Salsa 8 / 8

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom Średnio Zaawansowany
Terminy zajęć:  środa o 19:05
Start:
10 Oct 2018
2018-10-10 19:05:00 CEST

Salsa średnio zaawansowana Clau & Słoń 10.10

Mamy to! Już od środy 10.10 o 19:05 zapraszamy na regularny kurs salsy na poziomie średnio zaawansowanym, które poprowadzi para zjawiskowych instruktorów Klaudia Oleksak i Łukasz Słaniewski. Na zajęciach nauczycie się zwracać uwagę na siebie i partnera w tańcu, bawić się tańcem i czerpać z niego przyjemność!

Dołącz do eventu na fb:  https://www.facebook.com/events/1834830443264711/

Zrozumiecie dlaczego najważniejszy jest partner/partnerka i że bez niej/niego nie możecie dobrze wyglądać sami :)  Wszystko to, a nawet więcej czeka was na zajęciach średnio zaawansowanych! 

W planie zajęć m.in:
  • ćwiczenia na obroty i prawidłową postawę, 
  • ćwiczenia na prowadzenie, 
  • masa nowych figurek i niestandardowych prowadzeń… 
...ale tak naprawdę to wszystko nie jest tak do końca istotne - najważniejszą rzeczą, którą wyniesiecie z zajęć jest to, że salsa to pozytywny i energetyczny taniec który ma być przyjemnością dla obu partnerów! 
 
Clau i Słoń podchodzą do każdego indywidualnie, korygują błędy każdej osoby z osobna, mówią do Was po imieniu i sprawią, że dodatkowo wzmocnicie śmiechem swoje mięśnie brzucha!

Zobacz jak tańczą Clau i Słoń: 

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Instruktorzy
Muzyk (perkusista), tancerz, choreograf. Mówiąc krótko – człowiek orkiestra – podkłada głos w reklamach, potrafi jeździć na desce, łyżwach, rolkach, żonglować, stepować, 10 lat trenował sztuki walki (kung-fu wu-shu shaolin quan i kick-boxing), trenuje akrobatykę, pasjami grywa w piłkarzyki, a ostatnio uczy się również… strzelać z łuku. Czasem aż głupio jest zapytać czego nie potrafi, albo czego nie próbował :)
"Clau" - KOBIECOŚĆ I ZABAWA
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...