Zajęcia ogólnorozwojowe KIDS 6-8 lat z Joanną 13.10

Mamy to! Już od października zapraszamy naszych najmłodszych przyszłych tancerzy do udziału w zajęciach ogólnorozwojowych. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 6-8 lat. Będą odbywały się w każdą sobotę już od 13.10 o 11:00 w naszej centralnej lokalizacji na Żelaznej 59. Kurs poprowadzi świetna tancerka oraz pedagog Joanna Magiera.

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/299830904144801/

Zajęcia te ukierunkowane są przede wszystkim na rozwój psychoruchowy, a więc rozwój świadomości własnego ciała, przestrzeni i działania w niej. Zapewniają możliwość harmonijnego rozwoju.

Zajęcia ogólnorozwojowe są połączeniem baletu, gimnastyki i rozciągania. Połączenie wielu technik wpływa na rozwinięcie sprawności, zwinności, dzieci odkrywają możliwości swojego ciała. Ćwiczenia dostosowane są do grupy wiekowej i indywidualnego rozwoju. Naszym głównym celem jest rozwijanie potencjału dzieci od najwcześniejszych chwil życia, łącząc naukę z zabawą

Cennik:
Opłata semestralna (do ferii zimowych zaczynających się 28.01.2019):.
12 zajęć w semestrze
- wpłata jednorazowa 300zł
- wpłata na raty: I rata 198zł, II rata płatna do 5.11 - 132zł
- uczestnicy zajęć w tygodniu mogą w promocyjnej cenie 10zł uczestniczyć w ogólnorozwojowych zajęciach baletowych w sobotę.

Honorujemy kartę Multisport Kids
Do zajęć nie ma dopłat dodatkowych
Pobieramy kaucję zwrotną wysokości 300zł
W przypadku nieobecności na zajęciach kaucja obniżana jest o 20zł.

Grupa startuje przy minimalnej ilości 12 uczestników*
* Jeśli dana grupa wystartuje później niż w pierwotnym terminie ze względu na dłuższy czas zbierania uczestników to cena semestru zostanie proporcjonalnie obniżona.
* W przypadku woli rodziców jest też możliwość startu grupy przy mniejszej ilości osób - wymaga to podniesienia ceny zajęć i tym samym karnetu w celu pokrycia kosztów zajęć.


Zapraszamy do kontaktu :)
Zapisy recepcja Salsa Libre: zapisy@salsalibre.pl
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...