Salsa 4 / 4

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  sobota o 12:00,sobota o 13:05,niedziela o 12:00,niedziela o 13:05
Start:
28 Apr 2018
2018-04-28 12:00:00 CEST

Spinclass warsztaty ze Słoniem 28-29.04

Już 28-29.04 wyjątkowe warsztaty weekendowe spinclass poprowadzi Łukasz SłaniewskiZajęcia składać się będą z dwóch dwugodzinnych bloków - 2h w sobotę i w niedzielę. Każdy blok to godzina ćwiczeń solo i godzina ćwiczeń oraz obrotowych figurek w parach. Warsztaty odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/245491892687817/

Jedną z podstawowych umiejętności każdego tancerza jest umiejętność robienia obrotów. W tańcach socjalowych ta umiejętność jest często zostawiana do ćwiczenia tylko Paniom, przez co partner umiejący dobrze się zakręcić budzi zachwyt kobiet i zazdrość innych mężczyzn. Po partnerce nieraz wiadomo czy jest „dobra” po tym jak i czy jest w stanie pójść do wielokrotnych obrotów..

Nikt nie lubi tego ćwiczyć, mało kto wie jak. Tymczasem z obrotami jest jak z każdą inną umiejętnością. Wystarczy upór, czas, zaciśnięte zęby, kilka dobrych ćwiczeń i ktoś kto da Ci parę dobrych uwag. I się uda! Obiecujemy!


Zajęcia poprowadzi Łukasz Słaniewski - Słoń, który poza salsa, bachatą i ostatnio zoukiem przez wiele lat zajmował się jazzem, modernem i tańcem współczesnym, zarówno jako tancerz jak i jako instruktor.

Zajęcia składać się będą z dwóch dwugodzinnych bloków - 2h w sobotę i w niedzielę. Każdy blok to godzina ćwiczeń solo i godzina ćwiczeń oraz obrotowych figurek w parach. Do roboty!!

CENNIK*:
*Istnieje możliwość zakupu całego weekendu lub pojedynczego dnia zajęć.
Cena za cały weekend: 120zł
Dla posiadaczy karty Multisport: 60zł
Dla posiadaczy karty Fitprofit 40zł
Dla posiadaczy karnetu Open Salsa Libre: 40zł

Jak wyliczyć:
40 zł - pojedyncze zajęcia
20 zł - drugie zajęcia w ciągu dnia
MULTISPORT: pojedyncze zajęcia - 10 zł dopłaty za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
FITPROFIT: pojedyncze zajęcia - 0 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
OK System: pojedyncze zajęcia - dopłata w ramach wykupionego karnetu OK System (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
FitFlex: pojedyncze zajęcia - 10 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
Posiadacze Karnetu Open Salsa Libre - dopłata 10zł do zajęć

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Instruktorzy
Muzyk (perkusista), tancerz, choreograf. Mówiąc krótko – człowiek orkiestra – podkłada głos w reklamach, potrafi jeździć na desce, łyżwach, rolkach, żonglować, stepować, 10 lat trenował sztuki walki (kung-fu wu-shu shaolin quan i kick-boxing), trenuje akrobatykę, pasjami grywa w piłkarzyki, a ostatnio uczy się również… strzelać z łuku. Czasem aż głupio jest zapytać czego nie potrafi, albo czego nie próbował :)
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...