Zouk 6 / 6

Kurs Zouk w Salsa Libre
Poziom Średnio Zaawansowany
Terminy zajęć:  sobota o 16:00,sobota o 17:10,sobota o 18:20,niedziela o 16:00,niedziela o 17:10,niedziela o 18:20
Start:
08 Dec 2018
2018-12-08 16:00:00 CET

Urban Zouk dla średnio zaawansowanych Renato Veronezi & Bea Kotyra! 8-9.12

Po raz pierwszy w Polsce!!!!  Twórca Urban Zouk'a we własnej osobie - Renato Veronezi wraz ze wspaniałą instruktorką Salsa Libre Beatą Kotyrą poprowadzą dla Was zajęcia z Urban Zouk'a, który obecnie podbija parkiety na całym świecie! Warsztaty skierowane są do osób średnio zaawansowanych i odbędą się na Żelaznej 59.

Dołącz do eventu na fb: www.facebook.com/events/270853050298861/

Co to jest urban zouk? Przede wszystkim jest to połączenie brazylijskiego zouka z elementami west coast swing, salsy, czy tańców ulicznych, takich jak hip-hop. Styl ten wyróżnia się dużym zróżnicowaniem dynamiki i charakteru tańca, rozwiniętym footworkiem, bodymovementem z naciskiem na musicality - do kreowania obrazu muzyki wykorzystuje się nie tylko rytm, ale także pauzy w piosence, ich linie melodyjne, a nawet sam wokal.

W programie weekendowych warsztatów znajdą się zarówno podstawowe założenia stylu urban zouk, jak i bardziej skomplikowane kombinacje, które śmiało możesz wykorzystać na parkietach socialowych.

ROZKŁAD ZAJĘĆ
16:00-17:00
17:10-18:10
18:20-19:20

Do zobaczenia!

CENNIK*:
*Istnieje możliwość zakupu całego weekendu lub pojedynczego dnia zajęć.
Cena za cały weekend: 160zł
Dla posiadaczy karty Multisport: 100zł
Dla posiadaczy karty Fitprofit 80zł
Dla posiadaczy karnetu Open Salsa Libre: 60zł

Jak wyliczyć:
40 zł - pojedyncze zajęcia
20 zł - drugie zajęcia w ciągu dnia
20 zł - trzecie zajęcia w ciągu dnia
MULTISPORT: pojedyncze zajęcia - 10 zł dopłaty za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
FITPROFIT: pojedyncze zajęcia - 0 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
OK System: pojedyncze zajęcia - dopłata w ramach wykupionego karnetu OK System (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
FitFlex: pojedyncze zajęcia - 10 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
Posiadacze Karnetu Open Salsa Libre - dopłata 10zł do zajęć

ZAPISY:
Recepcja Studia Salsa Libre 
zapisy@salsalibre.pl

Zobacz jak tańczą Bea i Renato:

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Instruktorzy
Addicted to salsa. In love with zouk. Maniaczka wyjazdów i festiwali tanecznych. Stała bywalczyni parkietów socialowych. Beata (a.k.a. Bea Melody) to chodząca bomba energetyczna, która nie zamyka się na żadne style muzyczne i taneczne, tworząc swoją własną mieszankę wybuchową, która sprawi, że jej zajęcia staną się #1 w Waszym grafiku.

Jedno z największych i najbardziej rozpoznawalnych nazwisk sceny tańców brazylijskich. Twórca Urban Zouka (znanego również jako Vero Zouk) i bardzo ważna ikona na scenie brazylijskiego tańca towarzyskiego. Nauczyciel wielu międzynarodowych instruktorów i performerów.
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...