, jak i nowe osoby :)


PLAN WARSZTATÓW
SOBOTA, 17 marca
12:00-13:00 Afro house energy booster
13:05-14:05 Connection and flow
14:10-15:10 Kizomba Fusion

NIEDZIELA, 18 marca
12:00-13:00 Kizomba Fusion
13:05-14:05 Urban Kiz
14:10 - 15:10 Musicality

O instruktorach:
BERTHON zaczął tańczyć już w wieku 10 lat. Z początkowo nieśmiałego, młodego chłopaka, urodzonego w Curacao (holenderskie Karaiby), tańczącego folklor, angielskiego walca oraz foxtrota, zaczał rodzić się prawdziwy performer. W wieku 14 lat dołączył do grupy choreograficznej 'Nos Rais' ('Nasze korzenie') i wkrótce stał się jej czołowym tancerzem, który miał znaczący wkład w choreografie, nieustannie zmieniając i ulepszając ich charakterystyczny styl. W ciągu 3 lat swojej działalności grupa zdobyła kilkanaście liczących się nagród.
W wieku 18 lat Berthon zaczął tańczyć salsę, a wkrótce po tym przeniósł się do Holandii, gdzie wiedziony miłością do salsy kontynuował naukę. W 2006 dołączył do projektu choreograficznego prowadzonego przez Salsa Dance Academy w Amsterdamie, co otworzyło mu drzwi do oficjalnej grupy performerskiej Salsa Dance Squad, z którą występował przez parę lat. 
W 2011 roku Berthon rozpoczął swoją przygodę z kizombą, która po dwóch latach nabrała profesjonalnego charakteru i Berthon zaczął uczyć tego stylu w Amsterdamie. Pracując nad unikalnością swojego stylu Berthon zaczął eksperymentować i, w raz ze swoją partnerką Yuną, stworzył unikalną fuzję wykorzystując między innymi elementy tanga. Berthon i Yuna wkrótce stworzyli swój pierwszy kizomba fusion show oraz rozpoczęli kolaborację ze znanymi zoukowymi intsruktorami Pastym i Jostą mając na celu stworzenie czegoś nowego na scenie tanecznej. Tak powstał projekt Catch The Mix, którego motywem przewodnim jest „think outside the box”, co pozwala na opowiadanie barwnych historii poprzez taniec. Grupa tworzy wspólnie od 3 lat.
Berthon uczy intensywnie salsy, bachaty oraz kizomby w Amsterdamie i poza nim – wielu kizombowych nauczycieli i taxi-dancerów zaczynało na jego zajęciach. On sam nie przestaje się uczyć i rozwijać, zarówno jako tancerz jak i instruktor. 
Dla Berthona taneczny parkiet to pole do zabawy, a jego zajęcia są energetyczne, pełne wyzwań oraz humoru. 

AGNIESZKA swoją przygodę z tańcem Agnieszka zaczęła w wieku niecałych 2 lat, kiedy mama eksperymentalnie zaprowadziła ją na zajęcia z rytmiki dla 4-latków. Już po pierwszych zajęciach było widać, że to jest to i od tego czasu uczestniczyła w niezliczonych okolicznych zajęciach tanecznych dla dzieci, z czego najpoważniejszą i najdłuższą taneczną przygodą szczenięcych lat były 3 lata w Młodzieżowo Dziecięcym Teatrze Tańca i Muzyki TINTILO, z którym wystąpiła w kilku profesjonalnych musicalach wystawianych na deskach warszawskich teatrów. Swoją przygodę z tańcami socjalnymi zaczęła stosunkowo wcześnie – w wieku 15 lat trafiła na pierwszy kurs salsy i wpadła po uszy. Po niecałych dwóch latach dołączyła do swojej pierwszej grupy choreograficznej, z którą występowała przez kilka lat na wielu znanych festiwalach zarówno w Polsce jak i poza nią. W wieku niecałych 18 lat zaczęła prowadzić zajęcia z salsy, a po kilku latach do salsy dołączyła także bachata. Przez cały ten czas nie Agnieszka nie przestała się rozwijać – szlifowała swoją technikę taneczną uczestnicząc także w zajęciach z innych stylów takich jak taniec klasyczny, jazz, modern, hip hop, house, locking i wielu innych. 
Tańcząc salsę i bachatę, nietrudno było w końcu trafić na parkiet kizombowy, w której zakochała się w 2016 roku mieszkając w Hiszpanii. Zainspirowana nowym dla siebie stylem wróciła do Warszawy, gdzie stała się stałą bywalczynią kizombowych imprez i festiwali. Miała także szczęście i zaszczyt szkolić się także indywidualnie pod okiem samej „Królowej Kizomby” Sary Lopez. Od prawie roku prowadzi regularne i warsztatowe zajęcia Urban Kiz w Warszawie i Łodzi. 
Ponad 15letnie doświadczenie taneczne i inspiracje z wielu stylów, które napotkała na swojej drodze zaowocowały ogromną miłością do fuzji, czerpania z wielu źródeł i nieograniczonej ekspresji w tańcu, natomiast ponad 10letni warsztat instruktora tańców socjalnych sprawia, że bez problemu potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej złożone ruchowe i prowadzeniowe zagadnienia, zarówno z perspektywy lidera jak i followera, a to wszystko w swobodnej, radosnej i lekkiej atmosferze, dbając o to, żeby nie zapomnieć, że taniec ma być przede wszystkim przyjemnością.

UWAGA! Dla uczestników pierwszej edycji warsztatów zniżka 10zł.

CENNIK*:
*Istnieje możliwość zakupu całego weekendu lub pojedynczego dnia zajęć.
Cena za cały weekend: 160zł
Dla posiadaczy karty Multisport: 100zł
Dla posiadaczy karty Fitprofit 80zł
Dla posiadaczy karnetu Open Salsa Libre: 60zł

Jak wyliczyć:
  • 40 zł - pojedyncze zajęcia
  • 20 zł - drugie zajęcia w ciągu dnia
  • 20 zł - trzecie zajęcia w ciągu dnia
  • MULTISPORT: pojedyncze zajęcia - 10 zł dopłaty za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
  • FITPROFIT: pojedyncze zajęcia - 0 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
  • OK System: pojedyncze zajęcia - dopłata w ramach wykupionego karnetu OK System (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
  • FitFlex: pojedyncze zajęcia - 10 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
  • Posiadacze Karnetu Open Salsa Libre - dopłata 10zł do zajęćZAPISY:
Recepcja Studia Salsa Libre 
zapisy@salsalibre.pl

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...