Bachata Solo 8 / 8

Kurs Bachata Solo w Salsa Libre
Poziom Średnio Zaawansowany
Terminy zajęć:  środa o 21:15
Start:
09 Jan 2019
2019-01-09 21:15:00 CET

Bachata ladies choreo team poziom S z Pauliną

Jeśli czujesz że znudziły Ci się regularne zajęcia i chciałabyś wziąć udział w tworzeniu całych grupowych układów choreograficznych to mamy kurs specjalnie dla Ciebie! Już 9.01 o 21:15 NABÓR do grupy choreograficznej bachaty Pauliny Suskiej na poziomie średnio zaawansowanym.

Dołącz do eventu na fb, żeby być na bieżąco: www.facebook.com/events/524736071338561/

Chcesz pracować nad swoim ciałem, kobiecym ruchem, postawą? Chcesz dopracować każdy swój ruch w tańcu by czuć się pewnie na parkiecie? Chcesz doskonale bawić się w towarzystwie wspaniałych dziewczyn? No i na koniec chciałabyś się przełamać i zaprezentować swoje umiejętności na scenie? :D 

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś TAK to mamy dla Ciebie idealne miejsce – grupa choreograficzna Bachata Ladies, którą poprowadzi Paulina Suska- zjawiskowa bardzo doświadczona instruktorka tańca. 

Nie musisz bardzo dobrze tańczyć – nauczysz się wszystkiego na zajęciach. Liczy się pasją i upór :)
Nie będziesz też musiała występować w pokazach jeśli nie będziesz miała ochoty. 
  

Nabór odbędzie się na pierwszych zajęciach 9.01 w Salsa Libre. Będą to zajęcia na których Paulina poświęci więcej czasu na naukę krótkiej choreografii tak abyście miały okazję zaprezentować swoje umiejętności i pokazać wasze zaangażowanie i chęć dalszej nauki. 

Ilość miejsc w grupie jest ograniczona dlatego tym bardziej zapraszamy do udziału w naborze 9.01

Zobacz jak bachatę solo tańczy grupa, którą do występu przygotowała Paulina:

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Instruktorzy
Swoją wieloletnią przygodę z tańcem, Paulina rozpoczęła już jako mała dziewczynka w łódzkich zespołach estradowych, dzięki którym stawiała pierwsze kroki na deskach teatrów, m.in. Teatru Wielkiego w Łodzi. Szkoliła się w technikach tańca współczesnego, jazzu, baletu klasycznego, kończąc na tańcu towarzyskim. Salsa i bachata zawróciły jej w głowie, podczas wymiany studenckiej w Portugalii. Od tamtej pory regularnie rozwija swoje umiejętności u najwybitniejszych instruktorów biorąc udział w ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach tanecznych. 
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...