Salsa 5 / 5

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  poniedziałek o 19:05,wtorek o 19:05,środa o 19:05,czwartek o 19:05,piątek o 19:05
Start:
09 Sep 2019
2019-09-09 19:05:00 CEST

HoliDance - Salsa Sensual open level Beti & Artur 9.09

Chcesz przez 5 dni wzbogacić swoją salsę o sensualowe smaczki stylingowe i zaskoczyć na parkiecie swoją partnerkę/ partnera? Mamy specjalną ofertę dla Ciebie- HoliDance salsa sensual open levelZajęcia od poniedziałku 09.09 do piątku od 19:05-20:05 poprowadzą wspaniali i doświadczeni instruktorzy SL Beata Rutkowska & Artur LedóchowskiPrzyjdź do naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59 i ucz się od najlepszych :)

Dołącz do eventu na fb: www.facebook.com/events/505322403573062/

HoliDance Salsa Sensual to zajęcia tylko w parze (bez części solowej) :)

Chcesz poczuć, że Salsa to coś więcej niż wykonywanie kombinacji w rytm muzyki, zapraszamy Cię do wzbogacenia swojego repertuaru o elementy sensualnego stylingu w parze. Podczas tygodnia intensywnych warsztatów pracujemy nad:

 - połączeniem pomiędzy partnerami
 - budowaniem bardziej świadomej relacji w parze
 - wzbogacaniem Twojego repertuaru o sensualowe smaczki i ciekawy bodymovement
- interpretacją poprzez poszukiwanie różnorodności w ruchu

Cennik oraz rozkład kursów holidance znajdziesz tutaj: www.salsalibre.pl/news/331195/holidance-2019-intensywne-kursy-wakacyjne

Intensywna forma zajęć daje możliwość przyswojenia sobie kroków, figur oraz pracy ciała w dużo szybszym tempie co pozwoli Wam dużo szybciej bawić się tańcem na salsowych parkietach :)

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Instruktorzy
Beata od 8 roku życia trenowała Taniec Towarzyski. Zdobyła ogromne doświadczenie sceniczne biorąc udział w blisko 200 turniejach. Wraz ze swoim partnerem podczas dwunastoletniej kariery zdobyła najwyższą klasę taneczną A. Salsę zaczęła tańczyc w 2006 roku. Uczyła się od najwybitniejszych instruktorów biorąc udział w licznych warsztatach, festiwalach i kongresach w Polsce i na świecie.

Artur jest pasjonatem wszystkich stylów salsy od salsy nowojorskiej po kubańską, stale rozwija się i jest na bieżąco z najnowszymi trendami w salsie, która również z roku na rok zmienia się. Artur jest nie tylko całym sercem zaangażowany w salsę, ale również świetnym instruktorem, zwracającym uwagę na wszelkie techniczne aspekty tańca i umiejącym je w przystępny sposób przekazać.
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...